Cikolata Kisti olanlar

kızlar selam
ben hala beklemdeyim..reglime 3 gun kaldı.hiç umudum yok. sık idrara çıkmıyorum,midem bulanmıyor,kabız değilim ne biliim buradaki hamilelik belirtileri yok bende..hepinizi öpüyorum

Kizlar Zor Bir Savaşa Başladik Hepimizin Bir Gün Kazanacağina Inaniyorum Ama Unutmamakda Gerekki Herşeyin Bir Zamani Var.hayatimizdaki Herşey Biz Istediğimiz An Olmuyor Bu Da Onun Gibi Birşey Olsa Gerek.bu Süreçde Sabirli Olmak Gerek Saniyorum.

merhaba arkadaslar,
kizlar zor hepimiz ayni seyleri yasiyoruz, bi rsuru skintiya katlanarak belkide..insallah hepimiz saglikli ve hayirli evladimizin mutlu haberini aliriz..ben yazin tr ye donucem, artik o zamana kadar olmazsa herkes sormaya baslar bana. bazen o yuzden gitmek dahi istemiyorum.
panoran bugun sag kasigimda agri basladi, bakalim ogleden sonra yine testi yapicam, dun evet sanki ayni koyuluktaydi ama ben pek ayirt edemem boyle seyleri. birde biz cok erken basladik galiba 4 gundur ugrasiyoruz, artik bende bunaldim, bu ay olmazsa artik gunasiri ilski olayinida birakicam..cok yipratiyor ve yorucu ve moral bozucu...isi ayni devam ediyor bugun 13. gunum..boyle simdilik, bu ay olur ins. atlamamaya calisiyoruz ama bilmiyorum.....
gokdeniz neden hala almiyorsun, is cikisi git bir thermometer al en azindan. bugun alsan bile basla hemen, sonucta regl bitmemis. ben her sabah 8 de uyanip olcuyorum kalkmadan. keske onceden baslasaydim.. hemen al olur mu sende ?
emeliko belki olur, daha regl olmamissin, cikmadik candan umut kesilmezzz. atasozu de pek kullanmam ama ne hikmetse...naniknanik
angel slmlar sanada :)
ay her sabah sanki mektup yaziyorum stop, buyuklerin ellerinden, kucuklerin gozlerinden operim stop..sırnaşık şey

Silgicim sana da slm,
İnşallah uğraşların boşa gitmez canım.Hayırlı haberlerini bekliyoruz.Bende daha başlamadım ısı ölçümüne geç oldu adetimin 10.günü oldu.Artık öbür ay başlıcam ama beceremicem gibi geliyo sanki.Çalışıyorum nasıl yapıcam hangi saatlerde yapıcam kafam karıştı.Isı düşük mü yüksek mi olmalı...iyice karmakarışık oldum yaa:uhm:

Günaydın Kızlar,

Hayırlı Cumalar olsun herkese!
Angel, ısı ölçümü için geç kalmışsın bu ay doğru.
Bende çalışıyorum, her sabah 06:30'da saat çaldığı anda ölçüyordum ısımı.
Başucunda dereceyi, kalem ve kağıtı hazır tut. Uyku sersemi hemen yazmazsan, unutabiliyorsun çünkü.
Dönemi dönem bana burda yazarsınız ısılarınızı ona göre bakarız, ya da yabancı siteler var,sırf bu iş için, orda da takip edebilirsin.

Günaydın Kızlar,

Hayırlı Cumalar olsun herkese!
Angel, ısı ölçümü için geç kalmışsın bu ay doğru.
Bende çalışıyorum, her sabah 06:30'da saat çaldığı anda ölçüyordum ısımı.
Başucunda dereceyi, kalem ve kağıtı hazır tut. Uyku sersemi hemen yazmazsan, unutabiliyorsun çünkü.
Dönemi dönem bana burda yazarsınız ısılarınızı ona göre bakarız, ya da yabancı siteler var,sırf bu iş için, orda da takip edebilirsin.

Günaydın arkadaşlar,
Panorancım tamam önümüzdeki ay öyle yaparız artık.Ama ısı ölçümüyle ov.testini nasıl ayarlıcam.Yani o testi de mi sabah yapıyoruz:uhm:canım çok yardımcı oluyon valla sağol.Tecrübeli olarak senden yardım istiyoruz napalıma.s.

Günaydın arkadaşlar,
Panorancım tamam önümüzdeki ay öyle yaparız artık.Ama ısı ölçümüyle ov.testini nasıl ayarlıcam.Yani o testi de mi sabah yapıyoruz:uhm:canım çok yardımcı oluyon valla sağol.Tecrübeli olarak senden yardım istiyoruz napalıma.s.

Rica ederim kızlara.s.
ovulasyon testinin öğleden sonra yapılmasını öneriyorlar.

Günaydın kızlar,
Nerelerdesiniz ya kimseden ses seda yok.Herkes çalışmaları hızlandırdı galiba:teytey:panoran,silgi,gökdeniz...:uhm:

Günaydin Arkadaşlar Yaşasin Ki Yarin Pazar Biraz Dinlenip Gezip Kafa Dağitacağiz.benim çalişma Günleri Daha Başlamadi Haftaya Başliyor.emeliko Yu Bekliyorum Merakdan ölücem O Bu Ay çok çalişti Pzt Si Regli Günü Bakalim Ne Olacak.bende çok çalişmiştim Bu Ay Ama Nasip Değilmiş Henüz.umutlar önümüzdeki Aya.

Evet emeliko inşallah güzel haberler verir bize.Benimde ayın 31 i bakalım.İnşallah bu ay tutar bari yaa.Çok uğraşıyom valla.Yastık koyuyom belimin altına.Hemen duş almıyorum.Ayakları dikiyorum valla tutar inşallah yaa.Allahım Hepimize hayırlı haberler nasip etsin inşallaha.s.

kizlar slmlar.....
insallah olur hepimizin..benimde 16,gunum bakalim ne olucak..bugun ov. testi belirgindi ama ben pek ayirt edemiyorum..hayirlisi olsun....

pelincim tesekkurler. klomen verdi yazmissin, nasil kullandin peki ve sana neden bu ilaci verdi ? bende kullandimda bu ay, bakalim..

Günaydın Kızlar,

İyi haftalar olsun herkese! Bende haftasonu bol bol uyukladım, haftaiçinin yorgunluğu ancak geçti.

Silgicim, ısılar ne alemde gidiyor? FF'de işliyormusun? Testleri de işle mutlaka.
Emelikocum, senden ne haber ? Umarım hala beklemedesindir.
Gökdeniz, sen peki ovulasyon testi aldın mı? Diğer ekipmanlar ne durumda?

Herkese Günaydinnnnnn,
Silgicim Sanirim Hizli çalişmalar Içindesin Bu Ay.yilmak Yok Devam.ben Yeni Başlayacağim.bugün Emelikonun Günü Normalde Regl Olmasi Gerek Ama Bakalim.neler Olacak.ponarancim Isimi ölçmeye Başladim.testi Alamadim Burda Siparişle Getiriyorlarmiş.arkadaş Sormuştu Eczenaninde Tlf No Almamiş.ama Takipdeyim.şimdi Isimi ölçmeye Devam.bu Aradaaaaaa Anne çok Uyuyorsa Bebek Kiz Derler.sen Anlatsana Biraz Nasilsin Neler Hissediyorsun.eşin Neler Diyor.evde Hayat Nasil Hamileliğinle Beraber.

Herkese merhaba kızlar,
Bende ilaçlardan dolayı olsa çok berbatım.Kilo alıyorum,midem bulanıyo,şişme var midemde...Bu ay regl olduktan sonra tekrar gidicem kontrol için.Benimde bugün 15.günüm bakalım hayırlısı.ama bu aydan hiç umudum yok nedense:çok üzgünüm:

Angel85 Sana Ne Ilaci Vermişti Doktor.hem Neden Umudun Yok Yoksa Düzenli çalişmiyormusun.bak Derlerine çalişmazsan Sinifda Kalirsin.şimdilik En çalişkanimiz Ponaran Hadi Bakalim Sizleri Bekliyoruz.ponaran Gördüğün Gibi Topladim Kendimi Yeni Ay Ve Yeni Umut Başladiya.sabahlari Ateş ölçmekde çok Hoş Bişiiiiiiii.

Kizlar Bende Ameliyat Olali 1 Hafta Oldu.ama çok Geç Kalinmişti.10a Yakin Kist çikti Benden Irili Ufakli.bende çocuk Olsun Diye Bekliyordum Ama 3,5 Senedir Olmuyordu.meğer Bundanmiş.bütün Yumurtaliklar Tüpler Birbirine Yapişmiş.şimdi Banada Hemen Tüp Bebek Yapman Lazim Dedi Doktorum.herşeyin Düzene Girmesi Için Lazimmiş Hamile Kalmam.doğal Yolla Hamile Kalmani Bekleyemeyiz Dedi Doktor.gerçi Bilmiyorum Belkide Doğal Yolla Hiç Kalamam.şimdi 2 Ay Doğum Kontrol Hapi Kullanicam.sonra Tüp Bebek Tedavisine Başliycaz.tüp Bebek Hakkindada Hiçbirşey Bilmiyorum.bazilarida Doğal Yolla Olur Yaptirma Tüp Bebek Diyolar.ama Doktorum Bekleyemeyiz Dedi.çok Zor Valla Allah Benim Gibi Olan Herkese Yardimci Olsun.

Angel85 Sana Ne Ilaci Vermişti Doktor.hem Neden Umudun Yok Yoksa Düzenli çalişmiyormusun.bak Derlerine çalişmazsan Sinifda Kalirsin.şimdilik En çalişkanimiz Ponaran Hadi Bakalim Sizleri Bekliyoruz.ponaran Gördüğün Gibi Topladim Kendimi Yeni Ay Ve Yeni Umut Başladiya.sabahlari Ateş ölçmekde çok Hoş Bişiiiiiiii.

Gökdenizcim bende yara ve akıntı vardı.Antibiyotik fitil vs. haplar kullandım bu hafta.Ben testler ve ısı ölçümü için geç kaldım bu ay.Öbür ay uygulayacağım artık bakalım.İnşallah sizin bari tutar.Bilmiyorum çocuktan yana umudum kesilmedi ama bu ay olur sanmıyorum.İlaç falan kullandım onların da etkisi olabilir diye düşünüyorum.Yinede hayırlısı bakalım.:çok üzgünüm:

Canım sana da çok geçmiş olsun.Sıkma canını.Hayırlısıyla olur herşey.Tüp bebek dedilerse denersiniz.İnşallah tutar.a.s.

X