Çikolata kisti ve varikosel olmasına rağmen hamileyim

canım çok sevindim hamile oluşuna.bendede çikolata kisti var.inşallah banada nasip eder allah

tebrikler canım..rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiiinn..

ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN HAMİLEYİM ARKADAŞLAR BENDE ÇİKOLATA KİSTİ VAR HEMDE 6CM OLDU DOKTORUM HEMEN AMELİYAT DEDİ.EŞİMDE ÇİFT
TARAFLI VARİKOSEL VARDI.SPERM SAYISI ÇOK DÜŞÜKDÜ 1.5 MİLYON FALAN
AMA BEN ŞİMDİ 3 HAFTALIK HAMİLEYİM...ALLAHIM BANA NASİP ETTİ.BEN ÖYLE ÜMİTSİZ GÜNLER YAŞADIMKİ...BENİM GİBİ OLAN ARKADAŞLARIM LÜTFEN ÜMİTSİZLİĞE KAPILMAYIN.RABBİM İSTEDİKTEN SONRA HERŞEY OLUYOR.ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHIMA...
derdi veren allahım isterse.herşey olun karşısında hiçbirşey.mevlam bu günü bana nasip etti.sizlerede nasip etsin.i

allah tamamına erdirsin canım,çok sevindim!bende 3,5 yıllık evliyim olmuyo çocuğum.bidefa aşılama yaptırdım tutmadı maalesef,eşimde varikosel var 2 kez ameliyat oldu.ama olmuyor işteeeee...8 milyondan 27 milyona çıktı sperm sayısı,bende de allahıma şükürler olsun bişey yok diyo dkrlar!sen bize umut oldun,darısı başımıza inşllh!!allah sağlıkla kucağına verir inşllh...:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

X