Makyaj Ürünleri Chocolatestar Makyaj Videosu =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bundan sonraki makyajim hangi renk agirlikli olsun?

• Ankete Katılan
    147

canım benim.....son makyajında dudağına krem allıktan sonra kullandığın pembe rujunun marka ve numarasını alabilir miyim lütfen?...ben de pembe tonlarında bir ruj alamak istiyorum fakat zevkime göre bir ruj bulamadım ....önerin var mı bu konuda canım?....

canim rujun numarasi yazmiyor ama ismi "pink in the limo", markasi lancome =)

rujunun rengi çok güzel arkadaşım...videoda,daha önce renkli nemlendirici kullandığından bahsetmişsin,yanlış anlamadıysam...yani nemlendiricinin üzerine rujunu sürdükten sonra mı bu rengi elde ediyorsun canım?...nemlendiricinin adını da yazabilir misin lütfen?....tek başına ruj yeterliyse sadece ruju alıp almama konusunda fikir edinmek için bu soruları sordum arkadşaım.....cevapların için şimdiden teşekkür ediyorum.....

a.s.

renkli nemlendiricim ilk sayfada var canim, resmini oradan gorebilirsin =) bu sefer dudak ve yanagima surdugum bir urun var, hem allik hem ruj, rengi fusya gibi. once onu surdum, uzerine de normal pembe bir ruj surunce bu renk oldu =)

cnm hemen hemen aynısını yapmışsın o resmi gördüm tek fark o resimde eyeliner sona gelmeden yukarı dooru kuyruk yapılmış bi de ortadaki turuncuydu onun da sebebini anladım aslında o resmi de koyarsan daha iyi anlaşılır sanki..

kusum benim eyeliner da kuyruklu ama biraz daha uzun olmus sanirim... resim iki sayfa geride sanirim tekrar koymadim =)

cikolatam makyajin cok degisik ve güzel olmus, cokta sekersin videonda ellerine emegine saglik

Denizcim kusura bakma emi bu makyajini ben begenmedim kis bu neeeeeeee karnawalami katilacaksin.. :1shok:önceki makyajin daha güzellldii.. a.s.Senden gözlerine yakisir makyajlar bekliyorum datlum..yerimseniben

soyleye soyleye dilimde tuy bitti ama tekrar soyluyorum... bir ya da iki sayfa geriye bakarsaniz anlarsiniz neden bu makyaji yaptigimi... zaten acikladim videoyu izlediyseniz, ben bunu oylesine yaptim cikip sokakta gezmek icin degil...

soyleye soyleye dilimde tuy bitti ama tekrar soyluyorum... bir ya da iki sayfa geriye bakarsaniz anlarsiniz neden bu makyaji yaptigimi... zaten acikladim videoyu izlediyseniz, ben bunu oylesine yaptim cikip sokakta gezmek icin degil...

biliyoruz! yaylaguzeli adli arkadasimiz istedigi için yaptin ama her gördügün her denilen makyaji yapman hiç dogru degil.. gözlerinin güzelligini kaybettirme tatlim.. zaten bu makyajla disarida gezilmez..

biliyoruz! yaylaguzeli adli arkadasimiz istedigi için yaptin ama her gördügün her denilen makyaji yapman hiç dogru degil.. gözlerinin güzelligini kaybettirme tatlim.. zaten bu makyajla disarida gezilmez..

yine de yorumunu kaba buldum istedigim makyaji yapabilme hakkim oldugunu dusunuyorum... ben begenmedigim makyajlara yorum yapmiyorum, videoda da soyledigim gibi zaten sokaga cikip gezmek icin yapmadim, videoyu izledigine emin misin? burada tum makyajlarin kullanisli ya da gunluk hayata uygun olmasi gerekmiyor, insan pekala begendigi birseyi uygulayabilir bence... sirf birisi istedi diye yapmadim, ben de agir agir arap makyajlari yapmiyorum mesela, birisi rica etse yapmam...

neden herkes yorumlarimi kaba buluyor anlamiyorum ki.. :1closedeyes: ben açik sözlü biriyim.. öyle çok güzel olmus ellerine saglik falan filan diye yorum yapmam... begendigimede begenmedigimede yorum yaparimm.. yerimseniben hayir wideoyu izlemedim izlesem ne degisecekki zaten resimi eklemissin.. arap makyaji yapsan eminim daha çok yaki$irrr.. neyse yorum yaptigim için özür dileriiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmm :dilcikar:

simdi soyle birsey var. ben bu makyaji teknigi icin yaptim. zaten aman ne harika denilmesinin pesinde degilim. yaparken videoya cektim sadece. evet makyaj hosuma gitti ama gunluk kullanir miyim? hayir. benzer bir sonuc elde etmeye calistim ben. arap makyaji tipli makyajlarin da gozu cok kararttigini ve cok kolaya kacmak oldugunu dusunuyorum ama bunu yapan ve begenen kisilere gidip de soylemem, cunku zevk meselesi. acik sozlu olmak baska birsey bence... yorumlarini benden baskalari da kaba bulduysa, uslubun hoslarina gitmemis olabilir nacizane fikrime gore.

son makyajına bayıldım.. muhtesem olmus.. örnek resmide gördüm... o biraz daha prof ışık ve makineyle sekilmiş ayrıca oynamada var ama seninkinde hiç bir oynama hiçbir yapaylık yok.. muhtesem diyorum...

son makyajına bayıldım.. muhtesem olmus.. örnek resmide gördüm... o biraz daha prof ışık ve makineyle sekilmiş ayrıca oynamada var ama seninkinde hiç bir oynama hiçbir yapaylık yok.. muhtesem diyorum...

sagolun seksisinek, secretwords, tesekkur ederim... o kizin esi profesyonel fotografci, cok sahane fotograflari var bunun gibi =) ben biraz renk ayarlariyla oynadim makine tam yakalayamiyor cunku...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…