Makyaj Ürünleri Chocolatestar Makyaj Videosu =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bundan sonraki makyajim hangi renk agirlikli olsun?

• Ankete Katılan
    147
bunuda izledim... rengarenk:) emeğin için tşkler. izlemek benim için keyif.bu video işi bana göre hem özgüven hem beceri isteyen bişey. oyüzden tekrar tşkler.
zaten videoya bakıp aynı renklei yapıp bakkala ekmek almaya gidecek değiliz hepimiz. oyüzden abartılı falan filan gibi yorum yapmayacağım. tekniğe bakıyorum ben:))
devamınıda sabırsızlıkla bekliyorum:)

canım gene oğluşumla seyrettik beğendik yine:)rengarenk makyajdaki sarı pigmenti çok beğendim ya cart ama çok güzel duruyor tek başına kullanılabilir bazen
ama bakır makyajınıda seyrettim çokkk güzel tam benlik ya koyu abartılı oldu falan demişsin videoda ama bence çok koyu görünmüyor günlük kullanılabilir bence
ya bide gözaltına bazdan sürüyon ya acaba zararı varmı
gerçi kalem far falanda sürüyos onlar kadar zararlı değildir herhalde

renkli lens kullanmayi dusunmedim hic canim, sagol yine de. zaten kirmizi ve sari benim direk kullanacagim renkler degil, genelde onlari baska renklerle yumusatmayi tercih ederim...

tatlım biliyorum kimse kullanmaz o renkleri. ben savunma yapasın diye değil bi öneri olsun diye sölemiştim.
a.s.

canım renk tonlarını ve görünümü çok güzel tutturmuşsun. 1-1 benzemiş.
makyajı açıkçası beğenmedim ama uygulaman çok başarılı. teknik açıdan olayı çözmüşsün bence. a.s.

kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 Katılıyorum sana...

İnanamam . . .

Ben bunu nasıl bu kadar geç keşfettim Denizciğim . . .

Emeğin için teşekkür ederim kendi adıma çaklıtım benim :asigim: ki videoların hepiciini izledim yorumların bilem hepiciini okudum . . .
Ürünlerin profesyonelliği uygulamadaki şıklık ve nezaketin tartışılmaz ki zaten buna o kadar çok değinilmiş ki . . .
Ama ben neye vuruldum ????

Sen biliyorsun tırnaklarınla olan ilişkimizi . . .
Benim onlara olan hayranlığımı . . .

:asigim:

En kısa zamanda bu müthiş uygulama için bi video beklemekteyim ki zaten bundan bahsetmiştik .. ..
O talihsiz olayada üzüldüm Allahtan kurtarmışsın makinanı . . .
Bu nedenle biri ile beraber çekme fikrin çok isabetli Denizciğim . . .

kaydirigubbakcemile5

Sen biliyorsun tırnaklarınla olan ilişkimizi . . .
Benim onlara olan hayranlığımı . . .

:asigim:

:sm_cool::sm_cool:Kesinlikleeee bende çok beğeniyorum harikaaa a.s.a.s.

izledim canm bakır tondaki videonu,çnkü genelde siyah tonda ve bakır renklerini zeverim...yüz hatlarn çok hoş bu arada :))
begendm kısaca makyajını kaydirigubbakcemile5

canım videolarını izledim, çok başarılı buldum teprik ederim önceliklea.s.
yüzüne çok yakışan bi makyaj stilin var bence maşallah çok da tatlı bi yüzün var hepsi birleşince sonuç güsel oluyo tabi...
ayrıca bi Hellokitty hastası olarak makyaj malzemelerini hiç kıskanmadım:dilcikar:

arkadaslar hepinize tesekkur ederim, dun internetim yoktu bugun de parmagımı cok ciddi yaktım yazamıyorum... en yakın zamanda hepinize tek tek cevap verecegim, sevgiler =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…