Cikolata Kisti olanlar

ben 29 yaşındayım canım..malum kistimiz bende de mevcut sol yumuralığımda 3 cm civarında..ocak ayında korunmayı bıraktık bebek yapmaya karar verdik..dr a gittim ve kisti ogrendim.dr umursamadı..ama hemen gebe kalman iyi olur dedi..ilk deme husran.2.gökdenizle beraber takipteyiz:)) ama ben ne zaman nete grdim ve arastirdim şok oldum..kötüymüş yaa:KK43:(

HERKESE GÜNAYDIN,
KIZLAR YAŞ 35 AMA BEN PEK TAKMIYORUM.SADECE BEBEK İÇİN GEÇ KALDIM.AMA DAHA ÖNCESİNDE BEBEK YAPMA ŞANSIMIZ YOKTU MADDİ AÇIDAN.O YÜZDEN KORUNDUK.BU YIL DÜŞÜNÜYODUK AMA EKİMDE SÜPRİZZZ YAPTI KİSTİM ANLATMIŞTIM YA SİZE.BENİM ÇOK FAZLA AĞRIM OLMUYOR KIZLAR.HA OLDUĞU ZAMANDA DUVARLARI TIRMALAMAK İSTİYORUM.İLK ZAMAN ÇOK KÖTÜYDÜ.BENİM DOKTORDA APRANAX İÇ DEDİ.BEN APRANAX İÇİYORUM AĞRI BAŞLAMADAN.VE AĞRIMIYOR.KIZLAR BU KİST KÖTÜ OLABİLİR BELKİ TAMAM AMA BU KİSTLE HAMİLE KALANLAR VAR BURAYA YAZDILAR VE BİZDE OKUDUK BİLİYORSUNUZ.O YÜZDEN RAHAT OLALIM.a.s.

merhaba,
gokdenizcim bu bazi isteklerin icin yapilan bir dua. dun biraz arastirdim, asagida linki verecegim sitede ayrintilari okudum, 4444 tane okunuyor istegin icin. ve sen okumak zorunda degilsin, cevrendekilere de dagitabilirsin. zaten sitede okunusu da var. hepimiz bebek duamiz icin bunu paylasabilirz ve bizde cevremizdekilere de dagitabiliriz diye dusundum. ya da bireysel de olabilir. sadece bir fikir..
linki yazmayi unutmusum ve edit ediyorumm :
http://www.mucize.net/blog/salat-i-tefriciye-nedir-nasil-okunur.html

okudum silgi ilginç hikayeleri var.güçlü bir duaymış.benim burda çevrem yok tek başıma okumaya çalışırım.ponaran adet belirtileri var mı yada ne durumdasın merak ettim ya dün gecede aklıma geldin.bu arada silgi bende dün gece hamile olduğumu gördüm rüyamda.bu durumla ilgili bir sürü atasözü var halimizi anlatan.ama dilerim rüyalarımız gerçek olur ve bizlerde hayırlı birer evlat sahibi oluruz.

Kızlar,
henüz regl olmadım ama belirtiler başladı.
regl sanırım başlamak üzere Kötü Kazen
hayırlısı, yeni tur yeni şans artık yerimseniben

evet evet,moral bozmak yok.
bahanesiyle dr'a gidicez kocayla.
çünkü o pek gitmek istemiyor, bu konuda bir sorunumuz olduğunu kabul etmek istemiyor sanırım:çok üzgünüm:
kasıklarımda ağrımaya başladı.

KOCİŞ DEMEN ÇOK HOŞUMA GİTMİŞTİ AMA SEN BİLCEN TABİ :eek:BOŞVER AĞRILARINI KAFANA TAKMA IHLAMUR GİBİ RAHATLATICI ŞEYLER İÇ.HERŞEY GÜZEL OLACAK UNUTMAYALIM....a.s.

Emeliko Varya Tam Bir Regl Bitimi Sendromu Yaşiyorum Duygusal Karamsar Hoşnutsuz Bir Halim Var.ben Bile Sikildim Benden Bugün Hemde Hafta Sonu Toplan Kendine Gel Diyorum Olmuyor.bakalim........

Günaydın kızlar!

Ahhh ah keşke öyle olsa, ama bel ve kasık ağrılarım dünden beri yokluyor.
Bunlar benim klasik belirtilerimdir. Svilcemde çıktı Kötü Kazen
O yüzden pek umudum yok.

Günaydin Ponaran Emeliko Silgi Herkese Günaydin,
Yeni Bir Hafta Yeni Umutlarla Dolu Geçer Dilerim.ponaran Seni çok Iyi Anliyorum.gelecek Gibi Olsada Insanin Içinde Umut Oluyor Hep.gelmemesini Hepimiz Istiyorum Ama Gelirsede Yilmak Yok.kader Arkadaşlari Olarak Bir Yola çiktik Zafer Bizim Olana Kadar Savaşa Devammmmmm.......

gunaydın arkadaşlar
reglim bitti gökdeniz :) ben de tam tersi mutlu olurum bitince..niye karamsar oluyorsun ki? ne guzel yeni bir şans başlıyor..ponaran evet kötü oluyor..her regl öncesi regl gunu ben de çok stres oluyorum ama gel gör ki neye çare? o yuzden sakin olalım

Emeliko Iyiyim şimdi çok Iyiyim Umutluyumda O Cumartesinin Verdiği Bir Kasvet Havasiydi Sanirim.tabiki Yeni Bir şans Başladi Artik.hem Cuma Test Yaptirip Cumartesi Doktora Gidicem Bu Hafta Heyecanliyim.bu Ay Sol Yumurtam çalişiyor Bakacak Doktor Yumurtluyormu Diye Birçok Soruya Cevap Olacak.hepimiz Için.

gökdeniz hayranım sana,
nasıl biliyorsun hangisi çalışıyor, hangisi çalışmıyor :)
şaka gibi valla sırnaşık şey

EMELİKO NE İZNİ BU YAAAAA.SENDEMİ KAR TATİLİNDESİN YOKSA.PONARAN HANGİ YUMURTA ÇALIŞIYORSA O TARAFDAKİ BÖBREK BOŞLUĞUM AĞRIYOR.AYRICA HASTA YANİ SOL YUMURTALIK ÇALIŞIRKEN NORMAL AKINTILAR OLMUYOR BENDE.DAHA PIHTILAŞMIŞ AKINTI GELİYOR.KIZLAR EKİMDE ÖĞRENDİM BUNU AMA VARYA OKUMAKDAN ARTIK KENDİ DOKTORUM OLDU.BİLİYORUM HANGİSİ ÇALIŞIYO.AMA SÜPERSİN PONARAN GERÇEKDEN ŞAKA GİBİ.İYİKİ TANIŞDIM SİZLE YÜZÜM GÜLÜYOR YA MORALİM YÜKSELİYOR.BİRDE ŞU BEBİŞLERİ KUCAKLASAK.ÇOK SÜPER OLACAK AMA BENİM ACELEM YOOOK.GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN.a.s.

X