Cikolata Kisti olanlar

Kızlar günaydın!

Gökdenizcim, umarım dr iyi geçer bugün. Haberlerini bekliyoruz.
Silgicim, sizde umarım testleri yaptıracak uygun ve iyi bir yerler bulursunuz.
Emeliko, muhtemelen psikolojik olarak gecikiyor olabilir reglin... banada oluyor çoğu zaman...

Burada paylaşma iyi geliyor insana, bende haftaya kadar beklemedeyim hala.
21'i gibi gelmesi lazım.

Günaydin Arkadaşlar,
çok Kötü Kabuslarla Dolu Uykusuz Bir Gece Geçirdim.doktora Gidicem Diye Ve Ne Diyecek Diye çok Stres Yaptim Heralde.ve Sizleri Düşündüm.kendimle Beraber Sizler Içinde Dua Ettim.çok Karanlik Bir Geceydi.daha Doktorun Neler Söyleyeceğini Bilmeden Strese Girdim Dedim Sonra Kendime Peki Yarin Ne Yapacaksin.şansima Kizdim Küstüm Bu Kistim Olduğu Için.sonra Nedenini Düşündüm.öleee Işte Uzuuuun Bir Gece Geçirdim.eşimle Paylaşamadim Bunlari.bazen Onunla Kendim Arasina Bir Duvar örüyorum.ne Sucu Varsa Adamin.neyse Kizlar Herşey Iyi Olacak Buna Inaniyorum.öyle Yada Böyle.sadece Yaşanmasi Gereken şeyler Var Demekki.

günaydın kızlar,gökdenizcim rahatol bak gör bişey çıkmayacak zaten artık herşeyin çaresi var baksana menapoza giren kadınlar bile bebek sahibi oluyor..sakin ol lutfen..hepsi geçecek..yine burada bu kez hamileliğimizin nasıl gidecegini konuşucaz ınsallah..moralini yüksek tut..

benim reglim %99 psikolojik gecikti..ve bugun gelir diye tahmn ediyorum..şimdi bugun gelirse benim bir sonraki yumurtlama tarihim ne olacak ben o hesapları beceremiyorum..gecen ay 11 inde olmuştu.

TEŞEKKÜRLER EMELİKO DESTEĞİN İÇİN.VE PONARAN SİLGİ SİZEDE TEŞEKKÜRLER.EMELİKO ADETİN İLK GÜNÜNÜ 1 SAYIP 12-14-16 GÜNLERE DİKKAT EDİYOSUN.BİRDE www.doktornevra.com sitesinde SOL ALT KÖŞEDE OTOMATİK HESAPLAYICILAR VAR.ORDAN NE ZAMAN GEBE KALABİLİRİMDEN HESAPLATTIRABİLİRSİN.

baktım canım evet aslında dediğin gibi 12.gunden baslamak lazım..bi de ben bu ay su gunasiri olayını değil de o kritik gunlerde hergun denemeyi düşünüyorum bakalım :)) gökdenizcim kaçta dr ?

Kızlar, size tavsiyem vücut ısınız ölçün. Ben öyle yapıyorum, ha işe yaradımı derseniz, durum ortada... :dance:
Ama en azından vücudunu tanıyor insan, tavsiye ederim. en azından doğurgan haftanızı tespit edersiniz.

Gökdeniz, moralini yüksek tut, eşinin hiç bir suçu yok sadece bizim kadar duyarlı olamıyorlar genelde :1no2:
iyi haberlerini mutlaka alacağız.
hergün deneme olayınında yarayıp yaramayacağınıbu ay benimle test etmiş olacağız bakalım sengözlerimebaksanab

Kizlar Sağolun Ya Harbi Moralimi Yükselttiniz He.iyiki Varsiniz.emeliko Bende Sevindim Olduğuna Rahatliyor Insan.olacak Mi Olmayacak Mi.üzülmek Yok çalişmalara Devam.ponaran Hadi Görcez Bakalim Asil Iyi Haber Sendedir Umarim.ha Emeliko Hergün Yapmak Spermin Kalitesini Bozduğundan Günaşiri Olmasini Tavsiye Ediyor Okuduğum Siteler.ben Artik Doktordan Sonra Girerim Anlatirim Size Herşeyi.

ponaran nasıl ölçücez? nerden anlıcaz

her sabah yataktan kalkmadan önce, aynı saat, dil altından digital derece ile ölçüp, not etmek gerekiyor. ben başucumda tutuyorum, derece ile kalem & kağıt, ve sabah yataktan kalkmadan önce ilk iş ölçümü yapıp yazıyorum. reglin ilk günü başlayabilirsin.

Kizlar Ben Geldim.kistim Büyümemiş Ayni 3,2 Mm Duruyormuş.o Yüzden Ameliyeta Gerek Yok Dedi.ama Bu Ay Yumurtlamana Bakalim Dedi.yumurtlama Normal Devam Ediyorsa Rahim Filmi çeker Ve Tüpler Açikmi Ona Bakariz Dedi.şubat 22 De Hastaneye Gel Ve Fsh Lh E2 Prl Cea Ca125 Bu Testleri Yapalim.23 şubat Da Bana Gel Kontrol Edelim Dedi.kisti Ameliyat Etmek Için çok Küçük.hamile Kalabilirsin Dedi.silgi O Dediğin Tür Ilaçlari Doktor Kontrolunde Kullanmak Gerekiyormuş.yumurtlama Olmaz Yada Az Olursa Kullaniliyomuş.emeliko Ponaran Her Ay Iki Yumurta çalişiyomuş.ama Yapişikliklar Spermi Bozuyormuş Ve Spermlerin Tamamen Sağlikli Olmasi Gerekiyormuş Kistli Yumurta Ile Hamile Kalmak Için.sağlikli Yumurta Ile Hamile Kalma şansimiz Daha Yüksekmiş.ameliyat Olmam Gebeliği Hizlandiracaksa Olayim Dedim.gerek Yok Dedi.sadece Kistimin Büyümemiş Olmasina Sevindim Ben.başka Sevinecek Bişey Bulamadim.şu Tetslerde Olsun Bakalim.zaten Kistli Yumurta çalişacak Bu Ay Bakalim Yumurta Yapiyormu.yani Arkadaşlar Sorularla Gidip Sorularla Döndüm Doktordan.emeliko Doktor üç Ayda Gebelik Gerçekleşir Diye Düşünmüştüm Dedi.sen Dikkat Etde önemli Günlere Demek Kalinabiliyor üç Ayda.eğer Eşinde Sorun Yoksa Bu Gebeliği Hizlandiracaktir.eğer Sayim Falan Yaptirmadinizsa Yaptirin.benden Tavsiye.ilginiz Için Tşk Ler.ben Karmakarişik Duygular Içindeyim.

gökdeniz süperr..sen yokken ben düşündüm o kadar çok kafamıza takıyoruz ki olacağı varsa da olmuyor..benim dr umda aynı seninki gibi konuştu..kadınların hormonu tamamen beyinde başlıyormuş..yani çok takarsan hormonlar işlevlerini yapmıyormuş falan filan..bırakalım kendi haline..bu arada senin regl başladı mı

gökdenizcim, kistin tahmin ettiğimiz üzere büyümemiş, bu güzel haber bence. Şimdi seninle aynı noktadayız, benim sürekli gittiğim drda aynı şeyi önermişti, sadece süre 6 aydı. Benimde rahim filmi çektirmem lazım artık. Biraz gözümü korkutuyor bu nedense...
tabi şu yazılan diğer testler ne acaba? Hormon testleri mi? Hormonsa bende yaptırmıştım, ok çıkar mutlaka...
Canını sıkma, hepimiz bir gün bebişe kavuşacağız belki biraz fazla obsesifiz

Emeliko Dün Adetim Başladi Benim.rahim Filmi Arkadaşim Yaptirdi Narkozsuz.çok Fazla Cani Yanmamiş Ama 45 Dk Sürmüş.sonuç Güzel çikmişti Onda.ve çok Doğru Söylemişsin Herşey Beyinde.biz Yanlişi Başdan Yapiyoruz.silmiyoruz Beynimizden Ve Hormonlari Etkiliyoruz.ponaran Korkma Rahim Filminden Arkadaşim Yaptirdi Hemde Narkozsuz.çokda Narin Hassas Cani Kiymetli Biridir.o Dayandiysa Herkes Dayanir.allah Yardimcimiz Olsun Ne Diyim.

X