Cikolata Kisti olanlar

Slm kızlar hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.Bizde panoran gibi o günü görmeyi sabırsızlıkla bekleyeceğiz.Beklemek,sabretmek zor geliyo ama napalım zamanı gelince herşey olcak inşallah bakalım.Bu ay daha sıkı çalışçam:teytey:

kızlar hepimiz birgün mutlu haberi vericez birbirimize..sakin olalım..stres yapmayalım..tabii söylemesi kolay :)) kendim bile söylediğime gülüyorum şu an:)))neyse dua edelim..hep güzeli düşünelim..

Günaydin Kizlar,siteye Rahat Giremeyince Uzaklaştim Biraz.çok Zor Yada Hiç Açilmiyor.bu Saatlerde Açabiliyorum Rahatça.ponaran Bugün Doktora Gidecekdin.ayrintilari Bekliyoruz Tamam Mi.ben Bekliyorum Biraz Umutla Biraz Umutsuzlukla.ama Herşey Güzel Olacak Kizlar.savaşa Devaaammmm.

Merhaba kızlar,

Benimde yarın testlerim var.Bi umut bekliyoruz.İnşallah hepimiz bi gün alcaz güzel haberleri sonuçlar bi çıksın bakalım ne:uhm: olacak?

gunaydın kızlar
bugun gökdeniz ve angelin testleri var mutlaka yazın bize...ponaran ne oldu dr ne dedi? bu arada ben 1 hafta 10 gun kadar yokum ama ara ara yazarım :) silgi nerelerdesin? ses ver :) hepinizi kocaman öpüyorum..başarılar diliyorum :)

Merhaba Arkadaşlar Sabahdan Gidip Kan Verdim Sonuçlar öğleden Sonra çikacak Sanirim Yarinda Doktora Götürürüm.ponaran Silgi Nerdesiniz Kaç Gündür.ponaran Gittin Mi Doktora Merak Ediyoruz.

slmlar herkese. ben bu ay clomid kullandim biliyorsunuz, bgun ilacim bitti ve artik gereken calismalara baslama zamani geldi. bakalim sonuc alacakmiyim, dua edin..sizin de guzel hbrlerinizi bekliyorum emeliko, gokdeniz, panoran, angel..

Kızlar, merhaba!
Eşim ani bir şekilde apandist ameliyatı oldu. Kaç gündür hastane işleri uğraşıyoruz. :1no2:
Evde bile diildik, size yazamadım. Neyse şimdi herşey yolunda, bugün eve çıktık. Evde de misafirler basıyor tabii

Bebişle ilgili herşey yolunda, dün hastanedeyken kotrolümü de yaptırdım, kalp atışını gördük ilk defa :teytey::nazar:

Dr artık bir hafta sonra gelebilirsin dedi, hala 1 cm bile diil. :nazar:
Hepinizi çok öpüyorum, ilk fırsata görüşmek üzere!

ponarancım çok endişelendik..şükür..sabah hemen okuyunca rahatladım..geçmişolsun eşine ve sana..bebiş minicik olucak tabii daha çok yeni:))) kendine ve ona iyi bak..

Günaydinlar....ponaran çok Merak Ettik.çok Geçmiş Olsun Canim Ya.bebeğin Kalp Atişlarini Duymuşsun çok Heyecanli Olmali Biz çok Korktuk Senden Haber Alamayinca.herşeyin Iyi Olmasina Sevindim.

Günaydın kızlar.Panorancım çok geçmiş olsun.Bende dünden beri giremiyorum.Dün testlerim yapıldı.Akşam da doktora gittik herşey yolundaymış hiçbir sorun yokmuş çok şükür.2 ay daha denemelere devam.Eğer hamile kalamazsam mayıs sonu gibi tekrar gidicez ve rahim testi yapılacakmış.Sonrada eşimde testler olacakmış.Öyle işte bi sorun olmamasına sevinik valla.Sizlerden ne haber?a.s.

Evet herşey sabırdan geçiyor.Sana da çok geçmiş olsun.İnşallah hepimiz bi gün güzel haberleri alırız.:teselli:

Gökdenizcim sen kan sonuçlarını alacaktın aldın mı?Silgi sende ne var ne yok?Emeliko?Panoran?Nerdesiniz yaabenneyaptımki

Ben Tahlil Sonuçlarimi Aldim Ama Daha Doktora Gösteremedim.yine Regl Olucam Sanirim Belirtiler Onu Gösteriyor.ama Yilmak Yok Tabi çalişmalara Devam.yinede üzülücem.

Kızlar,

İyi pazarlar olsun! Evde yoğun olarak koca bakmaca ve misafir ağırlamaca.laelaelaelaelae
Kocam maşallah iyi toparladı.Yarın işe gidebileceğim sanırım. yerimseniben
gökdeniz ve emelikocum, nasıl gidiyor bekleme süreci?:uhm:
Var mı bir gelişme?
Gökdenizcim, sen ne zaman göstereceksin sonuçları dr'a?
Dr. ultrason ile bakarken gördü yine benim kisti sırnaşık şey
Angelcim, sonuçların iyi olmasına sevindim.
Silgicim, nerelerdesin?

X