Makyaj Ürünleri Chocolatestar Makyaj Videosu =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bundan sonraki makyajim hangi renk agirlikli olsun?

• Ankete Katılan
    147
Yaptigim yoruma bakarak yorum yapmayin lütfen!
Neyse denizcim uslubumu demekki sende begenmedin. Kirdiysam özür dilerim.

ben şimdi izledim ve iki makyajıda cok begendım..zaten bu videoları günlük kullanımına göre degerlendırmek ıcın ızlemıyorum..kullanılan teknıklerı ogrenmek ıcın ızlıyorum..yenı vıdeolarını da beklıyorum cnm ellerine saglık...

Belki yorumu beğenmiceksin arkadaşım ama gözlerin o makyajı göstermemiş. renkli lenslerin falan olsa çok daha otantik olabilir. insanlar sırf fantazi olsun diye makyaj yapabilir anti parantez belirteyim.

cikolatam cok tesekkur ederim beni kirmadigin icin cok guzel olmus emegine saglik sende her rengin olmasi cok iyi yeni denemelerini bekleriz

Belki yorumu beğenmiceksin arkadaşım ama gözlerin o makyajı göstermemiş. renkli lenslerin falan olsa çok daha otantik olabilir. insanlar sırf fantazi olsun diye makyaj yapabilir anti parantez belirteyim.

renkli lens kullanmayi dusunmedim hic canim, sagol yine de. zaten kirmizi ve sari benim direk kullanacagim renkler degil, genelde onlari baska renklerle yumusatmayi tercih ederim...

chocolatestarcım makyajların harika sende çok içtensin çokta güsel anlatıyosun ...videolarının devamını diliyorum :)))))

Chocolatestar'cım bu makyajında çok cici olmuş yerimseniben bide bakır tonlarında makyajını da izledim orda da çok şekersin ya valla maşallah nazarım değicek sonunda :roflol: kaydirigubbakcemile5

sonuncu makyajın pek hoşuma gitmedi...Tek başına renkler çok güzel ama birleşince karnavallarda yapılan bi makyajı anımsatıyor hoş sende zaten böyle bir makyajı kullanamam demişsin.
Diğerleri güzeldi..
Fakat dikkatimi çeken bi nokta var videolarında,her seferinde kusura bakmayın bazen saçmalıyorum diyorsun o saçmalıyorum kelimesi biraz bana garip geldi... onu kullanmazsan daha ii olur sanki..

sonuncu makyajın pek hoşuma gitmedi...Tek başına renkler çok güzel ama birleşince karnavallarda yapılan bi makyajı anımsatıyor hoş sende zaten böyle bir makyajı kullanamam demişsin.
Diğerleri güzeldi..
Fakat dikkatimi çeken bi nokta var videolarında,her seferinde kusura bakmayın bazen saçmalıyorum diyorsun o saçmalıyorum kelimesi biraz bana garip geldi... onu kullanmazsan daha ii olur sanki..

tekrar tekrar soyluyorum, ben bu makyaji uydurmadim arkadasim birkac sayfa gerideki ornegin aynsini uygulamaya calistim. ayrica size kamera karsisina gecip konusmanizi oneririm, bakalim agzinizdan cikan kelimelere ne derece hakimsiniz, gercekten birinin sizi izleyecegini bilerek, duzeltme ve bastan alma imkaniniz olmadan konusmak cok cok zor birsey. sacmaladiginizi hissederseniz, kusura bakmayin sacmaliyor olabilirim diye bir not dusebilirsiniz. ki ben utangac bir insanim, kamera karsisinda gergin oluyorum. emek harciyorum, ugrasip koymam yeterli degil mi? isterseniz bir kagida yazip calisayim... gercekten bu bir elestiriyse cok alakasiz olmus...

Son düzenleme:
Diğerleri güzeldi..

Bak kırmızı ile belirtiğim yerde zaten bende yazmışım dimi?
Makyajını senin uydurduğunu söylemedim sende zaten bu makyajı yaparken ve resimleri eklerkende belirtmiştin zaten...
Bana yazdığınız cevap için de talihsiz bi cvp diyorum çünkü bu bi eleştiri değil sadece küçük bi öneriydi. isterseniz her cümlenizin sonunda saçmalıyorum deyin benim için bişi farketmez ben sadece hoş durmadığını söyledim...Ve bana yaptığın yorumda uslubun biraz kaba olduğunu düşünüyorum bunuda belirtmeden geçemicem..
İyi -kötü eleştirelere ve önerilere ters tepkiler verilmemeli diye ekleyip yorumu sonlandırıyorum...

Bak kırmızı ile belirtiğim yerde zaten bende yazmışım dimi?
Makyajını senin uydurduğunu söylemedim sende zaten bu makyajı yaparken ve resimleri eklerkende belirtmiştin zaten...
Bana yazdığınız cevap için de talihsiz bi cvp diyorum çünkü bu bi eleştiri değil sadece küçük bi öneriydi. isterseniz her cümlenizin sonunda saçmalıyorum deyin benim için bişi farketmez ben sadece hoş durmadığını söyledim...Ve bana yaptığın yorumda uslubun biraz kaba olduğunu düşünüyorum bunuda belirtmeden geçemicem..
ıyi -kötü eleştirelere ve önerilere ters tepkiler verilmemeli diye ekleyip yorumu sonlandırıyorum...

makyaj bana ait olmadigi icin "bence guzel bir makyaj degil" demenin anlamini goremedim.
soylediginiz sey mantiksiz geldi, cunku gercekten kamera karsisinda konusmak zor bir sey. ben her soyledigimi hos mu duruyor diye tartamiyorum bir yandan anlatmaya calisirken. bir gun deneyin, gorursunuz. sanirim her videomu bastan dinleyip, su cumle hos olmamis diyip bastan cekmemi tavsiye ediyorsunuz... dogaclama bir sekilde tanimadiginiz insanlarla monologa girerken sacma birsey soylediginizi hissederseniz/farkederseniz anlarsiniz. karsidan gozuktugu kadar kolay birsey degil. eger soylenen bir cumle hosunuza gitmediyse de sesini kapatarak izlersiniz. sonradan izledigimde her soyledigime ben de bayilmiyorum ama goruntuler kesintiye ugramasin diye kesmiyorum. konusma tarzi kadar kisiye ozel bir seye laf etmek de elestiriye girmiyor bana gore, kabaliga giriyor. bu konuyla ilgili zaten hic degil... bu yuzden ben de kaba olduysam kusura bakmayin.

Son düzenleme:
X