Cikolata Kisti olanlar

eşleriniz rahat olmasına çok sevindim kızlar
gökdeniz, panorama, emiliko kızlar kaç yaşındasınız sizler nekadrlık evlisiniz
kocişler kaç yaşında

hayirli cumalar herkese, boyle bir baslangic yapman cok guzel panorann ..
pitircik evet haklisin, ben bunun bilincindeyim, henuz atiyorum uzerimden, malesef gec oldu ama ne yalan soyliyim her regl donemimde de oturup agliyorum. ama yok takmiycam artik, en azindan bunun icin ugrasicam, cok bunaldim cunku..
kizlar siz hangi saatlerde giriyorsunuz? orada oglenken burada hani sabahin nuru derler ya saatler. yani ben uyaninca siz aksam yemeginde oluyorsunuz sanirim :)
benim esim ilk aylarda cook umutluydu, hala da oyle ama son zamanlarda artik acaba ben de mi bir soru var demeye basladi. neredeyse ben rahatliyim diye, kendisinde sorun cikmasina sevinecek. ama hala umutlu ki gittigimiz her dr. bunu hafife alip oo daha cok erken geyigi yapti. ben hata yapip uzuntumu cok fazla esime belli ettim, artik dikkat ediyorum. sonucta onun da moralini bozmamam lazim. cocuk olmasa da olur diyor o sonucta.. neyseki hepimiz eslerimiz yonunden sansliyiz sanirim.
kizlar ayrica yas konusunda haklisiniz. ben de yazin 29 olucam. hepimiz yakiniz yas olarak ve yillarca bekleyip zaman kaybetmek dezavantaj olur. benim 2 ay sonra 1 yil doluyor. olmadi yazin gidip tup bebek deniycez, cunku ameliyatla vakit kaybetmek istemiyorum. dua edin insallah olur yaza kadar, cunku her ne kadar kolay telaffuz etsemde o olay cok yipratici ve oyle bir surece girmek istemiyorum. ben isimlerinizi bilmiyorum ama nicleriniz ile dua ediyorum size :), sizde bana edin olur mu?
bu arada dun ruyamda hamile oldugumu gordum, ilk kez bunu yasadim. belki bir isaret olabilir bu

silgi
allah bebeklerimize hepimizi kavuştursun acilen
bu çikolata kissini belirtileri nedir sende?
ayrıva yazdıklarında haklısın yaşlarınız ideal annelik için ve tüp bebek yapmanda çok mantıklı
yaş ilerleyindece başka sorunlarda çıkıyor ..ben 34 olam üzereyim
ve bahsettiğim gibi şimdi operasyon gerekti.

askimdoga, bu kistle hamile kalan var. ama gebelige engel olur mu olmaz mi bilmiyorum tabii ki. aslinda Allah'a kalmis yani biz ne dersek bos. nette arastirinca infertilite sebebi diyor ama bana bir dr. nette en kotu sartlardan bahsediyor demisti. su an buraya yazanlarda yeni deniyorlar, en kidemli benim 10 aydir olmuyor. ama bu bile erken aslinda diye artik kendimi teselli edicem ki tip erken diyor..
cikolata kistinin ben de belirtisi ki evlendikten sonra dr.a gitmeme sebep olan sey sol kasigimda 4 gun botunca hafif agri hissettim, korktum ve dr.a gittim. o zaman ogrendim. 23 nisan cocuk bayraminda ogrendim bu arada. onun disinda bu cok fazla olmuyor. adetimin ilk gunu fazla agri oluyor o kadar.
bu arada kizlar aklima gelmisken, siz adet zamani agri kesici ne kullaniyorsunuz? ben majezik kullaniyorum ama umarim zararsizdir bu kist icin.

Aşkımdoğa,
Ben 2 yıla yakın evliyim. Koçiş benden bir yaş büyük. Son 7 aydır deniyoruz.

Çikolata kistimin olduğunu bayadır biliyorum (5-6 yıl belki) ve hep kontrol altında. Hiç büyümedi ama gitmedi de :)

Bende de sadece ilk günleri inanılmaz ağrı yapıyor ve zor geliyor açıkçası.:bbo:
2 gün önceden falan hissedebiliyorum, ya da ha geldi ha gelecek sanıyorum ağrıdan ama geç gelebiliyor. Onun dışında çok belirgin bişi yok bende.

Silgicim, ne güzel bir rüya görmüşsün, Allah hayırlara çıkarsın. Evet seninle gün içinde karşılaşamıyoruz dediğin gibi, saatler tutmuyor.

Kızlar, aslında takmasak olurunu bıraksak belki olucak ama o zaman da bu günleri falan tutturmak daha zor diil mi yaaa

Üfff kafam karışıyo valla

arkadaşlar
benim durumum şu ben 10 yıldır evliyim , ama epey çocuk istemedik , bazı sıkıntılar vardı onları aşmak istedik , 5-6 aydır deniyorum
sonra doktorlara gitmeyi başladım ..
sizdeki ağrı ve diğer belirtiler bende de var ben cataflam diye bir ağrı kesici içiyorum adet ilk iKi günü doktor vermişti.

yalnız bende son üç aydır şöyle birşey var benim adetlerim ortalama 29 gün sürüyor 12,-13 ve bazen 14 gün hafif kanama gibi birşey var ... şimdide 12. gündeyim kahverengi bir lekelenme var ve hafif bir ağrı var sizde böyle bir lekelenme oldu mu?

eşime gelince benim eşim çoçuk delisi deli gibi istiyor
benden beter yani...benim eşim 39 olacak sizinkiler daha gençtir sanırım , şimdi aslında ikimizinde hayattaki en önemli beklentisi bu
ne zaman olacak bu bebek diyor ,doğum bana dedemi diyecek...
tabi 2 gün öncesine kadar benim okadar moralim bozuktuki şimdi sadece bana moral veriyor...

Aşkımdoğa,
Eşin sakin olmalı, mutlaka onunla konuş bence.
Bunca zaman beklemişsiniz, malesef hemen isteyince olan bişi diil.
İnsan olucakmış sanıyor ama olumuyor işte. Bizde ilk ay hemen olur sanmıştık, şimdi ise ne diye korunmuşum diyorum kendi kendime

Eşin sana moral vermeli, kadınlar çok hassas, seni strese sokması işi hızlandırmaz. Kadınlarda zati herşey beyinde oluyor, ben bazen psikolojik olarak yumurtlamamı bile geciktirdiğimi düsünüyorum. a.s

O yüzden seni böyle şeyler diyerek sıkmasın lütfen. Sana destek olsun.

evet canımm
zaten balık burcudur o çok duygusaldır o bunları söylerken karşıklıklı dertleşiyorduk..
benim bu sorunlar ortada yoktu , bunca seni bazı zorunluklardan bekledik
ama keşke olmasaydı tabi
sabır yaş ilerledikçe azalıyor
birde sorun çıkınca canım işte böyle
allahım hayırlısı ile geçer gider inşallah bu operasyon inşallah başka sorunda olmaz

benden de dualrınızı esirgemeyin ne olur

ben de oyle kanama olmadi ama bir kac kez belli belirsiz birseyler adet olmadigim zaman gormustum. dr.a bir sor istersen bunu. bu arada evet adetime bir kac gun kala cok sinir bozucu agrilarim oluyor benimde, bir de buna stres ekleniyor tabi.
panoran basal body thermo aldim. bugun 14. gunum 36.5 gibi cikti C'ye cevirirsem yaklasik. yani 97.77 F. kendi beepliyo bu arada guzel bir alet, canim skldikca atesimi olcerim artik :)

doga peki dr. tup bebek falan onerdi mi? yoksa once ameliyat mi dedi. cunku yasiniz da hesaba katiliyor.

bu arada tefriciye bilir misiniz? hepimiz icin bu dua yi mi okusak? nasil oluyor, kac tane bilmiyorum ama ogreniriz.

doga peki dr. tup bebek falan onerdi mi? yoksa once ameliyat mi dedi. cunku yasiniz da hesaba katiliyor.

hayır silgi
hiçbirşey önermedi
direk olarak bu işe konsantre oldu
sanırım o tip şeyleri ameliyat sonrasına bıraktı , ben sordum senin gibi
bir bu işler oslun sonra bakacağız dedi

benim reglin ilk gunu ağrım oluyor bazen de sol yumurtlığımda az..bende majezik kullanıyorum..zararı olacagnı sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…