Ciddi görünmek sizce negatif enerji mi verir?

Ablaklik mi acaba böyle ablak ablak boş bir bakış mi ifade etmek istediginiz

Ablaklik mi acaba böyle ablak ablak boş bir bakış mi ifade etmek istediginiz

Konuşur yorum yaparken mimik ve jestlerimi iyi kullanırım konuşmanın yönü bendeyken yani. Fakat karşı taraf komik bişey söyledi esprili bişey söyledi diyelim gülümseyip geçiyorum onu geliştirmek uzatmak daha eğlenceli bi hale sürüklemek olmuyor bende. Hep de düz muhabbet edilmiyor ki arada gülmek dalga geçmek eğlenmek lazım geliyor, bunu yapamıyorum ben şuanda.

Ben anladım aşağı yukarı sizi "muhabbetiniz sarmıyor." Kimi insan nettir boş konuşmayı sevmez bu da yaradılıştan kim ne derse desinKiminin tipi yoktur ama muhabbeti sarıyordur mesela (tabi ben karşı cinsle uyumunuzu buna bağlamıyorum,sizi beğenen her türlü beğenir bence)Sureklilik yok muhabbetiniz de tıkanıyor.Yildizinizda düşük olabilir,enerji olumlama belki faydalı olur.

Helal olsun ne demek forum bunun için var zaten. Ve elbette olacak , olmak zorunda. Kötü şeylerden sonra güzel şeyler elbet geliyor yaşadım biliyorum.

Vallahi sarmıyor olabilir bi yerden sonra karşı taraf konuşmazsa ben sittin sene ne desem ki diye düşünürüm bir de
Ah ben ne yapayım nerelere gideyim, biri güzel tatlı kız ama muhabbeti hiç sarmıyo dese duysam bunu içime öküz oturur. Bunu nasıl geliştireyim ki ben şimdi olay içerik değil zaten bilgi birikimim kendime göre var ilgi duyduğum alanlar vs konuşabiliyorum gayet. Nasıl bir enerji olumlama peki dediğiniz ?

o çok laçka ve herkes beni sevsin benle konuşsun herkesle iyi olayım kafasında biri,

Siz de arkadasinizin farkli bir versiyonusunuz ama yani, adamla buluşunca birden karakter degistirip ciddi moda gecip kasmakta bence "aman yanlis bir şey yapmayayim" kafasinda olmaktan kaynaklaniyor. Oyle degil diyebilirsiniz ama altta bu yatiyor bence. Bu da bir cesit kendini begendirme, hata yapmama isteginden kaynaklaniyor ama ters tepiyor tabi.
Karsinizdakini gozunuzde cok buyutmezseniz hakkinizda ne dusunur cok fazla takmazsaniz kendiniz olabilrisiniz anca

Istanbul'daysaniz 2 gün benimle takılin yaz geldi,adalarda 3 5 beach gezeriz,açılacaktır muhabbet Hazir buurnumu yaptirdim 1 ay evdeyim

Eflatun, pandemi hepimizden bir şey aldı götürdü. Hepimiz hayatı daha fazla ciddiye alıyoruz artık ve iki yılda hepimiz büyüdük, artık daha olgunuz.Ne yazık ki bu dönemde insan ilişkilerinde hepimiz geriledik, biraz yabanilestik.

Eğer eskiden kikir kikir güldüğün arkadaşlarınla hala bu sekildeysen bu şahane. O zaman karşındaki adamın yanında kendini rahat hissedemedigin için kasiyorsundur. Rahat değilsen de zaten bilki o ayakkabı ayağını sıkıyordur. Değiştir bebeğim, zorlama ki ayakların yara olmasın.

Yok hayır kız arkadaşlarınla da eskisi kadar gulemiyorsan o zaman pandemi kasvetinden hala cikamamassindir ve zamana ihtiyacin vardır. O zaman seni neselendircek şeylere yönel dışarıda. Çokça dışarıda ol ki enerjin dengelensin.

Giden gitsin hiç mühim değil siz eğer kendinizi istediğiniz düşlediğiniz dengede hissetseniz umurunuzda bile olmazdı. Mod yüksekken umursamıyor insan. Benim ara ara dinlediğim bı frekans var dişil enerji için. Paylaşmak istedim sizle. İnanan inanmayan vardır ama ben çok seviyorum ya 3 yıldırda dinliyorum çakra dengeleme vs için. Deneyimlerini yazıyo insanlar yorumlarda o kadar ilginç ki. Bende farkettigini söyleyebilirim. Şu kendisi. ( Bu arada dişil enerji maddi akışı hayat dengesini çok etkiliyor )

Bence bu kadar kasmayın. Ben de dışarıdan buzdolabı gibi biriyim, sadece içimin ısındığına samimi ilgili davranırım. Herkesin negatif enerji aldığı mizaç farklı. Siz güleryüzlü seversiniz ötekisi ciddi sever. Özetle her bitli paklının :)))
Siz kendiniz olun karşıdaki ne düşünür diye düşünmeyin

Haklılık payınız var kesinlikle var, evet onun tam zıttıyım davranış stillerimiz çok farklı ama aynı kapıya çıkıyor olabilir isteklerimiz.

Rahat ol diyip duruyorum kendime işte rahat olmak ol deyince olacak bişey değil ki dimi öyle hissedilir sadece kendiliğinden gelişir. Bunu hissetmiyorsam da illa olacaksın diye baskı kurmamam gerek kendime. Ah neşelenecek bişeyim yok ki şuanda, tatil moduna geçtim okullar kapanınca memlekete geldim evde pinekliyorum resmen oturup kafayı yememe ramak kaldı burada hiç arkadaşım yok olanlar da maşallah bebeliler

Çok teşekkürler dinleyeceğim hemen şimdi üstelikkk :))

Güzellik yazıyor başında ama güzellik ve çekicilik için attığım. Benimde arkadaşlarım hep bebeli ya hayat işte zamanla değişiyor herşey spor ve kitap okumaya sardım bende sevgili olunca sıkılma geçmiyor kiii

ciddi gözükmek negatif enerji vermez aksine daha düzgün bir enerji ve izlenim verir, benim de cıvık insana tahammülüm yoktur ama şakalaşınca, espiri yapınca buna katılmayıp ciddi karşılık veriliyorsa, bilimsel açıklama yapar gibi konuşuluyorsa bu bana aşırı sıkıcı gelir mesela. çünkü eğlenebilmek de önemli.

ben geçen biriyle mesajda cilveleşirken konu uzanırken, uyurken falan saç okşamaya geldi. sever misin dedi karşı taraf. "sevmek az kalır, bayılırım! :)" yazdım. burada bulamadım şimdi o emojisi ama whatsappın gülümseme emojilerinden biri. ay karşı taraf bayılma kelimesini sahiden düşüp bayılmak olarak algıladı "yok canım bayılma, ayık olmak daha iyi" falan dedi. anında soğudum. ki konuşmayı bu muhabbete getiren ve yürüyen kendisi idi. görüşmüyorum şu an

Ay kahkaha attım yüz ifadeni merak ettim şuan o mesajı okuyunca Adam da yani bu karşılık da verilmez şimdi bi düşünür insan :)

Ben cilveleşerek mesajlaşmayı unuttum ey gidiiiiiiiii

Aslinda sorun şu buz gibilikten ziyade tanimadiklariniz yaninda siz olamiyosunuz normalde rahat ve icinden geldigi gibi takilan siz gidiyor elinde olmadan cekinen biri geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…