Çift Rahimde Hamilelik

ben de çift rahimliyim bi gebelik oluştu ve 8 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum 10 aydır gebe kalamıyorum cift rahim gebeliğe engel mi? bilen varmı?

ben de çift rahimliyim bi gebelik oluştu ve 8 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum 10 aydır gebe kalamıyorum cift rahim gebeliğe engel mi? bilen varmı?
Engel oldugunu duydum ama sizin olmus bir kere benim iki yıl sonra oldu bir sene olmazsa doktora gidin hormonlariniza baktırın esinize bakılsın .

Engel oldugunu duydum ama sizin olmus bir kere benim iki yıl sonra oldu bir sene olmazsa doktora gidin hormonlariniza baktırın esinize bakılsın .
Cuma günü gittim fakat bana ocak dak adetimin 3 günü gelmemi söyledi yani çok ileri en azından bnm için sonuç da 15.12.2015 de kürtaj oldum uzun değil mi aradaki zaman . her gecen gün stres daha da büyüyor :KK43:

Cuma günü gittim fakat bana ocak dak adetimin 3 günü gelmemi söyledi yani çok ileri en azından bnm için sonuç da 15.12.2015 de kürtaj oldum uzun değil mi aradaki zaman . her gecen gün stres daha da büyüyor :KK43:
Anlıyorum sizi bende o stresi iki yıl yasadım acele etmeyin inanın vakti zamanı gelince oluyor önce Allah sonra tıp insallah gerek kalmadan hamile kalirsiniz rabbim gönlünüze göre versin

Selam arkadaşlar,

Merak edenler için bir bilgi geçmek istedim. Henüz doğumum gerçekleşmedi. Herşey yolunda görünüyor ama son anda bebek ters döndüğü için makat geliş pozisyonunda bekliyor. Yarın tekrar doktor kontrolüm var. Eğer hala baş aşağı dönmemişse önümüzdeki hafta sezaryen olacağım.
Hayalim elbetteki normal doğum ama napalım hayırlısı olsun. Benim için dua edin sağlıkla kucağıma alayım minnoşu. Hepinize sevgiler :)

Selam arkadaşlar,

Merak edenler için bir bilgi geçmek istedim. Henüz doğumum gerçekleşmedi. Herşey yolunda görünüyor ama son anda bebek ters döndüğü için makat geliş pozisyonunda bekliyor. Yarın tekrar doktor kontrolüm var. Eğer hala baş aşağı dönmemişse önümüzdeki hafta sezaryen olacağım.
Hayalim elbetteki normal doğum ama napalım hayırlısı olsun. Benim için dua edin sağlıkla kucağıma alayım minnoşu. Hepinize sevgiler :)

Eski mesajlarıma baktım da.. Bu mesajı attıktan yaklaşık 24 saat sonra bebeğim kucağımdaydı:)

Arkadaşlar bende çift rahimliyim. İlk istediğimde gebe kaldım 39. Haftamda doğuma girdim dr çok önemli telkinlerin ve önerileri ile 39. Haftamda doğum yaptım sezeryan doğum oluyor genelde bebek ters oluyor çünkü. Şimdi 2. Bebeğime hamileyim çok şükür sorunsuz bir şekilde 28. Haftamı doldurmak üzereyim progestan alıyorum vajinal yoldan 2 kere günde allah hekesin kucağına zamanında sağlıkla almak nasip etsin

Merhaba bnde çift rahimliyim ve rahim ağzı tekmi çiftmi onuda bilmiyorum hatta ilk denemede oldu benmde çocuğum sezeryanla aldilar ters gelirmiş çift rahimde die ve sağolsun doktorum hiç rahimle ilgili soru sorduğumda baktınızmı rahmim nasl dedgimde hiç cewaplamadı aradan 3.5 yıl geçti zaten ve bnde ikinci çocuğum olsun istiyorum ama korkuorummm :KK43: yani tekrar gebe kapsam hangi rahimde kalıcam ondan korkuyorum aslında doğum yaptgım rahimde kalmalıym ki sorun yasamaim deilmi aklmda deli sorularr:KK17:

Arkadaşlar bende çift rahimliyim. İlk istediğimde gebe kaldım 39. Haftamda doğuma girdim dr çok önemli telkinlerin ve önerileri ile 39. Haftamda doğum yaptım sezeryan doğum oluyor genelde bebek ters oluyor çünkü. Şimdi 2. Bebeğime hamileyim çok şükür sorunsuz bir şekilde 28. Haftamı doldurmak üzereyim progestan alıyorum vajinal yoldan 2 kere günde allah hekesin kucağına zamanında sağlıkla almak nasip etsin
Sizin gibiyim ve yolun başındayım. 5 haftalık hamileyim. Önerileriniz neler yaptınız hamileyken yardımcı olur musunuz

Merhabalar,

Çift rahimli olan ya da başka bir rahim anomalisi yaşayıp şu an hamile olan, doğum yapan hanımlar var mı aramızda?
Bu süreçte neler yaşıyorsunuz/yaşadınız paylaşabilirseniz çok sevinirim.
Ben maalesef yoğun kanamalar, bol bol dinlenmeler ile başladım sürece.
İlk başlarda çok korktum ama şu an tamamen kendimi Allah'ın takdirine bıraktım, ben elimden gelen dikkati gösteriyorum, gerisi Allah'ın takdiri.

Allah isteyen tüm annelere hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Sevgiler
Ben çift rahimliyim ve şuan 7 yaşında bı kızım var 38. Haftamda doğum yaptım ve Allah'a şükür hiç bı sorunla karşılaşmadım sadece sağ rahmimde büyüdüğü için alanı dardı ama hiç birşey olmadı umarım hiç sorun yaşamazsınız

Merhabalar,

Çift rahimli olan ya da başka bir rahim anomalisi yaşayıp şu an hamile olan, doğum yapan hanımlar var mı aramızda?
Bu süreçte neler yaşıyorsunuz/yaşadınız paylaşabilirseniz çok sevinirim.
Ben maalesef yoğun kanamalar, bol bol dinlenmeler ile başladım sürece.
İlk başlarda çok korktum ama şu an tamamen kendimi Allah'ın takdirine bıraktım, ben elimden gelen dikkati gösteriyorum, gerisi Allah'ın takdiri.

Allah isteyen tüm annelere hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Sevgiler
Merhaba benim tanıdığım bir arkadaş var yurtdışında yaşıyorum bu arada arkadaşım alman ve rahimi unicorn Rahim yani doğuştan yarım rahimli ve yolu kısa olduğunu doktor söylemiş şuan 2. Ye hamile ilk evladını kaybetti genetik bir hastalık taşıyordu eşlerde uyuşmazlık vardı galiba ben yanlış bilmiyorsam ama 3-4 tüp bebek denemeden sonra hamile kaldı ve tedavisini İstanbul’da yaptırdı çok uğraştı şuan 27ci haftasına ulaştı düşük riski gebeliği boyunca vardı ama çok dinlenerek geçirdi şuana kadar rahim yolu kısa olduğundan hep bir açıklık yaşıyor doktor vajinal bir ameliyat ile kapattı ve doğuma yakın tekrar orayı açıcak doğumu gerçekleştirecek gerçekten tıp çok ilerledi 🍀 hertürlü yolu var öyle anlatmak istedim uzun olsa da sana umut olsun diye seninle aynı sorunu yaşayanlara da bilgi olsun🥰

X