Cikolata Kisti olanlar

durucum gözünaydın canım çok sevindim bende 2.ayımda düşük tehlikem oldu bir hafta yattım sürekli kanamamda olmuştu ama yatarak geçirdim.sonrasında bir risk olmadı.düşük riskim hep vardı ama bu kisten dolayı.hep dikkat ettim ağır ve zor işlere girmedim sağlıklı beslendim sürekli doktor kontrolundeydim.şükür sağlıkla kucakladım sonuçda oğlumu.şunuda söyleyeyim duayla geçti her anım.ama kazandık artık bende anneyim Allaha şükür.

evet canım emekliyoruz ikide dişimiz var durduk yerde duramıyoruz ve dediğin gibi çalışan anne olmak çok zor.insan hep bebeğinin yanında olmak istiyor.ama iki kişi çalışırken ucu ucuna gidiyo ben bıraksam gitmicek sanki.neyse sabır bakalım.sen nasılsın kuzun nasıl.huysuzluk yapıyor mu.

Bende bırakamıyorum o yuzden ev kredısı de oduyorum :KK43:
Benım kuuzu dıs cıkarıyor galıba dun gecede bıraz ateslendı. Bırde onceden kafayı kaldırıyordu sımdı govdeyıde kaldırıyor hop atıyor kendını ılerı

canım benim her anları o kadar tatlı okadar kıymetliki farkına varmadan büyüyüp gidecekler.Allah sağlık versin ve birlikde uzun sağlıklı ömür nasip etsin hepimize.canım diş pek ateş yapmıyor yüksek ateş hiç yapmıyor.boğazlarını falan üşütmüş olabilir eğer yüksek ateşi varsa.kafayı gövdeyi kaldırıyorsa az kaldı oturur sonra yaylanmaya başlar sonra emekler pıtı pıtı.

herkese slm. siteye herzaman giremiyorum. herkes iyidir umarım. ben hiç iyi değilim. laparoskopiden sonra ki 4. ayım hala hamile değilim.birde dr gittim. kötü haber kist bu sefer de sol tarafta oluşmuş. bu kadar çabuk oluşabiliyor mu bu kistler yaaaaaaaaaaaa.......! çok morelim bozuldu. sağda derken şimdi de soldaki çıktı. ne yapmam gerekiyor ne yapıcam hiç bilmiyorum. kafam çok karışık.

herkese slm. siteye herzaman giremiyorum. herkes iyidir umarım. ben hiç iyi değilim. laparoskopiden sonra ki 4. ayım hala hamile değilim.birde dr gittim. kötü haber kist bu sefer de sol tarafta oluşmuş. bu kadar çabuk oluşabiliyor mu bu kistler yaaaaaaaaaaaa.......! çok morelim bozuldu. sağda derken şimdi de soldaki çıktı. ne yapmam gerekiyor ne yapıcam hiç bilmiyorum. kafam çok karışık.

bengazel merhaba günaydın.canım sana tek bir tek tavsiyem var çalışmalar esnasında sonrasında bebek olsun diye yada görev gibi düşünme kafana takma aklından çıkar çünkü düşüncelerin hormonları etkiler.geçmiş yazıları biliyorsun ben hiç kafama takmadığım yumurta takibi yapmadığım düzenli bile çalışmadığım ay hamile kalmıştım.sol tarafını düşünme temizlenen yani lap olan yer yeter sana ve orada bir yıldan önce kist tekrarlamaz.yılmak yok.çalışmaları renklendir görev olmakdan çıkar ve düşünmeden devammmmmmmmm.olacağına inan öncelikle.
oğlum büyüyor bakıcıya veriyorum hergün çalışmaya devam buda çok zor biliyomusun.olsun diye uğraş sonra ayrı kal.ama şükür bunada.memleketine gönderen insanlar var yahu.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

slmm herkese..gokdeniz bebegin ne kadar buyumus ya masallah :) ben son hbrleri veriyim: 2 defa ultrason cektirdim ve cikolata kistimin olmadigini gorduler, sol yumrtalikta var demislerdi bana ve su an kistim yok. cok ilginc buldu dr.da..ben bir ay sogan kuru yapmistim ve okunmus hurma yedim :) belki onlarin faydasi vardir diye dusunuyorum..bu arada bu ay klomen tarzi bi ilac kullandim, 7 yumurta olustu, bakalim bekliyoruz sonucu...bir hbr olursa yazarim..kendinize iyi bakin..

slmm herkese..gokdeniz bebegin ne kadar buyumus ya masallah :) ben son hbrleri veriyim: 2 defa ultrason cektirdim ve cikolata kistimin olmadigini gorduler, sol yumrtalikta var demislerdi bana ve su an kistim yok. cok ilginc buldu dr.da..ben bir ay sogan kuru yapmistim ve okunmus hurma yedim :) belki onlarin faydasi vardir diye dusunuyorum..bu arada bu ay klomen tarzi bi ilac kullandim, 7 yumurta olustu, bakalim bekliyoruz sonucu...bir hbr olursa yazarim..kendinize iyi bakin..

Ayyy inşallah güzel haberini alırız. Allah nazarlardan saklasın 7 yumurta kız, artık üçüzmü dördüzmü şaşırma derim :) Ben de yumurta takibi ile hamile kaldım benim 3 yumurta vardı.

melek-law sagol canim :) ins. olur bu ay ama bir tane yeter simdilik :)) senin ikiz mi oldu? bu arada hayirli olsunn, hatirladim seni de :)

silgicim özledim seni hiç yazmaz oldun merakda bırakıyorsun ponaran ve emelikoda soruyordu seni.hadi bakalım güzel haberini bekliyoruz.bu yaz gelmiyormusun türkiyeye yolun düşerse beklerim.soğan kürü çok faydalı diyorlar.maydonoz uda denemeni tavsiye ederim.

slm herkese. artık ümidimi tamamiyle kaymettim. kisttin bu seferde sol tarafta çıktığını yazmıştım. kendi derdimle uğraşırken birde eşim çıktı. eşime sperm testi yapıldı. sonuç sıfır. eşimin hiç spermi olmadığını öğrendik. çok üzüldüm. şoktayız hala. yine de allah tan ümit kesilmez.......

bengazel inanamadım canım şokdayım ama sakın üzülme gülcangülcanın gönderdiği linke gir hiç spermi yok demişler bayanın eşine şimdi hamileymiş bende hayretle okumuştum o yazıyı.sakın üzülme Allahdan umut kesilmez.ve unutma banada olursa mucize olur dediler oldu mucizem umudum.biliyosun.

şimdi biraz daha iyiyim. insan ilk duyduğunda şoka giriyor tabi. yarın doktora gidicez eşim muayne olacak. artık umudumuz önce allah sonra doktor da...... bizde bi mucize bekliyoruz. inşallah olur.

X