Cikolata Kisti olanlar

canım bebeğin gelişimine bir etkisi yok bu kistin.sadece ilk zaman düşük riski var onuda dikkat ederek atlatabilirsin.sen hamile kalmayı başarmışsın şimdi kistini düşünme.bebeğini düşün.

canım bebeğin gelişimine bir etkisi yok bu kistin.sadece ilk zaman düşük riski var onuda dikkat ederek atlatabilirsin.sen hamile kalmayı başarmışsın şimdi kistini düşünme.bebeğini düşün.

canım zaten çok şükrediyorum hamile kaldığım için ama doktora gittim dün bana kisttin hamileliğinde büyürse sorun olur dedi almamız gebeliğin ilerleyen sürecinde ameliyat olman gerkebilir falan dedi ona sıkıldım

ne dedi ne dediiiiiiiiiii
senin yanlış anlama ihtimalin yoksa eğer o doktoru değiştirmeni tavsiye ederim.neden çünkü hiçbir kist gebelikde büyümüz rahim sadece bebeği besler kisti ne olursa olsun şekli kisti olan her kadına doktorlar önce gebe kalmayı tavsiye eder.gebe kalınca kist durur çünkü.bunu nettede araştırabilirsin çoğu insanda bilir.doktorun bu sözüne hem sinirlendim hem şaşırdım canım.

selam arkadaşlar ben yeni üyeyim. sitede şu meşur ovulasyon testleri ile gebe kalan çok arkadaş olduğunu duydum ve internetten satın aldım.. umarım işe yarar... hepinizi öpüyorum

aman haaa çikolata kisti hastasıydım ben 1 kere ameliyat oldum ve tekrar oluştu sonra hamile kaldım kistim yaklaşık 3,4 cm ken hamile kaldıktan sonra doktorum kistimi unutmamı söyledi hatta ben kontrollerde kisti soruyordum büyüyormu diye onu boş ver diyordu doktorum çünkü çikolata kistleri her adet döneminde kanın tamamiyle dışarı çıkamamasından oluşuyor ondan büyüyor ee gebelikdede adet olmadığımıza göre büyüme şansıda yok arkadaşın dediği gibi senin doktorda bi sorun var hayatımda böyle birşeyi ilk defa duydum çünkü çikolata kistinin tedavisi gebe kalmak gebelik onu eritiyor yada adetten kesilmek evet hamileliğin ilk dönemlerinde düşük tehdidi veriyor onun içinde kahverengi lekelenme olursa iğne veriyorlar durduruyorlar dinleniyorsun kendini yormuyorsun koruyorsun benim bebeğim doğdu 3 aylık şuanda çok şükür çokda sağlıklı kistimde kaybolmuş senin doktor pek işyok gibi geldi bana

Benimde hamilelikten önce kistim 4,5 cm,kadar vardı, sezaryen olurken doktorum bakmış içi tamamen boşalmış yani gebelikte büyümüyor hatta adet olunmadığı için küçülüyor.

merhaba gökdeniz sizindemi bu kistten vardı nasılsınız şu an.bendede vardı da iki taraftada biri 10 ve öteki 3.5 cm.di.aldırdım şimdi iyiyim ama çocuk olmama sorunu var ve doktorum tüp bebek diyo bildiğiniz benim durumumda olup doğal yoldan hamile kalan varmı benim şu anda sadece bir tüpümde birazcık yapışıklık yani tıkanıklık var ama tamamiyle değil.başka şekilde rahimde falan hiçbir sorunum yok.yardımcı olursanız sevinirim sevgiler.

sanırım ameliyatda olmuşsun zaten ameliyattan sonra bir sene normal yolla denemeyi tavsiye ediyor doktorlar.kafana takma en önemli tedavi bu.

Gökdeniz iyiyim canım, bebekle uğraşıyorum gazı, kakası sıkıntısı bitmiyor. Aklım burda ama girmek mümkün değil sabah kahvaltımı bile elimde bebekle yapıyorum. ıznimin bitmesine bir aydan az kaldı. Büyük ihtimalle işsiz kalacağım. Biraz sinirlerim bozuk, hatta depresyona bile girdim annemin yanına gitmiştim, şimdi daha iyiyim.

Gökdeniz iyiyim canım, bebekle uğraşıyorum gazı, kakası sıkıntısı bitmiyor. Aklım burda ama girmek mümkün değil sabah kahvaltımı bile elimde bebekle yapıyorum. İznimin bitmesine bir aydan az kaldı. Büyük ihtimalle işsiz kalacağım. Biraz sinirlerim bozuk, hatta depresyona bile girdim annemin yanına gitmiştim, şimdi daha iyiyim.

bilirim canım o günleri ilk ayları çok zor geçiyor heleki yalnızsan heleki kimse yoksa yanına.mutfakda herşey dururda bir lokma yiyemezsin.ama şunu söyliyim sana canım o günler o kadar çabuk geçiyorki.çok özlüyorsun sonra.tadını çıkar hiiç stres sıkıntı yapma.işi bırakmayımı düşünüyorsun.

X