Chloe Ting 4 Hafta Programı

duducum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2019
13
5
29
Merhabalaaar. Bikaç gündür instagramda bu videoları yapanları görüyodum merak ettim biraz inceledim. Baya yoğuun 😅 ve her zaman olduğu gibi bi miktar gaza geldim. Yarın başlıyorum her gün yazıcam buraya bana katılmak isteyen olursa çok mutlu olurum birine hesap vermek insanı daha çok zorluyo çünkü. Yediklerime de dikkat ederek 1 aya güzel bi değişim bekliyorum kendimde :)

1. Günü yarım yamalak da olsa tamamladım aşşşırı terletiyo çok sevdim ben umarım bırakmam sıkılıp sıkılaşmaya çok ihtiyacım var.

2. Güne de bi ✅

Çok güzel hareketler var ve gerçekten çok güzel ter attırıyo. Zamanın nasıl geçtiğini asla anlamıyorum.
28 Gün sonunda güzel sonuç alıcağımı düşünüyorum:KK49:

3. Gün ✅
Bugün kol yoğunlukluydu kollarımı şuan hissetmiyo olabilirim 😅
Ama olsun devam bırakmak yok 🥰

Ben 14 günlük olanını yapıyorum. Öldüm diyebilirim şuan 3.gün de :KK70: yeni başlıyoruz

Her yerim ağrıyor sizin de öyle mi acaba ben hareketleri yanlış mı yapıyorum? Bi de hareketlerin hepsini tam yapamıyorum :KK43:canım yanıyor

Ben 14 günlük olanını yapıyorum. Öldüm diyebilirim şuan 3.gün de :KK70: yeni başlıyoruz

Her yerim ağrıyor sizin de öyle mi acaba ben hareketleri yanlış mı yapıyorum? Bi de hareketlerin hepsini tam yapamıyorum :KK43:canım yanıyor

Dün akşam biraz ağrım vardı ama şuan yok akşama doğru kollarım ağrır bugün kol baya çalıştık çünkü 😅 Yok kız o 40 saniye yapıyosa ben 30da bırakıyorum ama zamanla olcak merak etme alışıcaz 👍🏻

Dün akşam biraz ağrım vardı ama şuan yok akşama doğru kollarım ağrır bugün kol baya çalıştık çünkü 😅 Yok kız o 40 saniye yapıyosa ben 30da bırakıyorum ama zamanla olcak merak etme alışıcaz 👍🏻
İnşaAllah alışırız ya. Kız maşallah çatır çutur yapıyor anlamıyorum terlemiyor bile :KK70:

Merhabalaaar. Bikaç gündür instagramda bu videoları yapanları görüyodum merak ettim biraz inceledim. Baya yoğuun 😅 ve her zaman olduğu gibi bi miktar gaza geldim. Yarın başlıyorum her gün yazıcam buraya bana katılmak isteyen olursa çok mutlu olurum birine hesap vermek insanı daha çok zorluyo çünkü. Yediklerime de dikkat ederek 1 aya güzel bi değişim bekliyorum kendimde :)
Selam bende bugün basliyorum 25 günlük olan karin kalça programına ölçülerini aldım bakalım sonuç nasıl olacak.

Süpeer 👍🏻 Ben ölçü almadım ama illaki fark olur yani 👏🏻 İsterseniz siz de hergün buraya yazın yaptıkça motive olur hepimize 🥰
Evet evet çok iyi olur.bugun ekstra egzersizlerle toplamda 1 saat yaptım💪sabah 12 kahvaltı akşam 8 akşam yemeği yiyorum ara öğünde de sütlü kahve.dogum kilolarimi verdim şükür ama vücudum çok sarktı ☹️☹️

27.günü bitirdim ilk hafta sonuç almadım. 2. Ve 3. Hafta mükemmeldi. Son 4 günde tekrar eski halime dönmüş gibi hissediyorum ölçülerim de öyle diyor.yeme içmeme son günlerde dikkat etmedigim için olabilir. Kesinlikle beslenme ile desteklenmesi gerekiyorrr

Bende yarin aranıza katilmayı planlıyorum. Ama 14 mü yoksa 28 günle mi başlasam çok kararsızım. Normalde leslie yapiyorum. İkisi birden çok mu ağir gelir ki

bütün spor topiklerini geziyorum bu da çok hoşuma gitti. hanımlar iyi ki varsınız, siz olmasanız hiç haberim olmayacaktı bunlardan. ne güzel bedava videolar varmış yaa
inşallah yarın ben de katılabilirim. sevgiler 💗

Sanırım boş kalmış buralar :)
Ben yarından sonra inşallah bu 4 haftalık programa başlıyorum. Buralarda takılan varsa buyursun gelsin, beraber motive olalım :)

Sanırım boş kalmış buralar :)
Ben yarından sonra inşallah bu 4 haftalık programa başlıyorum. Buralarda takılan varsa buyursun gelsin, beraber motive olalım :)
4 haftalik hangi programa basliyorsunuz bende sizinle baslayayim. Bir kac kez basladim ama hic 3 gunden oteye gecemedim ne yazik ki :KK43:

4 haftalik hangi programa basliyorsunuz bende sizinle baslayayim. Bir kac kez basladim ama hic 3 gunden oteye gecemedim ne yazik ki :KK43:
Summer body olan programı uygulayacağım ben, bugün ilk gün :)
İki saat önce bitirdim ilk günü. Kendi sitesinde Summer body plan var, o programı takip edeceğim.
Çok mutlu olurum birlikte yaparsak

X