Chance21 İsteme ve Söz Fotoğrafları (:

Chance21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
562
0
Veeee sonunda beklenen gün geldi...:asigim: Her şey çok güzel geçti.

Şimdi de fotoğraflar opuyorumnanaktan

Bu kurabiyelerin aynısından yaptırdım,fotoğraflarını çekemediğim için internetten ekledim...

Son düzenleme:
herşey çok güzel olmuş mutluluklar... canım bu arada söz tepsin benimki ile çok benziyor ben kendim yapmıştım resmini koymak isterdim ama mesaj sayım yetmiyor

Çok teşekkür ederim canım, Allah hiç birimizin mutluluğunu eksik etmesin...

Sumak, teşekkür ederiiimmmm

Cok hos bir toren olmus.Ikram masasini cok begendim.Biraz once bir arkadas konu acmis alyansinin resmini koymus,seninki,benimki ve konu sahibinin yuzukleri ayni:asigim:
mutluluklar

gerçekten çok güzel görünüyorsunuz,Allah nazarlardan saklasın :) tamamına erdirsin inşallah...hayırlı uğurlu olsun

mankenler yaninda halt etmis opuyorumnanaktan bu ne güzellik,zariflik
hersey cok güzel görünüyor
yastigin,pastan,ikramlar,cicegin amaa en coook sen :)
mutluluklar,allah tamamini erdirsin tatlim

Allah tamamına erdirsin maşallah çok güzelsin birbirinizede çok yakışmışsınız

Çok teşekkür ederim kızlar, valla utandırıyorsunuz beni. O kadar da deil yahu....
Çok stres yaptım ama değmedi bile. Her şey mükemmeldi,istediğim gibi güzel geçti.
Darısı bekarların başına
Amiiinnn....

Cok güzel bir aksam oldugu belli,
Seninde tabiki masallahin var.. cok güzel gorunuyorsun =)

Allah tamamini erdirsinnn..

mankenler yaninda halt etmis opuyorumnanaktan bu ne güzellik,zariflik
hersey cok güzel görünüyor
yastigin,pastan,ikramlar,cicegin amaa en coook sen :)
mutluluklar,allah tamamini erdirsin tatlim

Canımmm, şımardım ama baaakkk
Kurabiyelerin fotoğrafını da ekledim ilk mesajıma... Ufak poşetlerin içine koyup kırmızı kurdeleyle bağlanmış şeklini düşün.Bakalım beğenicek misin?

Canımmm, şımardım ama baaakkk
Kurabiyelerin fotoğrafını da ekledim ilk mesajıma... Ufak poşetlerin içine koyup kırmızı kurdeleyle bağlanmış şeklini düşün.Bakalım beğenicek misin?

:1shok: bunlar begenmeyen olur mu ya. coooooook tatlilar inanilmaz begendim cokacimcoookcanim cekti hani bana kaydirigubbakcemile3

vovvvvvvvvvvvvv cnm manken gibisin ya fizigine bittimmmmmmmmmmmmm:)ayrıca yüzünde çok güzel:)allah tamamanı erdirsin inş:)

kıyfaet secimi cok iyi olmus dikkatimi cok cekti gercekten cok sıksın allah devamını getirsin:)

nem, clementine çooook teşekkür ederim kızlaaarrr, beğenmenize sevindim. O kadar stresse,heyecana değdi valla

Moon, canım sanada kocaman kocaman teşekkürlerimi yolluyorum.

Aaayyy kızlar beni çok mutlu ettiniz, Allah sizlerinde mutluluğunu daim etsin,inşallah (;

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…