Çikolata kisti olupda normal yolla hamile kalanlar varmi acaba

Bazı kürler de kistleri büyütüyor. Ben artık korkuyorum bişey denemeye. Mesela hayıt bana iyi gelmedi. Acayip ağrılar çektim gaz yaptı adet dönemlerinde ve kistimi büyüttü. Soğan suyu iyi gelmişti adet ağrıma ama kistime etki etmedi mesela.
Şimdi instagramda bi sayfayla karsılastım çikolata kistini eriten hatta hamile kalmayı sağlayan bi macun 5 yıldır takip ediyorum sayfayı isterseniz bi bakın bende sipariş verdim şimdi

Hayır denemedim
Kesinlikle deneyim derim çikolata kistini erittiği yönünde bilgiler var ayrıca hamilelik hormonunu. Düzenliyor ben pkoluyum ilaçsız hiç gelmez hayıt ile ilk geceden kaldım nişanlıyorum kullanmaya başladım adet görüyordum onla iki aylık kullanım sonucu evlenir evlenmez kaldım

Kesinlikle deneyim derim çikolata kistini erittiği yönünde bilgiler var ayrıca hamilelik hormonunu. Düzenliyor ben pkoluyum ilaçsız hiç gelmez hayıt ile ilk geceden kaldım nişanlıyorum kullanmaya başladım adet görüyordum onla iki aylık kullanım sonucu evlenir evlenmez kaldım
Bnde bgn sipariş verdm bakalım inşallah iyi gelir

Sagol canim bilgiler icin duymuştum fakat denemedim hic ilk firsatta alicam

Duydum bir arkadaşım da kullanmış faydasını görmüş ama dusuk yapmis guvenilir demisti. Bende görüştüm ama kullanamıyorum o macunu sağlık sebebimden dolayi.
Hayıt tohumu otunu deneyebilirim yumurtlayana kadarmi kullanıyoruz? benim adet biteli 5 gün oluyor kullanayim mi? 25 gunde bir oluyorum ovulasyonla takıp ediyorum şimdilik bat 19

Merhaba öncelikle 5 yıl önce çift taraflı çikolata kistiyle hamile kaldım
Bu kistle hamile kalan çok insan varmış demek ki o şanslı insanlarsan biride sizsiniz bende çok denedim bu kistle hamile kalmayı ama olmadı malesef 😔kistim dahada çok ilerledi şuan hiç bir sorunumuz yok çok şükür ama rabbim nasip etmiyor bilemiyorum siz peki bu kistle hamile kalmak için tedavi flan mı grdünüz yoksa kendiliginden mi hamile kaldınız

Bu kistle hamile kalan çok insan varmış demek ki o şanslı insanlarsan biride sizsiniz bende çok denedim bu kistle hamile kalmayı ama olmadı malesef 😔kistim dahada çok ilerledi şuan hiç bir sorunumuz yok çok şükür ama rabbim nasip etmiyor bilemiyorum siz peki bu kistle hamile kalmak için tedavi flan mı grdünüz yoksa kendiliginden mi hamile kaldınız
Ben kendiliğimden kaldım nedense burdan yazmak zor geliyor kızlar instagram hesabım dilabirol yazabilirsiniz ordan detaylı bilgi verebilirim

2 aylik evliyim. Adet gecikmesi nedeniyle doktora gitdiğimde 2 yumurtaliktada çikolata kistim olduğunu söyledi. 6 aylık bekleme sürecindeyim çikolata kisti olupda hamile kalanlar varmi? Özel bir yöntem kür kullandınızmı?
Selamlar oncelıkle,benımde sol yumurtalığımda 3.5cm çikolata kisti var. Adetlerım düzenli,ağrılarım normaldi,birgün ayağıma vurmasıyla doktora attım kendımı vajınal muayenada ogrendım,toplamda 9ay tedavı gordum fakat bir işe yaramadı aslında yaraması gerekıyordu ve iki kere doktor degıstırdımm oncelıklerı hep tedavı oldu,paralar gıdıyor tabı ozel ya neyse dayanamayıp avulasyon testlerı aldım (ılacları bıraktım tabı bır hafta onceden) yapmaya basladım aradan 12gun geçti meğer zaten hamıleymışım o yuzden sureklı ovulasyonum pozıtıf cıkıyormuş,ama ben yumurta rezervı testı yaptırdım yuksek cıkmıstı,esımede sperm testı oda yuksek,harıcınde folık asıt kullanıyordum esımde kecıboynuzu özü,ve elımızden geldıgınce saglıklı beslenmeye calısıyorduk,demekkı denemekte fayda varmış

Merhaba Kızlar 2 hafta önce doktora gitdim yumurtalık gayet iyi yetişmişdi. Bu ayı değerlendirdim fakat yine hamile kalamadım. Acaba soğan kürü deneyip hamile kalan varmı? Aslan pençeside önerenler var kararsızım hangisini yapmalıyım bilmiyorum
Selamlar oncelıkle,benımde sol yumurtalığımda 3.5cm çikolata kisti var. Adetlerım düzenli,ağrılarım normaldi,birgün ayağıma vurmasıyla doktora attım kendımı vajınal muayenada ogrendım,toplamda 9ay tedavı gordum fakat bir işe yaramadı aslında yaraması gerekıyordu ve iki kere doktor degıstırdımm oncelıklerı hep tedavı oldu,paralar gıdıyor tabı ozel ya neyse dayanamayıp avulasyon testlerı aldım (ılacları bıraktım tabı bır hafta onceden) yapmaya basladım aradan 12gun geçti meğer zaten hamıleymışım o yuzden sureklı ovulasyonum pozıtıf cıkıyormuş,ama ben yumurta rezervı testı yaptırdım yuksek cıkmıstı,esımede sperm testı oda yuksek,harıcınde folık asıt kullanıyordum esımde kecıboynuzu özü,ve elımızden geldıgınce saglıklı beslenmeye calısıyorduk,demekkı denemekte fayda varmış

Canım o ay çok sey yaptım soğan kürü yaptıö incir kürü yaptım vicks ve maydonoz buharına oturdum bi macun almıstım aktardan onu yedin hayıt tohumu hergün kaynatıp içtim

Allahım tez zamanda sizede nasip etsşn

Merhaba öncelikle gözün aydın hayırlısıyla sağlıklıca kucağına bebeğini kucağına alırsın inşallah. Ben de dün öğrendim sol tarafımda 6.5 santimlik çikolata kistim varmış bi ilaç verdi 2 ay kullan gel dedi. Benim 2 tane çocuğum var 3. istiyorum olmuyordu. Ameliyat dedi ilk önce. Olmazsa kısırlık bölümüne yonlendiririz dedi. Merhaba öncelikle gözün aydın hayırlısıyla sağlıklıca kucağına bebeğini kucağına alırsın inşallah. Ben de dün öğrendim sol tarafımda 6.5 santimlik çikolata kistim varmış bi ilaç verdi 2 ay kullan gel dedi. Benim 2 tane çocuğum var 3. istiyorum olmuyordu. Ameliyat dedi ilk önce. Olmazsa kısırlık bölümüne yonlendiririz dedi.

X