Cikolata Kisti olanlar

seni çok iyi anlıyorum canım yaşadım çünkü ve dünya başıma yıkılmıştı derin bir kuyuya düşmüştüm ne kendim kendime nede başkası bana yardım edemiyordu ama kısa sürede kendimi topladım çünkü Allah bana yardımcı olacaktır dedim.ve bu bana güç verdi olacak dedim Allah nasip ettiği zaman olacak Allah dan hiç umudumu kesmeyeceğim diye hep dua ettim.o sebeble oğlumun adı UMUT.şükürler olsun Allah bana anne olmayı nasip etti.dilerim Allahda sen ve senin gibi dileyen herkese nasip etsin.umudunu kaybetme canım.

gideceğimiz doktor izine çıkmış. bizde ramazandan sonra gitmeye karar verdik.hem biraz daha kafayı toplarız. şu gülcangülcan açtığı siteye girdim. yazıyı bende okudum. bazen böyle mucizeler oluyor işte.eşi azospermiş ya bitkisel bi ilaç kullanmiş adınıda vermiş ilacın. bende internetten sipariş verdim. gelmesini bekliyorum. en azından doktora gidene kadar kullansın. onun eşine faydası olmuş. belki benim eşime de faydası olur. inşallah

günaydın canım ramazan sonrası olması iyi olmuş hem o ilacı denersiniz hem de faydalarını görmüş olursunuz bir ay kullanımda bir de keçiboynuzu yani harnup pekmezi kullanın ikinizde her derde deva.bizde çok içtik her sabah bir tatlı kaşığı.hayırlısı olsun.üzülme artık.

Gökdenizcim ve arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar.Gökdeniz cnm,nasılsın,herşey yolunda mı??Ben de durum aynı.2 ay önce hsg çektirdim şükür temiz çıktı.Doktor aşılamadan önce biraz bekleyelim dedi.Allah hakkımızda hayırlısını versin.

Amin. Allah herkesin gönlüne göre versin kızlar. Ümitsizliğe kapılmak yok tamammı, bengazelcim eşimi götürdüğüm doktor bana şöyle bir anısını anlattı bir hastasına senin hiç spermin yok demişler sonra bu doktor yine de bakalım demiş bir bakmış ki spermi var. Aşılama ile eşi hamile kalmış. Erkeler de değişken durumlar olabiliyor, bitkisel ilaçlarda çok faydalı. Tıpta çok ilerledi. Bence peşini bırakma. ınşallah ilaçların faydasını görürsünüz. Gökdenizcim ben de silgiyi merak ediyorum ama hiç ses seda çıkmıyor umarım sessizliiğinin sebebi bebiştir :)

kızlar ben de 2 yıl boyunca deneyip de hamile kalamamıştım doktor bir tüpün hafif tıkalı diye bahane bulmuştu ama net bir sebep yoktu yani bende kist yok, ama ben eşime keçiboynuzu kürü yaptım ben de soğan kürünü denedim bir süre doktora filan gitmedim moralim çok bozulmuştu çünkü en önemli şey moral bence.
sonra ilişkiden sonra 20 dk boyunca ayaklarımı diktim ilişki esnasında da diktim sonra da sağ tarafıma dönüp cenin pozisyonunda yattım kalkmadım
ve inanmayacaksınız ama o ay hamile kaldım
sadece inanın
şimdi 7. ayımdayım doğuma da pek bir şey kalmadı Allah sizlere de nasip etsin sürekli dua ediyorum Allahım isteyen kucakları bebeklerle doldur diye...
bence başaracaksınız.

Gökdenizcim ve arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar.Gökdeniz cnm,nasılsın,herşey yolunda mı??Ben de durum aynı.2 ay önce hsg çektirdim şükür temiz çıktı.Doktor aşılamadan önce biraz bekleyelim dedi.Allah hakkımızda hayırlısını versin.
iyiyim canım teşekkür ederim bebekdi işdi koşturmaca geçiyor hayat.Allah sanada nasip etsin canım duanı eksik etme.birde hsg den sonraki ay zaten korunuluyor.bir ayda geçti ise normal bu canım acele etme.herşeyden önce kafana takmaki hormonların olumsuz etkilenmesin.
merhaba. herkese hayırlı cumalar. yüce rabbim herkesin gönlüne göre versin. AMİN
aminnnnnnnn.
Amin. Allah herkesin gönlüne göre versin kızlar. Ümitsizliğe kapılmak yok tamammı, bengazelcim eşimi götürdüğüm doktor bana şöyle bir anısını anlattı bir hastasına senin hiç spermin yok demişler sonra bu doktor yine de bakalım demiş bir bakmış ki spermi var. Aşılama ile eşi hamile kalmış. Erkeler de değişken durumlar olabiliyor, bitkisel ilaçlarda çok faydalı. Tıpta çok ilerledi. Bence peşini bırakma. İnşallah ilaçların faydasını görürsünüz. Gökdenizcim ben de silgiyi merak ediyorum ama hiç ses seda çıkmıyor umarım sessizliiğinin sebebi bebiştir :)
bende buna kesinlikle katılıyorum.peşini bırakmamak lazım.silgi evet bebiş olsun çok merak ettim bende.
kızlar ben de 2 yıl boyunca deneyip de hamile kalamamıştım doktor bir tüpün hafif tıkalı diye bahane bulmuştu ama net bir sebep yoktu yani bende kist yok, ama ben eşime keçiboynuzu kürü yaptım ben de soğan kürünü denedim bir süre doktora filan gitmedim moralim çok bozulmuştu çünkü en önemli şey moral bence.
sonra ilişkiden sonra 20 dk boyunca ayaklarımı diktim ilişki esnasında da diktim sonra da sağ tarafıma dönüp cenin pozisyonunda yattım kalkmadım
ve inanmayacaksınız ama o ay hamile kaldım
sadece inanın
şimdi 7. ayımdayım doğuma da pek bir şey kalmadı Allah sizlere de nasip etsin sürekli dua ediyorum Allahım isteyen kucakları bebeklerle doldur diye...
bence başaracaksınız.
Allah sağlıkla bebeğini kucağına versin canım.yazmana iyi olmuş okuyan herkese moral oluyor.destek oluyor.bende çook destek aldım bu yaşanmışlardan.

merhaba arkadaşlar
ne yazıkki bu hafta güzel bir haberle yazmıyorum sizlere.bakıcımız eşini kaybetti cuma gecesi.sapasağlam 49 yaşında ve kalp krizi.hala inanmak o kadar zor geliyorki.çok üzüldük bakıcı ve kızlarıda perişan durumdalar.oğlum içinde memleketten annem geldi annemde ameliyat olmuştu hatırlarsanız beyin ameliyatı babamla geldiler sabahdan durmuş oğlum problem olmamış zaten alışsın diye cumartesi geldiler.bakalım ö.sonra neler olacak.tekrar düzeni değişti oğlumun.neye üzüleceğimi napacağımı şaşırmış durumdayım.ne düşüneceğimide.çünkü oğluma annem bakacakdı aniden hastalandı aniden ameliyat oldu.bakıcı bulduk kadının kızı 2.hafta motor kazası yaptı kızının durumu ağırdı ve anca kendine geliyor hala tedavileri devam ediyor üç ay oldu.cuma günde eşini kaybetti siz bana bişi deyin bir sınavdan mı geçiyoruz.yada noluyor Allahın takdiri böyle biliyorum asla isyanda etmem neyse şaşkınım yazdıklarımı toparlayamadım.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

hey millet cikolata kisti basligini gorunce hemen yazayim dedim cikolata kistide ne kelime benim yumurtaliklarin heryeri milka resmen bunun diger adi endometriyozis ben 2006 da laparoskopi olmustum sonra ilac tedavisi yillarca dogum kontrol ilaci kullandim evlendim tabi bu arada sonra dedim su ilaci birakayim bi cocuk denemesine giriseyim olmassa tup bebek napalim .. biliyosunuz dogal yollardan hamile kalma cok zor bu hastalikta ama imkansiz degilmis :) 8 haftlaik hamileyim hemde ilaci biraktiktan 3 ay sonra kalp atisi normal kese rehimde doktor bile sassirdi hatta ultrasaunnda ya senin rahminin biri nerde amelyat sirasinda aldilarmi dedi ben sok tabi o sirada yoo dedim sonra kadin aa burdaymis kislerden gorememsim dedi dusunun artik durumun vahamatini:) hamile kalmamdaki enbuyuk etken dogum kontrol ilaciymis yillarca icip birden birakinca flashing olmus yani yumurtlama da artis birden bire ee dogru zamanda iliskiye girincede dollenmis :) umutszluga kapilmayin tup bebek son care dogal yollardan olabiliyormus demekki degilmi... herkeisn gonlune gore olsun ...

pardon kizlar rahminin biri nerde ne demek ya iste orda zaten 1 tane var :) :) kendim anlattim kendim guldum halime yumurtalik yazacaktim yanlislik oldi :) :)

merhaba arkadaşlar
ne yazıkki bu hafta güzel bir haberle yazmıyorum sizlere.bakıcımız eşini kaybetti cuma gecesi.sapasağlam 49 yaşında ve kalp krizi.hala inanmak o kadar zor geliyorki.çok üzüldük bakıcı ve kızlarıda perişan durumdalar.oğlum içinde memleketten annem geldi annemde ameliyat olmuştu hatırlarsanız beyin ameliyatı babamla geldiler sabahdan durmuş oğlum problem olmamış zaten alışsın diye cumartesi geldiler.bakalım ö.sonra neler olacak.tekrar düzeni değişti oğlumun.neye üzüleceğimi napacağımı şaşırmış durumdayım.ne düşüneceğimide.çünkü oğluma annem bakacakdı aniden hastalandı aniden ameliyat oldu.bakıcı bulduk kadının kızı 2.hafta motor kazası yaptı kızının durumu ağırdı ve anca kendine geliyor hala tedavileri devam ediyor üç ay oldu.cuma günde eşini kaybetti siz bana bişi deyin bir sınavdan mı geçiyoruz.yada noluyor Allahın takdiri böyle biliyorum asla isyanda etmem neyse şaşkınım yazdıklarımı toparlayamadım.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

gökdeniz başınız sağolsun. çok üzüldüm bikaç gündür giremiyorm topiğe annemler geldi. senin de annenin gelmesine sevindim. umarım annen iyidir. inşallah oğluşunda bu duruma alışır. herşeyin hayırlısı. hayırlı cumalar.

X