Cikolata Kisti olanlar

Günaydınnn herkese. Kızlar ben çok heyecanlanlıyım 38+5 oldum yakında geliyor ama hala tık yok. Kistimin durumunu bilmiyorum ve doktorum hiç ilgilenmiyor. Melek ben de senin gibi kararsızlığa düştüm normal doğummu yapsam yoksa sezaryen ile aldırtsammı senin kistinin son durumu nedir? Normal doğum yaptığın için pişmanmısın.

günaydın hayırlı cumalar
melek lav cım ben 38+5 de sezeryan olmuştum.bebeği almışlar benimde kistimi rahmimi temizlemişlerdi.ama temizlensede bu kist kendini bir yıl içinde tekrarlıyormuş doktorum söyledi.hatta 2.bebek istiyorsan kist yenilemeden yani bir yılda yap demişti ama oğluşum çok küçük 2.bebek için ayrıca çalışmak zorunda olduğum için şu an mümkün değil.
melek81 seninde oğluş büyüdü 7 aylık yazıyor artık nasıl durumlar annen bakıyor değilmi hala.
silgicim senden haber çıkmadı olumlu bişi yok sanırım.kistin olmadığına göre heran haber gelir diyorum ben.

selam kızlar.,

normal yaptıgım ıcın cok memnunum. Benım de doktorum cıkolata kıstlerımle cok ılgılenmıyordu. Kıstlerım duruyormu bılmıyorum yakında Gokmen beye bır kontrole gıdecem.

Gokdenız arkadasım kayınvalıdem bakıyor. buyuyoruz ıste. emeklıyoruz tırmanıyoruz :)

adasım bu arada kolay dogumların olsun ınsallah. nerde kımde dogum yapmaya karar verdın.

selam kızlar.,

normal yaptıgım ıcın cok memnunum. Benım de doktorum cıkolata kıstlerımle cok ılgılenmıyordu. Kıstlerım duruyormu bılmıyorum yakında Gokmen beye bır kontrole gıdecem.

Gokdenız arkadasım kayınvalıdem bakıyor. buyuyoruz ıste. emeklıyoruz tırmanıyoruz :)

adasım bu arada kolay dogumların olsun ınsallah. nerde kımde dogum yapmaya karar verdın.

Sağol canım, ben medipole sema hanımda devam ediyorum. Şu ana kadar memnunum. Normal doğum için bekliyoruz. Benimde oğlum olacak, sanırım çikolata kisti olanlar erkek doğuruyor :)

günaydınnnnnnnnn
benide heyecan yaptın canım inanki çok güzel duygular Allah sağlıkla yaşatsın Allah isteyenlerede nasip etsin oğlunun adını öğrenebilirmiyiz

sevdiklerimizle beraber sağlılklı huzurlu bayramlar dilerim herkese. Melekcim hayırlı olsun adam oldu ha senin ki :) Bu arada benim bebiş hala doğmadı 40+1 oldu çok stresliyim :KK43:

adaşım no stress.. Kızkardeşimde 41.haftada doğurmuştu. Bir arkadaşım geçen Şubatta 42.haftada doğurmuştu. Sağlıklı gelsinde ne zaman gelirse gelsin..

melek lawvcım doktor kontrolundesin ama değilmi nts ye girdin bebekde sorun yok sonra kireçlenem yada suyunda azalma bunlar normal bekliyosun değilmi.bunlarda sorun varsa sezeryan olman gerek canım bak merak ettim şimdi.

saol arkadasım.. oldu da bıttı masallah.. bakalım yarın 1 hafta olacak daha tam ıyılesmedı ama

kızlar çarşamba günü oğluşuma kavuştum. Kontrole gittiğimde doktorum plesantanın çok yaşlandığını ve rahimde hiç açılma olmadığını ve nst de kasılma görmeyince istersen bekle istersen sezaryen yapalım dedi. Bende daha fazla riski göze alamadım ve sezaryen oldum. Bebiş çok iyi ve aynı bana benziyor :) en fazla 2 700 kg doğar denen bebeğim 3200 kg doğdu :) iyiki de sezaryan olmuşum çünkü çift rahmim varmış ve bebeğin yeterli çıkışına izin veren açıklığım yokmuş.

melek law şükürler olsun kavuşturana.canım hayırlı uğurlu yaşı uzun olsun.çok sevindim ya.çift rahmin olmasına çok şaşırdım nasıl farketmemiş doktorlar.bir mucize yaşadığının farkındamısın sen.

kızlar çarşamba günü oğluşuma kavuştum. Kontrole gittiğimde doktorum plesantanın çok yaşlandığını ve rahimde hiç açılma olmadığını ve nst de kasılma görmeyince istersen bekle istersen sezaryen yapalım dedi. Bende daha fazla riski göze alamadım ve sezaryen oldum. Bebiş çok iyi ve aynı bana benziyor :) en fazla 2 700 kg doğar denen bebeğim 3200 kg doğdu :) iyiki de sezaryan olmuşum çünkü çift rahmim varmış ve bebeğin yeterli çıkışına izin veren açıklığım yokmuş.

melek_law çok sevindim. allah analı babalı büyütsün. umarım uzun yıllar hep beraber olursunuz.

merhaba arkadaşalr benimde çikola kisitm var 2 yıldır ama çok şükür 4-5 haftalık hamileyim sizden yardım istiyorum kisttin hamilelik sürecine ve bebek gelişimine etkileirnin biliyomusunuz

X