Çikolata kisti olupda normal yolla hamile kalanlar varmi acaba

Tek tup ile hamile kaldim 12 sene evvel cikolata kistinden ameliyat oldum auan yine tekrarlamis 4.2 cm 2.5 yil once tek tup ile normal yolla hamile kaldim Allah isteyen herkese versin insallah

Tek tup ile hamile kaldim 12 sene evvel cikolata kistinden ameliyat oldum auan yine tekrarlamis 4.2 cm 2.5 yil once tek tup ile normal yolla hamile kaldim Allah isteyen herkese versin insallah
amin inşallahh , bnmde tek tüp tabi kapanmadıysa ... Bekliyorum doğal yolla olur mu diye ama :dua:

Eşimde bi sorun olmadıgını söykedi doktor eşimede bi kaç kez sperm tahlili yaptırdık ben kistten ameliyat oldum canım 9.6cm di 30 kasım 2018 de çok şükür ozamndan beri kistim tekrarlamadı inşallah tekrarlamaz da ben klomen kullandım ama hiç kist oluşmadı ama kistim 5 cm ken iki kez aşılama olmuştum ozamn aşılama için klomen degil de igne vurunmuştum göbekten sanırım kistimi onlar daha çok büyütmüştü ama bu kistle hamile kalan çok kistsiz aşılama belki tutar diye düşünüyorum ama kısmet tabi
Merhaba öncelikle 5 yıl önce çift taraflı çikolata kistiyle hamile kaldım

Bu arada evet belki koca karı ilacı diyecekler ama o ay bi çok şeyi denemiştim
Evet benimde sağ ve solda 4.5cm digeride 3.9 cm. Soğan suyu içiyorum, tarcın bal çörek otunu deniyorum, havuç yiyorum,keçiboynuzu pekmezi falan ne bulsam yapıyorum:KK6: siz ne yaptınız belki bizlerede faydası olur?

Evet benimde sağ ve solda 4.5cm digeride 3.9 cm. Soğan suyu içiyorum, tarcın bal çörek otunu deniyorum, havuç yiyorum,keçiboynuzu pekmezi falan ne bulsam yapıyorum:KK6: siz ne yaptınız belki bizlerede faydası olur?
Soğan suyu içtim bolca incir kürü yaptım kuru incir yedim maydonoz buharına oturdum içine vicks koydum hayıt tohumu içtim maydonoz buharına da kist yapısıklık yaptıysa açılsın die yapmıstım...birde çok acayip olacak ama adacayı yağnı tampona döküp bi kaç gece koydummesela çok akıntım vardı onu yapımca akıntım bitmişti

Soğan suyu içtim bolca incir kürü yaptım kuru incir yedim maydonoz buharına oturdum içine vicks koydum hayıt tohumu içtim maydonoz buharına da kist yapısıklık yaptıysa açılsın die yapmıstım...birde çok acayip olacak ama adacayı yağnı tampona döküp bi kaç gece koydummesela çok akıntım vardı onu yapımca akıntım bitmişti
Saraçoglunun sitesinde çikolata kisti olanlar yapmasın incir havuç kurunu diye okumuştum yanlis hatirlamiyorsam o yüzden ona girişmedim. Akintim ovulasyon zamanında oluyor sadece.
Yok benim ilk olacak Allah izin verirse :KK16:

Bazı kürler de kistleri büyütüyor. Ben artık korkuyorum bişey denemeye. Mesela hayıt bana iyi gelmedi. Acayip ağrılar çektim gaz yaptı adet dönemlerinde ve kistimi büyüttü. Soğan suyu iyi gelmişti adet ağrıma ama kistime etki etmedi mesela.

Bazı kürler de kistleri büyütüyor. Ben artık korkuyorum bişey denemeye. Mesela hayıt bana iyi gelmedi. Acayip ağrılar çektim gaz yaptı adet dönemlerinde ve kistimi büyüttü. Soğan suyu iyi gelmişti adet ağrıma ama kistime etki etmedi mesela.
Burda bazı arkdaslarda paylaşmıştı evet bazılarınada hayıt tohumu iyi gelmiyormus çok şaşırdım

Burda bazı arkdaslarda paylaşmıştı evet bazılarınada hayıt tohumu iyi gelmiyormus çok şaşırdım
Denemedim, ultrasonum var perşembe eğer kistlerde küçülme varsa bu ayda gebelik olmazsa biraz kendimi rahat birakmayi dusunuyorum cok takiliyorum malesef. Sogan suyuyla kisti yok olanlar var belki bir mucize olur 🤲🏻🙏

Denemedim, ultrasonum var perşembe eğer kistlerde küçülme varsa bu ayda gebelik olmazsa biraz kendimi rahat birakmayi dusunuyorum cok takiliyorum malesef. Sogan suyuyla kisti yok olanlar var belki bir mucize olur 🤲🏻🙏

Benim sol yumurtaligimda var tup bebek denemesine kadar dogal gebelik yasayamadim. Sogan kuru vs cok denedim bi faydasida olmadi herhalde. Tup bebek dusuk oldu sonrasinda histereskopi oldum rahimde perde vardi o kesildi 1 ay sonra 4. yilimda ilk defa dogal gebelik yasadim. Oda dustu malesef ama en azinda kistime ragmen hamile kalabildim diyorum
Hayıt tohumu denediniz mi

X