Cikolata Kisti olanlar

Doktoru Aradim Akşam üzeri Tekrar Ariycam Müsayitse Gidicem.çiktiğimda Da Sorucam Derece Ve Testi Eczaneye.en Azindan önümdeki Aylarda Vucudumu Tanir Ne Zaman Hamile Kalma Riskimin Yüksek Olduğunu Tespit Etmiş Olurum.

slm silgi bende seninle aynı duyguları taşıyorum bendede var çikolata kisti 2001 yılında ameliyat oldum ve birde 15 gün 2. ameliyatımı oldum nasıl olacak bilmiyorum ben suan nişanlıyım ve benim tek tüpüm ameliyatta alındı o yuzden nasıl olacak bakalım doktor da bana dedi olmayabilir diye ama hayırlısı olsun inş olur senin ve herkezi...

cok gecmis olsun oncelikle..neden 2. ameliyati yaptilar anlamadim, birde tup neden alindi ? yani sana sormadan mi aldilar?
bu arada evlenir evlenmez cocuk icin denemelere baslayin bence, ins. olur..ben bos gecirdigim 8 ayima uzuldum sonradan..

emeliko gecmiss olsunn, dr. kayinpeder iyiymis valla, su bizim islerden anliyormudur ki :)
panorann aileler cok sevinmistir, ne mutlu size. bize dua et, hamilelerin duasi kabul olur derler yaa :)
bu arada benim 11. gunu hala olumlu ovaluasyon yok, isisda ayni neredeyse. ya olmazsa diye korkuyorumm...ovaluasyon testini birgun aksam 7 de yaptim, 1-2 gun 5 de. bilmiyorum bu saatler dogru mu ?
gokdeniz hemen testleri al, insallah bu ay.. sen diyorsunn yeni ay yeni umut insallah..

Son düzenleme:
Günaydın arkadaşlar
Herkese güzel,mutlu,umutlu bi gün diliyorum.Her yeni gün bizim için hayırlı olur inşallah.a.s.

cnm stres yapmaman gerekiyor aynı sorun bendede var 11 yıllık evliyim 1 oglum var ama kist ten dolayı başka olmadı allah yardımcın olsun kafana takmaman gerekiyor en güzek ilaç bu ama biliyorum takılıyor inan başka şeylerle meşgul ol unutmaya çalış olacaktır dualarım seninle cnm

GÜNAYDIN KIZLARRRR,
BURADA FIRTINA VAR UÇMAK ÜZEREYİZ NEREDEYSE KORKU FİLMİ GİBİ.DÜN DOKTORA GİTTİM.TESTLERİMİ GÖSTERDİM.YUMURTLAMAM OLDUĞUNU VE BÜTÜN DİĞER SONUÇLARIN NORMAL OLDUĞUNU SÖYLEDİ.SIRADA NE VAR BİLİN BAKALIM.RAHİM FİLMİ.TEK YAPMADIĞIMIZ O KALDI ONADA BAKTIKMI TAMAM DEDİ.BEN BUNUN İÇİN SÜRE İSTEDİM DOKTORDAN.HEM MADDİ HEM MANEVİ BUNA HAZIRLANMAM GEREK.HEM ÇOK PAHALI YAPILIYOR HEM 9 KİŞİLİK BİR EKİP HEMDE PSİKOLOJİM HAZIR DEĞİL BUNA SSK KARŞILAMIYOR BURDA ÖZEL HASTANEDE YAPILIYOR DOKTORUNDA GİRSİN İSTERSEN + PARA.NEYSE DOKTORUM BEKLEME TALEBİMİ OLUMLU BULDU.AMA SONUÇ OLARAK YAPTIRMAM GEREKİYORMUŞ.BUNUNLA İLGİLİ İYİ OLAN TEK ŞEY BU RAHİM FİLMİNDEN SONRA HAMİLE KALAN İNSAN ÇOK FAZLA.BİLMİYORUM KIZLAR.BU FİKRE ALIŞMAM GEREK ÖNCE.HEMDE MADDİ OLARAK.MEMLEKETE FALAN SORUCAM BELKİ ORDA UYGUNDUR FİYATLAR.PONARAN BİZDE SİLGİ GİBİ BİLİRİZ HAMİLE KADININ DUALARI KABUL OLUR.BİZİM İÇİN DUA ET.ŞUDA AKLINDA OLSUN.DOĞUM ANINDA NE DİLERSEN OLURMUŞ DUANDA KABUL OLURMUŞ.HEPİNİZE KOLAY GELSİN KIZLAR.İYİKİ VARSINIZ. a.s.a.s.a.s.

arkadaşım bu kadar umutsuz olma önce hamile kalacağına inanmalısın iyi düşün iyi olsun benim bir tanıdığım var şu anda iki aylık hamile ilk doktor kontrolünde çikolata kisti olduğunu öğrendi yani kistle hamile kalmış umudunu yitirme allah büyüktür önce sen inanıp duanı et kontrollerini aksatma yüce rabbim isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın

Gökdenizcim,
Benimde rahim filmim kaldı ama 2 aylık deneme süreci verdi rahim filmi sonra dedi doktor.Ayrıca çok mu yüksekmiş maliyeti benim bilgim yok.2 ay bekleyelim denemeye devam.mayıs sonu gibi tekrar gidicez bakalım.Dediğin gibi doğum yaparken yapılan bütün dualar kabul olurmuş.Eğer ozamana kadar hamile kalamazsak bizim için dua et panorancım.Bunu söylemek için daha çok erken belki ama napalım.Öyle büyük bi istek ki.:emir_bebek:

Bir Arkadaşim Geçen Sene Yaptirdi Burda Anestezi Olmadi Kendi Doktoruda Yoktu 400 Ytl Vermişti Bu Yil Bilmiyorum.nerden Baksak 500-600 Olmuştur.tahminimce.

Bir Arkadaşim Geçen Sene Yaptirdi Burda Anestezi Olmadi Kendi Doktoruda Yoktu 400 Ytl Vermişti Bu Yil Bilmiyorum.nerden Baksak 500-600 Olmuştur.tahminimce.

Evet bayağı fazlaymış.Ama kendi doktorumuz olunca belki daha uygun olur.Sen hbr verirsin yaptırdığında.Benim daha 2 ay var

Gökdenizcim,

Herşeyin iyi olmasına sevindim. Süper bence. Benimde dr'um artık rahim filmi çekelim diyordu, bende korkuyordum açıkçası.fisfisfis
Ama burada diğer kızlardan okuduğum bünyeye göre değişiyor, kimi iyi diyor, kimi zor. Bencede psikolojik olarak hazır olman çok önemli.yerimseniben

Emelikocum,

Belli olmaz, sen beklemeye devam et. Bizi de haberdar et!a.s.

Silgicim,
İlk kez test yaparken böyle hissetmen normal, bende aynı şeyleri yaşadım. İlk ay özellikle daha zorlu oluyor, insan görene kadar inanmıyor. Testleri öğleden sonra yapın diyorlar genelde. Birde belli bir süre normalin dışında sıvı tüketmeyin ve idrara çıkmayın uyarısı var. Bunlara dikkat etmen önemli. a.s.

Kızlar, o zamana kadar aramızdan mutlaka yeni hamişler çıkacaktır. Ben yinede dua ederim ozaman merak etmeyin. a.s.

herkese merhaba,
gokdeniz gozun aydinn, sonuclar temiz cikmis. ins. rahim filmine gerek kalmaz. bende olmazsa yaza cektiricem, burada 2 bin dolar istediler..
panoran sagol..peki gunasiri iliskiye ne zaman basladin ? ben 10undan beri dusundum ama cok zor birsey, 8 gun ara vermeden zor olmuyor mu? ya da ne zaman baslamli? ovaluation testti olumlu gorunce mi baslamali. birde bu testlerde iki cizgi ayni kalinlikta oluyor mu? dun 2 cizgide belirgindi ama yine test cizgisi control kadar kalin degildi..kizlar sizlerde nasil? ben test cizgisi hic digeri kadar kalin olmaz diyorum artik, ondan da umidim kalmadi..karisik isler, cok stresli..

Silgicim Seni Böyle Hirsla Devam Ederken Görmek çok Güzel Umudum Kalmadi Deme Lütfen.hem Ilk Ay Belki Zorlanirsin Hemde öğrenirsin.ben Testlere Geç Kaldim Alamadim Işden çikamadim Dün Doktordan Sonra Bakacaktim Ama Doktorda çok Bekleyince Vakit Kaybetmeden Işe Döndüm.sen Sabirla Yap Ve öğren Bizde Başlayinca Yardim Alicaz Senden.sitede O Silik çikmayla Ilgili Yazişmalar Görmüştüm Bir Baksana.sanirim Ovulasyon Testi Diye Bir Başlik Vardi.ve Biz Yumurtlama Döneminde Hergün çalişiyoruz Evet Zor Oluyor Ama Bebiş Için Değer.ben Ilk Kez Bu Ay Hergün çaliştim Zaten Emelikoda öyle.benim Olmadi Bakalim Emeliko Yu Bekliyoruz.dilerim Olur.

bakim gokdenizcim ama bu konuda da efsaneler dilden dile dolasiyor, yani biraz acik olsa farketmez demis bir dr. , biri diyor hayir olmaz, bizim memleketin hali gibi bu konuda..zit fikirler, farkli seyler..kafamçokkarıştı
bugun testi yine yaptim sanki 2si ayni gibi, 12. gunum, supheye dustum acikcasi ama isi bu aralar yukselmedi. bir kac gune yukselirse dogru. bu konulari bilim adami titizligiyle ele almak gerek, cesitli gozlem ve deneyler sonucu umarim bu ay hamile kalirim ve kaliriz yerimseniben

Günaydın Kızlar,

Silgicim, ikinci çizginin kalınlığı önemli diil, önemli olan sadece koyuluğu. Eğer test çizgisi kadar koyu ise yumurta yolda demektir. :dance:

Valla benim chartlarda çalışmalarda işaretli, son ay biraz abartmıştık annemin gazı ile Şeniz Şimdi dalga geçiyoruz, apandist o yüzden patladı kesin diye :roflol:

Isı yükseldiğinde zati yumurtlama olmuş demektir. Yumurtlamadan 2 gün önce ve 2 gün sonraya kadar çalışmak lazım. Allah size kuvvet versin.

Benim eşimde çok dalga geçti benimle hem ısı ölçümleri, hemde testlerim ile ama sonuç ortadaa.s.

Günaydın kızlar,
Panorancım senin çabaların sonuç vermiş.İnşallah bizimkilerde uğraşmalarımıza değer.Senin gibi sonuç ortada demeği çok istiyoruz.Bu ayda kalamazsam iyice umutsuz olucam gibi geliyo.Kendime moral vermeye çalışıyorum olsun daha önümüzde ne günler var umut tükenmez diyorum ama yine de üzülmekten başka çare olmuyo bazen.İnşallah dileklerimiz gerçekleşir.Sizinde desteğiniz ve paylaştıklarınız için teşekkürler.a.s.

GÜNAYDIIIIIIIINNNNNNNN a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.
GÜNAYDIN KIZLAR FIRTINANIN ARDINDAN GÜNEŞLİ BİR SABAHLA UYANDIK BUGÜN.BEBEKLE İLGİLİ KAFAM KARRRRMAKARIŞIK ŞU AN BENİM.HENÜZ BİR GİRİŞİMİM YOK TESTLERİ ALAMADIM YANİ HENÜZ.ISI ÖLÇÜMÜ İÇİN GEÇ KALDIM MI PONARAN ADETİMİN 4.GÜNÜ.

Angel85, canını sıkma, herşeyin bir zamanı var sanırım.
Bende artık olmuyor herhalde demeye başladığım bir zamanda olu.
Allahtan umut kesilmez, umut etmeye ve çalışmaya devam eta.s.

Gökdenizcim, ısı ölçümü için geç kalmaya başlıyorsun.
Bir an evvel al bence dereceyi, testler için erken daha, regl dönemine göre belli bir günde başlıyorsun zaten.
Hadi bugün hepsini hallet artık!

Sağol panorancım umut ediyorum hep zaten.Hakkımızda hayırlısı olsun.Belki de gerçekten zamanı gelmemiştir daha

X