Makyaj Ürünleri Chocolatestar Makyaj Videosu =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bundan sonraki makyajim hangi renk agirlikli olsun?

• Ankete Katılan
    147

chocolatestar

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2008
1.628
377
39
Chocolatestar Yaz Makyaji

Chocolatestar Mavi/Bronz Yaz Makyaji

Aksamustu isik cok zayifti, hafif asimetri olmus sonradan farkettim, ama yine de koyuyorum =)

Chocolatestar Gumusi mor/yesil makyaji

Yeni makyajim arkadaslar, tiklayin, izleyin =)

Arkadaslar Tropik Yesil renklerdeki makyajim icin tiklayin:

Chocolatestar Tropik Yesil Makyaj =)

Arkadaslar Smoky Eyes (Bugulu) makyajimi asagidaki linklerden izleyebilirsiniz =)

Smoky Eyes 1. Kisim
Smoky Eyes 2. Kisim

Arkadaslar yeni videom iki kisimda, sirayla izleyin:

Naturel Makyaj 1. Kisim
Naturel Makyaj 2. Kisim

Arkadaslar, Dorduncu videom uc kisim halinde, sirayla izlemeyi unutmayin. Detaylar sayfa 19'da:

1. Kisim
2. Kisim
3. Kisim

Arkadaslar, UCUNCU videmu izlemek icin tiklayin:Chocolatestar Rengarenk Makyaj

Detaylar 13uncu sayfada =)

delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden Arkadaslar, ikinci videom: Chocolatestar Bakır Tonlarında Makyaj
Detaylara 9uncu sayfadan ulasabilirsiniz =)

Arkadaslar ilk defa kamera karsisinda makyaj yapiyorum, aynayi biraz alakasiz bir yere koymusum izleyince anlayacaksiniz zaten, bir de utangac oldugum icin sesim pek cikmamis kusura bakmayin... =) Burada gordugunuz makyaji herhangi bir yakin renkle ve urunle denerseniz benzer sonuclara ulasirsiniz, o yuzden marka vs fazla belirtmedim =)

Gece makyaji diye dusundum baska uygun isim bulamadim =D Video 2 kisimdan olusuyor, lutfen ikisini de izleyin =) Kameram biraz aydinlik cektigi icin gercege daha yakin olan resimlerini de koydum.

Makyajimi begenmek zorunda degilsiniz arkadaslar, sadece nasil yaptigimi gostermek istedim. Ben kenarlari kuyruklu, kedi gozu gibi makyaj pek yakistiramiyorum kendime, assolist gibi hissediyorum sonra =) Oyle sevenleri de kesinlikle yadirgamiyorum, yanlis anlasilmasin. Kendime yakistirdigim gibi yaptim o yuzden. Cok iyi yaptigimi iddia ederek koymadim yani bu videolari =) Neyse lafi cok uzatmayalim, iyi seyirler =)

Kullandigim malzemeler arkadaslar:

Mac Delft Paint Pot, Mac Deep Blue Green Pigment, Stila krem allik (Petunia), Mac Hello Kitty Beauty Powder Pudra, Inglot dudak kalemi, Mac Strawberry Blonde gloss, Guerlain allik fircam

Too Faced Shadow Insurance far bazi, Givenchy rimel, Mac Penultimate Liner, Urban Decay 24/7 goz kalemi, Inglot kirpik kivirici

Kullandigim fircalar =)

Mac Hello Kitty Popster renkli dudak nemlendiricim

Son düzenleme:
Kisss sendemi wideoya cektinnnnn nan bide ben cekiyimde eksik kalmayimmm:roflol:
mubarek herkes wideoya merak sardi.. yinede ellerine saglik :bbo:

buarada makyajsiz halin makyajli halinden daha guzel benden demesii yerimseniben

vaav çok şahane olmuş chocolatestar, benim çok hoşuma gitti
zaten hatların da çok düzgün makyaj da çok yakışmış
sesin de çok tatlı:asigim: çok beğendim...

utangaç olsan da cesaretini ve saygını takdir ediyorum
gerçekten izlediklerim arasında en beğendiğim oldu:))

Canım çok doğal bir güzelliğin var yaa :asigim: makyajdan önce sana bayıldım :lepi: fotoğraflarını da görmüştüm zaten ama videoda bir başka geldi yani ses tonun da çok yumuşak çok tatlı makyaj zaten süper zaten ürünlerinin ne kadar zevkli şeyler olduğunu biliyoruzz hihoyyyt eline sağlık canımŞeniz

Çikolatam Starım,
Çok beğendim canım, sahicisinden çok hoşsun çok güzelsin :1hug:

Son video da sıkılıp off demişsin ya, koptum ya :roflol:

Doğal güzelliğinin yanında, makyajını da çok çok beğendim :))

Tesekkur ederizz kaydirigubbakcemile2 a.s.

cook tesekkur ederim canim

Ahhahaha orada dogal bi tepki vermisim izleyince ben de guldum =DDDD
tesekkur ederim canim cok :asigim:

canım gerçekten çok hoş bir yüzün var videon ve makyajın da çok güzel olmuş devamını beklerizyerimseniben

hayatım bu arada fondaki tıkır tıkır ses ne ? ::)))) hihoyyyt

korku filmlerinde olur ya :)) merdiven gıcırtısı kaydirigubbakcemile3

canım gerçekten çok hoş bir yüzün var videon ve makyajın da çok güzel olmuş devamını beklerizyerimseniben

tesekkur ederim canim =)))) devamini da yaparim insallah...

nisan canim o zavalli kameranin odaklama cabasindan dolayi cikardigi ses =D keske kapasaymisim otomatik odagi surekli bi odakliyo bi flulasiyo kafasi karisti zavallinin...

videonu,seyrettim. böyle videoların çoğalması gerçekten bizler için çok yararlı oluyor.
çok güzelsin. önce onu söyleyeyim.ve makyajın,çok hoş. bayıldım.. çok doğal ve abartısız bir makyaj yapmışsın.
rimelin fırçası çok ilginç. markası nedir. öğrenebilir miyim?..

canim tesekkur ederim cok mahcup oldum... rimelim givenchy phenomen'eyes canim, su sekilde:

videonu cok begendim devamini bekleriz:)
makyajin cok guzel olmus ama makyajsiz halini daha cok begendim.dogal guzelligin cok daha sahane.

tatlısım cok guzel olmus makyajına bayıldım cokta guzelsin bende en yakın zamanda video koymak istıyorum tabi seninkısı kadar guzel olur mu bilmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…