Cezalar yaptırım değil...

Aaaa niye çıkıyorum aradan ben de sitenin nüfusundayım:21:
Tabiki nevroşum çıkma:)
Sana ayar oluyorum hatun bilesin :KK9: O tacı bana vereceksin :KK9:
Veririm tabii.Siz benim gönlümün onur üyesisiniz:)
sen onur üyesisin o yüzden seninki silinmesin:63::63:

evet ya biz neden onur üyesi olamıyoruz bende olucam onur üyesi:KK24::KK24::KK24::KK3::KK3:

100 olan gidici değil okyy benım site gitmeden önce 110 du sonra 30 a düşmüş bugunde sıfırlandı:KK76::KK76::KK76:

Tamam silinmesin:)Siz benim gönlümün onur üyesisiniz:)

anaaaa cezalarmı indiriliyo:KK52: valla ben masumum benimkileride indir müdür ablaaaaaam noluuuur sevabına beee:KK16::KK31::KK52:

Ablacım, cezalar sıfırlanıyor. Tüm cezalarınız siliniyor.
Kazen'e mesaj atıp cezalarımın silinmesini istiyorum derseniz siler.
Kazen'e mesaj atamıyorum diyenler Kazen'i arkadaş listesine eklerlerse mesaj atabiliyorlar rahatça.

2005'ten beri üyeyim bu sitede daha öncede siyaset bölümü vardı, hatta dinde konuşulurdu, bir kere bile banlanmadım ki bende siteye Müdüre olarak girmedim, üyeydim ilk zamanlar, Elif abla şahittir, ban yemedim acaba sözlerime dikkat ettiğim için olabilir mi:KK34:

Hatta hatta bu sitenin online sohbet odası vardı ordan bir kere bile atılmadım, yazdıklarıma çok dikkat ederim, sert olabilirim zaman zaman lakin asla saygısız olmadım sizlere karşı hep elimden geldiğince güzel güzel yazmaya çalışırım:KK42:
Doğrudur :KK1: Bu online sayfa olsa keşke gene çok güzel sohpet olurdu ya :) Geyik bölümü var ama :KK24:
Ben seni kazenin ablası ahbabı sanıyorum açıkcası kazenle konuşurken senin dedikodunu yapmıştım .

Merak etmiştim var mı bir kişisel hesabı falan pek bir şey demedi ama
:KK9:

Seni çok sevip sayarmış sen birtaneymiş sin öyle diyordu
:KK12:

Kazen'e mesaj atamıyorum diyenler Kazen'i arkadaş listesine eklerlerse mesaj atabiliyorlar rahatça.

vakit geçirmeden atayım ablaaaa benim azcık dilim uzunya önlemi alalım:KK53::KK1:

çok sevindim buna ablaaa:KK16::KK16::KK16:

Tabiki nevroşum çıkma:)

Veririm tabii.Siz benim gönlümün onur üyesisiniz:)

Tamam silinmesin:)Siz benim gönlümün onur üyesisiniz:)
Ay allahım ya , siz nasıl birisiniz tanımadığınız insana böyle güzel bonkörlükler. :KK69: Severim böyle hanımları sizide sevdim :13:

Alayım o zaman tacımı ben

Mune belli cezalar mi siliniyor hepsi mi? 10 puanlik bi cezam var benimde onu sildireyim bari :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Doğrudur :KK1: Bu online sayfa olsa keşke gene çok güzel sohpet olurdu ya :) Geyik bölümü var ama :KK24:
Ben seni kazenin ablası ahbabı sanıyorum açıkcası kazenle konuşurken senin dedikodunu yapmıştım .

Merak etmiştim var mı bir kişisel hesabı falan pek bir şey demedi ama

Seni çok sevip sayarmış sen birtaneymiş sin öyle diyordu
:KK12:

Sağolsun sever sayar, ablasıyım ben onun:KK14: manevi ablası.
Site sayesinde tanıştık ama köklü bir dostluğumuz oluştu bunca yılda, ailece görüşürüz.

vay arkadaş herkes tertemizmiş bi ben kirli herkesin 10 20 puan benım 110 puan hepside muneden:KK53::KK53::KK53:

Şimdilik son durumu özetleyeyim.

Konu dışı mesaj
Polemik
Geyik sohbeti artık ceza almıyor.

Hakaret, küfür, reklam, ikinci üyelik, erkek üye ceza almaya devam ediyor.

Bundan sonra hakaret, küfür, dışında sitede yazdığınız herşeyden kendiniz sorumlusunuz.

bu seferde ortalık karışacak, geyiğe dönecek gibi. bazıları alttan alttan sataşırdı şimdi direk sataşacak

Sağolsun sever sayar, ablasıyım ben onun:KK14: manevi ablası.
Site sayesinde tanıştık ama köklü bir dostluğumuz oluştu bunca yılda, ailece görüşürüz.
Aa kazen de çok saygılı bilgin eğlenceli bir bay. Sever sayarım kendisini :KK1: Yok canım ablası değilsin ya aynı yaştasınız bildiğim kadarıyla hatta o biraz daha büyük

(nasılsa konu dışı mesaj serbest artık)

Mune belli cezalar mi siliniyor hepsi mi? 10 puanlik bi cezam var benimde onu sildireyim bari :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hepsi siliniyor, sildir hemen, Kazen'e mesaj atarsın, atamıyorsan önce arkadaş listene ekle ama:KK34:

bu arada nette youtube ve yasaklı bir çok siteye giremiyor isteyen varsa Dns verebilirim . Ama lütfen özel dışında kimse ile paylaşmayınız. Dns hekleniyor. :KK3:

Aa kazen de çok saygılı bilgin eğlenceli bir bay. Sever sayarım kendisini :KK1: Yok canım ablası değilsin ya aynı yaştasınız bildiğim kadarıyla hatta o biraz daha büyük

(nasılsa konu dışı mesaj serbest artık)

Kazen bu mesajı görmesin:)))
Yaştan girmeyelim en iyisi:KK9:

Şimdilik son durumu özetleyeyim.

Konu dışı mesaj
Polemik
Geyik sohbeti artık ceza almıyor.

Hakaret, küfür, reklam, ikinci üyelik, erkek üye ceza almaya devam ediyor.

Bundan sonra hakaret, küfür, dışında sitede yazdığınız herşeyden kendiniz sorumlusunuz.

Cezalar sıfırlanıyor. Tüm cezalarınız siliniyor.

***Hatırlatma***

X