Cikolata Kisti olanlar

Emeliko şanslisin Neden Biliyonmu Doktor Bana Yumurta Takibi Yapacakya Bu Ay.aramizda Birgün Var.yani Sen Benden Birgün Sonra Yumurta Yapican.yani Doktor Bana Yumurtlamişin Dediğinin Ertesi Günü Senin Yumurta Günün Olacak.ayy Bu Benim Hoşuma Gitti.doktor Yumurtlamişmiyim Diye Bakmak Için Beni 23 De çağirdi.bakacak Yumurtalara :):):):)

:))) aa evet süpperr..ben de sana göre 3 aşağı beş yukarı plan yapayım..bi de bana yumurta hapı verdi dr gecen ay gttiğimde

şu rahim filmi biraz korkutuyor beni, rahatlattınız beni kızlar.
eğer bu drda yapalım derse, gözümü karartayım bende artık.
biliyorsunuz di mi rahim filmi sonrası da hamile kalma şansı artarmış.
çünkü tıkanıklık varsa, açıldığından şansı artırırmış. sırnaşık şey
sizin yumurtlama günleri benim regl ile denk neredeyse, bakalım nolacak.
Çok merak ediyorum :sm_confused:

GOKDENIZ sen bana o kadar umut veriyordun, moralini yuksek tut diyordunn ama boyle stres olman ve umutsuz olman uzdu beni. hatta bu sabah sizlerin ne kadar umutlu, benimse ne kadar umutsuz oldugumu dusunup tekrar toparlanmaya karar verdim. bak dr.a gitmissin en azindan buyumemis ama anliyorum aklindaki sorulari. bende ayni sekilde dondum dr.dan. buyumemisti benimde ama bekle dedi. yalniz bana tr.deki dr. '' aslinda bu kistin nasil oldugunu, tam olarak laparoskopiden sonra gorebiliriz'' demisti. yani yapisikliklar nerede, ultrasonda gozuktugu gibi mi falan. mesela o ameliyat ol sansin artar demisti, amerikada bir turk dr. yazin git direk tup bebek yaptir dedi, en iyisi hem vakit hem maddi daha az yipratir dedir. son gittigim americali doktor ise, rahim filmi cektir,sperm sayimina bak ve 1 yil dolmasini bekle vb. vb.... boyle iste anlayacaginiz bu islerde her dr.un ayri bir yaklasimi var. ama sizin daha cok erken tabii ki bekleyin biraz daha.aslinda evet bu kist hepimizde ayni boyutlarda sanirim, yani cok buyuk gorunmuyor ve galiba kendi cikmazimizi kendimiz olusturuyoruz. bilmiyorum belkide dogru gunlerde iliskiye girmiyoruz, dr. kontrolu ile olmasi daha iyi.
gokdeniz bu arada ben o testlerin hepsini yaptirdim, bir sorun cikmadi. umarim sende de cikmaz. adetlerin duzenliyse zaten pek olumsuz cikmiyormus. moralimizi yuksek tutatlim, insallah olur insallah...

panoran sen bu yumurtlama gunlerinde uzmanlasmissin sanirim :) ben sadece 12-14-16 olayina dikkat ediyorum. onun disinda bir kere ovaluasyon kiti aldim ama ben pek fayda gormedim yani cizgileri anlayamiyor insan. bir dahaki adetim basladiktan sonra-insallah baslamaz- bende isi olcmek istiyorum. dil altinda ne kadar sure tutuyorsun ? dil altindan olculurmus kesin olarak degil mI ?

Günaydin Silgi Ponaran Emeliko
öncelikle Hepinizin Sevgililer Günü Kutlu Olsun.sonra Dünkü Konuşmalar Için Teşekkürler Hepinize.herşey Gönlümüzce Olsun.bana Destek Oldunuz.silgicim Ben Adetsel Sebeblerle Sanirim Biraz Bunalima Girer Gibi Oldum Ama Iyiyim Sizin Desteğinizle.tabiki Herşeyden önce Umut.umut Olmazsa Olmaz.hadi Bakalim Hep Beraber Bebeklerimize Kavuşalim Er Geç Ve Burda Yazdiklarimizi Okurken Ne Mutlu şimdi Hamileyiz Diyelim.

Silgicim,
Evet dil altından ölçülüyor. Burada yok ama Amerika'da özel BBT termometreleri bile vari çok daha hassas, onlardan alıp ölçebilirsin.
Benim digital olan ölçümü yapınca otomatik uarıyor, eminim ordakilerde öyledir. Her sabah aynı saatte, yataktan kalkmadan olmalı. Kesin işine yarayacaktır.
Herzaman için bana sorabilirsin.

gunaydın kızlar
ben ısı olcmekten vazgectim..ben artık sadece yumurta olayına dikkat edicem .kist yokmus gibi yasayacagım.olursa olur..of be

Kızlar, hepinize günaydın ve sevgililer gününüz kutlu olsun a.s.
Benim ısım biraz düştü bugün ama moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum yinede:uhm:

Umarım en kısa sürede hepimiz bebişlerimize kavuşuruz.
Moralleri yüksek tutalım :1hug:

Harikasin Emeliko Süper Bir Karar Ponaran Yaklaştikça Sende Gerilmeye Başladin Ama Stres Mtres Yok Kizlarrrr Silgi Sende Dahilsin Biz Bu Savaşi Kazanicaaaaazzzzzzz.

Harikasin Emeliko Süper Bir Karar Ponaran Yaklaştikça Sende Gerilmeye Başladin Ama Stres Mtres Yok Kizlarrrr Silgi Sende Dahilsin Biz Bu Savaşi Kazanicaaaaazzzzzzz.

Haklısınız kızlar, bende gerilim artıyor Çok üzgünüm çoook
Bi de kaç günüdr hastayım, kendimden sıkıldım artık.klava:

Dediğiniz gibi bu savaşı bırakmaya niyetim yok, olmasa da yeni tur yeni şans diyerek önümüze bakacağız artık. :roflol:

PONARAN BEN BU SAHNEYİ HATIRLIYORUM AMA SEN BENİM ŞU ANKİ SAHNEMİ YAŞAMAZSIN UMARIM YANİ REGL GÖRMEZSİN.AMA GÖRSENDE YILMAK YOK.DEVAM....a.s.

yok yok merak etmeyin.
tabi gönül ister olmasın ama daha bir hafta var önümde...
Bi de entresan olanı, her ay aynı şeyleri aynı heyecanla yaşamak :içelim:
bi hamiş haberi aldım diğer konularda, pek sevindim. (edhak)
darısı bizimde başımıza a.s.

meraba arkadaşlar çikolata kissini duyunca hemen geldim sayfaya , arkadaşlar bende de her iki yumurtalığımda çikolata kissi olduğunu öğrenmiş durumundayım , neden gebe kalamıyorum diye doktor araştırmam sonucunda ortaya çıktı miyom mu polip mi öyle birşey daha varmış
histli birşeydedi ve laproskopi ile ameliyat olacakmışım

bana görüşlerinizi bildirseniz sevinirim ve yorumlarınızı

QUOTE=AŞKIMDOĞA;2112794]meraba arkadaşlar çikolata kissini duyunca hemen geldim sayfaya , arkadaşlar bende de her iki yumurtalığımda çikolata kissi olduğunu öğrenmiş durumundayım , neden gebe kalamıyorum diye doktor araştırmam sonucunda ortaya çıktı miyom mu polip mi öyle birşey daha varmış
histli birşeydedi ve laproskopi ile ameliyat olacakmışım

bana görüşlerinizi bildirseniz sevinirim ve yorumlarınızı[/QUOTE]

merhaba askimdoga,
ben ilk ogrendigimde haftalarca kendime gelemedim. ogrencilerime bakip bakip uzuluyordum, galiba hep onlarla avunacam diye ki bu arada hicbir sey yapmadim, sadece uzuldum, uzuldum..oncelikle sakin boyle bir psikolojiye girip benim gibi aylarini bosa harcama. gerci dr. bana beklememi onermisti ama en azindan yumurtlama gunumu takip ettirebilirdim diye sonradan cok dusundum. yani moralini yuksek tut lutfen, ben bunun icin zorluyorum kendimi ki baska sorunlarimda oldugu icin pek duzeltemiyorum o ayri ama buradaki birkac arkadasin da destegiyle biraz rahatliyorum. bunun disinda bence cok iyi bir dr. bul ve dr.un onerecegi yolda adim at. ameliyattan sonra hamile kalanlar var bu forumda. ben de onlari ogrendikten sonra ki eger hala hamile kalmazsam yazin ameliyat dusunuyorum. senin kistlerinin boyutu buyuk muymus? dr. direkt ameliyat onerdiyse oyle olabilir. ama cok kafana takma, evet zor ama ben artik benim bu kadar uzamasini buna bagliyorum. her aksam bunu konusuyorum, bunu dusunuyorum. artik ben de biktim ve ben de zorla da olsa kafamdan aticam. aksi takdirde sonuc alinmiyor. insallah hepimiz hamile oluruz nihayetinde..

silgicim senophene diye bir ilaç

bu ilaci neden verdi dr. ? yani ne ise yariyormus?
panoran insallahhh hamile olursunn ki olmazsa onumuzdeki maclara bakariz :) ben bugun bir digital t. bakicam ama buranin isi birimide farkli, artik onlari ogrenirim.

bu ilaci neden verdi dr. ? yani ne ise yariyormus?
panoran insallahhh hamile olursunn ki olmazsa onumuzdeki maclara bakariz :) ben bugun bir digital t. bakicam ama buranin isi birimide farkli, artik onlari ogrenirim.
basal body thermometer olarak satılması lazım (bbt), evet orda Fahrenheit var ama olsun.
işini gorur, bende son 1 hafta içindeyim, bakalım göreceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…