Cezalar yaptırım değil...

Seneler dir sisteme sürekli mesaj atardım her ban yediğimde sinirden neler yazardım saydırırdım siteyi bu yüzden değiştirmiyorlar umarım:KK9::KK53::KK9::KK9::KK9::KK52:

Anladım ama buda içimize sinmedi bence herkes aynısını düşünüyordur :KK1: Çünkü alıştık o yasalara

Bu garip geldi azcıkın :KK1: Ben bile bunu diyorsam düşünün ..

Ama konu dışı mesaj garip geldi bana da herkes gibi . :26:

Yani şöyle oldu :

Mapusta ki tecavüzcüler çıktı cinayetciler hala içerde
:26:anlatabildim mi :KK9:

Sizzzzz böyle söylüyorsunuz, ben başımı nerelere vurayım şimdi:KK9:

Aaaaaa ama ben herkes benim cımbızdan şikayetçi diye biliyordum:)))
Siteden gidersin inşaallah bile dendi bana:KK51:

Genel olarak böyle bir düşünce olduğunu sanmıyorum:KK31:Çok az kişi senin cımbızından şikayetçidir.:18:Oda seni çok iyi tanımayan veya kurallar gereği bunu yaptığını bilmeyenler:KK19:

Genel olarak böyle bir düşünce olduğunu sanmıyorum:KK31:Çok az kişi senin cımbızından şikayetçidir.:18:Oda seni çok iyi tanımayan veya kurallar gereği bunu yaptığını bilmeyenler:KK19:

Ah gülüm ah senin bu iyi yürekli halin yok mu:KK54:

bende garıpsedım bu yenı hayatı..

öyle sıka sıka yazmak daha guzeldı be..

zekam güzel calısıyordu,banlanmadan yazcam dıye..

ensemde munenın nefesını hissetmek..

özledim sımdıden hepsını,ceza özgurlugum elımden alındı..

anası babası terketmıs çocuklar gıbı oldum sankı..

bende garıpsedım bu yenı hayatı..

öyle sıka sıka yazmak daha guzeldı be..

zekam güzel calısıyordu,banlanmadan yazcam dıye..

ensemde munenın nefesını hissetmek..

özledim sımdıden hepsını,ceza özgurlugum elımden alındı..

anası babası terketmıs çocuklar gıbı oldum sankı..

Allah iyiliğini versin:KK9:
Demek ki sizlere Mune'nin cımbızı lazımmış, ceza puanları gidince bir rahatlama mı geldi nedir? Herkes eski sistem iyiydi demeye başladı, puanlar kalsaydı fikirler böyle olacak mıydı?
Doğru söyle bak valla birşey demeyeceğim:KK51:

Aaaaaa ama ben herkes benim cımbızdan şikayetçi diye biliyordum:)))
Siteden gidersin inşaallah bile dendi bana:KK51:
aaaaaaaaa kim demişki onu hangi kişi şahsiyet demişş:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

nevoo sen cık aradan:KK53::KK53::KK53:

mune nin cımbızı olmadan bu forumu düşünemiyorum:)
cımbızı elinde mune :)
ceza almayacağını bilerek yazmak çok sıkıcı, kimse takılmıyormuş artık buraya :)

Allah iyiliğini versin:KK9:
Demek ki sizlere Mune'nin cımbızı lazımmış, ceza puanları gidince bir rahatlama mı geldi nedir? Herkes eski sistem iyiydi demeye başladı, puanlar kalsaydı fikirler böyle olacak mıydı?
Doğru söyle bak valla birşey demeyeceğim:KK51:

yok valla ben zaten senın yüzünden laf ebesı oldum çıktım..

sımdı yazmak bıle zevk vermıcek..

bence eskı sıstem ıyıydı..

ceza puanım gerı gelebılır..tatıle mı gıtcen naapcan,saldın bızı böyle..

benı arada banla,eskı gunlerı yad edelim..

(dalga gecmıyorum..ben hıc begenmedım bu sıstemı)

Af çıkardık, hangi nedenle olursa olsun eğer bir cezanız varsa Kazen beye mesaj atıp sildirebilirsiniz.

30 ceza puanım var allaha şükür :KK70: sildirmezsek ne oluyo ki ?sonra birikince limit falan mı var onu aşınca kulüpten aforoz mu ediliyoruz ?:KK1:

mune nin cımbızı olmadan bu forumu düşünemiyorum:)
cımbızı elinde mune :)
ceza almayacağını bilerek yazmak çok sıkıcı, kimse takılmıyormuş artık buraya :)

Teşekkür ederim:KK42:

Keyfim yerine geliyor sayenizde, yazdıklarınıza mutlu oldum hepinizin, bu ara pek hırpalandım çünkü, ihtiyar bir kadın olarak güzel sözler duymak 18'lik çıtır gibi hissetmeme neden oldu.

Bu arada 12 Nisan doğum günüm, 42 yaşına Merhaba diyeceğim, günler kala bu af sizlere 42'lik Mune'nin ve Delikanlı Kazen kardeşin hediyesi olsun:KK34:

X