Cezalar yaptırım değil...

kıskançç

ben büyüttüm seni ben yaşar usta (diyecegim de bu repliği hatırlayanlar var mı acep)

biz gidersek çok arasınız ama

ben büyüttüm seni ben yaşar usta (diyecegim de bu repliği hatırlayanlar var mı acep)

biz gidersek çok arasınız ama

Senin şu kış ve kar topuyla cebelleşen avatarını ararım ama seni aramam ..
Tolinin şu Kerem imzasını aramam ama tolinin evde kalmış hallerini ararım..
Ha birde çözemediği matematik sorularını sorarken bürünmüş olduğu hali de özlerim.. kedi gibi oluyor çalışkan genç..

avatarlarım benimle özdeşleşmiş hepsi de beni yansıtıyor iyi bak onlara

avatarlarım benimle özdeşleşmiş hepsi de beni yansıtıyor iyi bak onlara

Ben seni ilk tanıdığımda bir kız resmi vardı..
Bu avatarın sen dolar yeşilini büründüğün de kullandığın avatarlardan biri..

Hani vardı ya bir tane..

Ben seni ilk tanıdığımda bir kız resmi vardı..
Bu avatarın sen dolar yeşilini büründüğün de kullandığın avatarlardan biri..

Hani vardı ya bir tane..

sarı saçlı beyaz tişörtlü kız resmiydi

Kocam desek artık şuna..
Gelin olcam bibi
Senin gibi çakma rockçı tarzında gelinlikle pozlar vericemmmmm

aman sanki yarın evleniyor daha buyaz nişan olayı var evlilik kimbilir nezaman hoş daha küçüksün zaten bu acele niyeyse

aman sanki yarın evleniyor daha buyaz nişan olayı var evlilik kimbilir nezaman hoş daha küçüksün zaten bu acele niyeyse

Ben bundan 4 sene önce evliliğin e-sini düşünmeyen
Karşı cinsle herhangi bir alakası olmayan nefret eden biriydim..

Biri bana erosun çakma oklarından attı herhalde. Tamda yerine denk geldi ahahahaha
Hayırlısı diyelim..

Ya gözlerim çok tuhaf görüyor şuan zor bakıyorum ekrana ..
Çokta kalmıyorum aslında pc başında ama bilemedim niye..

gözlerimi kamaştırıyorsun bibi

öyleyimdir teşekkürler bil.ın ekran ışığını kıs biraz faydası olur

Kadınlar o kadar baskı altında yetişiyor ki,sarmada kullanacağı zeytinyağını nerelerde kullanıyor.Ben dalga geçmiyorum, üzülüyorum.

O konularda cok kafasi rahat bir hatunumdur lila. Zeytinyagini evlenmeden coooook once kullanmistim. Mesele baski degil. Stresli insanim mesela ben de. Her seyi strese donustururum. Psikiyatri jinekolog zeytinyagi uclusuyle ben daha 19 20 yasimda tedavi oldum. Baski olsa tedavi olmaya bile gidemezdim o yasta uni ogrencisiyken. Her seyi oraya baglamayi dogru bulmuyorum ben. Herkesin basina gelecek bir sey. Bunu her kesimden insan yasiyor ve sadece kadinlarin baski altinda oldugu ulkelerde yasanmiyor. Zeytinyagi bitanedir. Normal kayganlastricilardan daha etkili. emin ol zeytinyagi denemeden cok once, mutfakta kullanilacak malzemeyi denemeden kayganlastriciyi kullaniyorsun daha kolay daha temiz yontem ama olmuyor. :)

Son düzenleme:
Eeeee gerilip kasıldığım, ceza verdiğimde işittiğim lafların acısını çıkarıyorum tolinim.
Seviye cezayla sağlanıyormuş meğer, ağlanacak hale gülüyorum ama kusuruma bakmayın artık

Dur bakalım ne kadar sabredeceksiniz ve edeceğiz

Heeeey gidi günleeer heeey O kadar oldu mu yahu

Bu arada konuyu takip edemedim , yeni bir ceza sistem var mı yok mu bıraktığım yerden okuyayım dedim ama ıı ıhhh ne mümkün

En iyisi munenin profiline girip bakayım dedim ne yazmış , ne etmiş

Çok uzayacak konular çoook bu geyik serbestliğiyle .

Kadınlar o kadar baskı altında yetişiyor ki,sarmada kullanacağı zeytinyağını nerelerde kullanıyor.Ben dalga geçmiyorum, üzülüyorum.

lila o zeytinyağı krem gibi yöntemleri doktorlar öneriyomuş zaten
ben duydum çünkü önerdiklerini
onlar da önerdikleri için yapıyo diye biliyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…