Cikolata Kisti olanlar

silgicim bence sen laparoskopi ol ve aldır kisti şansın epey artar çünkü artık sıkılmışsın ve haklısın..eğer mümkünse buraya gel hem için rahat olur hem de fiyatlar daha uygun dyorsun..

Günaydın Kızlar,

Silgicim, senin eşin hiç kontrole gitti mi peki? Sen bu kadar kendini yoruyorsun ve üzüyorsun ama. Benim eşim gitti, onda da varikosel var ama sonuçlar iyi çıktı. Belki sende değil sorun...

Gökdenizcim, şu iki ayda bir olayını da ilk defa senden duydum, bende öylemiyim acaba? Nerden anlıyorsun? Bana hiçbir dr öyle demedi... Senin lekelenme ve adet gelme ne durumda?

Bende hala nezle ile savaşıyorum :1no2: felaket durumdayım

aa evet gökdeniz o 2 aydabir olayını sordum ben canım yokmuş öyle bişey her 2 yumurtalıkta çalışıyormuş

Emeliko Ama Kist Olan Yumurta Yumurtlamiyor Yani Ben Böyle Okudum Ama Gidince Sorucam Doktora.ponaran Lekelenme Bugün Sabahda Oldu.devami Gelecek Diye Düşünüyorum Ama.

şu yumurta olayına sorarmısın? bi de bizim hamile kalma şansımız yüzde kaçmış onu da sorarmısın çok merak ediyorum patlıcam

Emeliko Evet Sorucam Bende çok Merak Ediyorum çünkü Bir Ay Hiç Moralim Olmuyor Yumurtlama Olmayacak Diye.allah Yardimcimiz Olsun.ben çok Heyecanlandim.kistim Ne Durumda Doktor Ameliyat Mi Diyecek.devam Mi Diyecek.uyuyamam şimdi Bu Gece Ben.bugün Doluymuş.yoksa Bugün Gidecektim.

Gökdenizcim, hadi hayırlısı olsun. Senin kistin büyümemiştir, benim kaç senedir var hep aynı ve hep sabit. Umarım dr iyi geçer.

Şu yumurtalık olayını bir sor bakalım, şehir efsanesi mi gerçek mi öğrenelim sırnaşık şey

Belki başka güzel haberlerde alırsın, bizi haberdar et a.s.

Tabiki Her Ayrintiyi Yazarim.başka Akliniza Gelen Varsa Söyleyin Sorayim.siz Mart Da Gideceksiniz Hep.belki Faydali Bişey Söyler.yumurta Takibinide Sorucam Kizlar Hamileliği çabuklaştirir Mi Diye.offff Yaaa Tam Yarin Bu Saatte Doktorda Olucam.

En azından sorularına yanıt alacağın için daha iyi hissedersin kendini.
İnsan soruları düşündükçe daha çok kuruyor kafasında.
Bence herşey iyi olacak.

Iyi Olmak Zorunda Zaten Ponaran.üzülerek Hiç Biryere Varamayizki.üstelik Tip Bu Kadar Ilerlemişken.ve Bizim Kistimizde Tamam Kisirlik Nedeni Ama Umutsuz Bir Vaka Değil.bu Arada Benimki Geldi Emeliko.ama üzülmedim Nedense.beklediğim Için Olsa Gerek.ve Daha Yolun çooook Başindayim.sizlerle Paylaşmakda Iyi Geliyor Bana.sizde üzülmeyin Hadi Ponaran Senden Iyi Haber Bekliyoruz Artik Olmazsada Devam üzülmek Yok :):):):)

merhaba..
emeliko, gokdeniz, panoran hepinize tesekkurler..isimler alfabetik siraya goredir :)

kist olan yumurtalik yumurtlar ama spermin yapisini bozabilir diye biliyorum. birde bir ay sag bir ay sol yumurtalik calisirmis oyle mi ? kizlar su 2 ay olayi nedir anlayamadim bu arada.
dr. bana rahim filmi, esim icinde sperm sayimi onerdi ameliyat oncesinde. su an onlari nerede yaptirabiliriz diye bakiyoruz. yaptiricaz insallah..
gokdeniz dr.a clomid denen ilaci sorar misin? yumurtlamayi arttiriyormus. benim gittigim dr. o ilac bir ordu ortaya cikariyor dedi, aa dedim ben o orduyu istiyorum iste falan.. :) yumurtlaman varken ona gerek yok dedi. sende bir sorar misin, o tarz haplar icilmeli mi diye ? gorusuruz..

Yine Negatif çiktiysa Yoktur Emeliko çünkü Olsa çikardi Birgün Geçti Senin üzülme Tamam Mi.biliyorum Hatta Bugün Yaşadim Geldiğini Görünceye Kadar Umut Oluyormuş Insanda.ama Napican Nasip Işte.silgi Cim Sorarim Yarin Doktora Lütfen Bana şans Dileyin.yazdiğina Gelince Bende Bir Ay Sağ Bir Ay Sol Yumurta çalişiyor Diye Biliyorum.kistli Yumurta çaliştiği Zamanda Yine Doğru Yazmişsin Spermin Yapisini Bozuyor Yapişikliklar O Yüzden Yani Bir Ay Hamile Kalma şansimiz Yüksek Sağlikli Yumurta çaliştiği Ay. Bu Iki Ay Olayida Bu Işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…