Cikolata Kisti olanlar

Kızlar,

Bana da çok moral oluyorsunuz sizler!
Allah hepimize kısmet etsin bebişleri en kısa zamanda:teytey:

yok izinde değilim gökdeniz :)) yani senin izindeyim :) yumurtladıgın gunler benim gunlerim..kızlar olacak olacak ben inanıyorum

:1shok:
yok izinde değilim gökdeniz :)) yani senin izindeyim :) yumurtladıgın gunler benim gunlerim..kızlar olacak olacak ben inanıyorum

YANLIŞ ANLAMIŞIM YAAAA.AY KENDİM BİLE GÜLDÜM EMELİKO.TAMAM BU AY BENLE SENDE KONTROL ALTINDA GİBİ OLCAN.:dance:ÇALIŞMALAR BENİM YARIN SENİN ÇARŞAMBA BAŞLIYOR.ÖNEMLİ HAFTA YANİ.HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN.ÖYLE :asigim:YADA klava:OLACAK BU İŞ HA GAYRET :sm_cool:

EVET TEHLİKELİ DÖNEM BİR HAFTA SONRA BAŞLIYOR.12-14-16 İSE EN ÖNEMLİ GÜNLER.İSTERSEN NETTEN BAK OTOMATİK HESAPLAYICILARDAN BENİM MESELA TEHLİKELİ HAFTAM 19.02 DE BAŞLIYOR OVULASYON GÜNÜMSE 24.02 BU AY SEN BENDE BİR GÜN SONRA DERSEK 20.02 DE BAŞLIYORSUN 25.02 DE OVULASYON GÜNÜN.NABERRRR BAK İSTERSEN HEMEN DOKTORNEVRANIN SİTESİNDEN.YANLIŞIM VARSA :tomato:

Kızlar,

Bencede boş geçmek yok, ne zaman olacağı belli olmuyor bu işin. Her gün ya da gece mesai, Allah eşlere kuvvet versin.laelaelaelaelae

Benim normalde Çarşamba günü regl olmam lazım. Yumurtlamadan 12 gün sonra oluyorum, bugün 11. gün, yarın ısım düşmezse bir nebzede olsa sevinebilirim ama genelde 12. gün ısım düşüyor ve ertesi günü regl oluyorum.Kötü Kazen

Tüm regl belirtilerimde var aslında, genelde 11. gün başlıyor. Bakalım göreceğiz. CADIARZU

Kızlar,
bi de sadece öyle 12,14, 16 diye takılmayın. Bu günlerin 2 gün öncesi ya da sonrası da olabilir.

Benim son 3 aylık yumurtlama günlerim sırasıyla; 13. gün, 14. gün, 16. gün mesela...

O yüzden sıkı çalışın :1hug:

daha gelen giden yok gökdenizcim, ama tüm belirtiler o yönde :1no2:
yok yapıcak bişi, artık dr randevusuna kadar bekliyeceğiz.

merhaba arkadaslar,
gokdeniz her ay bir yumurta mi calisir, anlamadimm..ben bu hesap olaylarinda kotuyum, isi olcmeye basladim ama bir gun yuksek bir gun alcak. ben galiba 7-24 yumurtluyorum :)
birde su klomen olayina takildim, dr gerek yok dedi ama ben kullanmak istiyorum. acaba dr. kontrolu olmadan bir ay denesem birsey olur mu, fikri olan var mi ?

Günaydin Silgi Emeliko Ponaran Ve Herkese Günaydin,
Silgicim Ilk Gittiğim Doktor Her Ay Bir Yumurtanin çaliştiğini Söylemişti.bende Ordan Biliyorum.ama Net Bir Araştirma Yapmadim.klomen Kullanmana Gelince Belki Inanmayacaksin Ama Bende Düşündüm Bir Ay önce Sonra Vazgeçtim çünkü Onu Doktor Bakiyor şu Gün Kullanmaya Başla Diyor şu Kadar Kullan Diyor Ona Göre Kullaniyomuşsun Ben Kullanan Arkadaşimdan öğrendim.benim Sana Tavsiyem Ilk Müsayit Olduğunuzda Eşinin Testlerini Yaptirman 2.cisi Ise Yumurta Günlerini Takip Eden şeylerden Temin Etmen.yapilacak En Doğru Adim Bunlar Bence.emeliko Bugün Gündemde Iyilik Sağlik Güzellik Ve Yeni Heyecanlar Var.en önemlisiiii Bugün Ponarandan Haber Bekliyoruz.bugün Onun önemli Günü.ateşini ölçmüştür Ne Durumda Merak Ediyorum.

Günaydın Kızlar,

Sabah ısım iyi çıktı yine, bir düşüş yok ama regl belirtilerim devam ediyor.

Normalde 12. gün ısım düşer ve ertesi günü regl olurum ama daha tık yok. Fakat ısı ölçümü yapmadığım, ovulasyon testi kullandığım zamanlarda 1 kez 14. günden sonra regl olmuşum. O yüzden bilemiyorum.

Beklemeye devam...

ponaran yarın önemli birgun..ınsallah aramızda şu makus talihimizi yenen ilk kişi olarak bize örnek teşkil edersin :)) çikolatayı da aslında ne çok severdim:) şimdi yerken aklıma başka şeyler geliyor :))

IHLAMUR HER DERDE DEVA BİR BİTKİ ZATEN AMA GEBELİGE YARDIMCI NESİ VAR BİLMİYORUM.AMA ADAÇAYI BU HAFTA GÜNDE İKİ FİNCAN.YUMURTA OLUŞUMUNDA GELİŞİMİNDE ETKİLİYMİŞ BUNU BİLİYORUM.a.s

Eğer olurda gelmzese, Perşembeye yaparım idrar testi arkadaşlar.

Ondan önce yapmayı düşünmüyorum. İlk denediğimiz zamanlarda 1-2 kez yaptım test, negatifte çok kötü oluyor insan.

Regl geldiğinde o kadar kötü olmuyorum ama - test sonucu daha kötü etkiliyor beni.

Ihlamur değilde, adaçayı muhabbeti vardı. Birşeylere yarıyordu ama hatırlamıyorum ve denemedim hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…