Cezalar yaptırım değil...

oyumu kullandım geldim vatana millete hayırlı olsun
gerçekten bulunduğum yere faydalı olacak kişilere verdim

oldu valla kimse de unutmamış

Oyumu kullanmaya gidiyorum. Bu secimin bizim icin cok büyük önemi var amcam Muhtar oluyo ahahahha mahalli idare amiri :)

bende kullandım, cep telefonu sokmuyorlardı, sandıklar şeffaftı, görevliler güzel çalışıyorlardı

vee çok kalabalıktı, akp li olanlarda olmayanlarda bir hırs bir çoşkuyla gelmişlerdi anladığım kadarıyla

muhtarıda en genç adaya verdim, diğerleri hep 50 üstüdüydü yaw, birazda genç muhtarla muhatap olalım, bilgisayarı kullanabilcekte çıktı alcak diye beklemeyelim

Hayırlı uğurlu olsun , ben daha kullanmadım . Hatta hala karar vermedim desem

3 ayrı partiye oy vereceğim sanırım , Büyükşehirde ayrı , ilçe başkan adayımda ayrı , il meclis adaylarında ayrı ... Benim gibi seçmen var mıdır acaba

oldu valla kimse de unutmamış

Bestseller olmuş o gün yazılanlar

evet 3 oy kullanılıyor mührü de iyice kontrol ettim elimle başka partlere iz yapmasın diye

bizim de okula girer girmez adaylar hoşgeldiniiiiiizzz diye bir karşılama yaptılar

evet 3 oy kullanılıyor mührü de iyice kontrol ettim elimle başka partlere iz yapmasın diye

bizim de okula girer girmez adaylar hoşgeldiniiiiiizzz diye bir karşılama yaptılar

aynen genç adayımız tarafından kapılarda karşılandık, bende bol bol okudum üfledim, mühür başka yere iz yapmasın diye

bu seçim parmak boyamadılar yanlız, iyi mi oldu, kötü mü bilmiyorum da:26:

lila o zeytinyağı krem gibi yöntemleri doktorlar öneriyomuş zaten
ben duydum çünkü önerdiklerini
onlar da önerdikleri için yapıyo diye biliyorum
Ben zeytinyağı içeren kremden bahsetmiyorum,vıcık vıcık zeytinyağından bahsediyorum.Modern tıp varken bununla mı uğraşacak millet?

Son düzenleme:
anam ne geyik yapmışsınız böyle.
bdvde bunu yaparsanız konular biter diyeyim ben..
aradan konuyla alakalı mesajları bulmak için cımbız gerekecek bize anlaşılan...

Son düzenleme:
anam ne geyik yapmışsınız böyle.
bdvde bunu yaparsanız konular biter diyeyim ben..
aradan konuyla alakalı mesajları bulmak için cımbız gerekecek bize anlaşılan...

Birikmiş enerjimizi boşalttık oky. Hep olmaz merak etme. Hem de siyaset topiklerinde gerginlik azaldı bu sayede yöneticiler de farketmiştir hallerinden memnun gözüküyorlar

Ben zeytinyağı içeren kremden bahsetmiyorum,vıcık vıcık zeytinyağından bahsediyorum.Modern tıp varken bununla mı uğraşacak millet?

ben de onu diyorum işte
doktor önermiş benim tanıdığım birine direk zeytinyağını
bi de krem veriyolarmış

Birikmiş enerjimizi boşalttık oky. Hep olmaz merak etme. Hem de siyaset topiklerinde gerginlik azaldı bu sayede yöneticiler de farketmiştir hallerinden memnun gözüküyorlar
umarım. çünkü konu kremlere gelmiş dayanmış. konu dışının dışı olmuş

Bana doktor önerdi diyorum ya hem psikiyatriste gittim hem jinekoloğa. 6 ay sürdü tedavim. Bildiğiniz bir ilacı varsa kullanalım. Zeytinyağı en kaygan kayganlaştırıcıdn da daha kaygan.

Son düzenleme:
Bana doktor önerdi diyorum ya hem psikiyatriste gittim hem jinekoloğa. 6 ay sürdü tedavim. Bildiğiniz bir ilacı varsa kullanalım. Zeytinyağı en kaygan kayganlaştırıcıdn da daha kaygan.
Bilmiyorum bu bana çok enteresan geliyor.:44:

Bilmiyorum bu bana çok enteresan geliyor.:44:

Sana tuhaf gelen şu insan mutfakta kullandığı şeyi nasıl orda kullanır dimi. İğrenç geliyor. Zeytinyağı yenen bir şey sonuçta. Anlayabiliyorum o hissi.. :)

Ama uzmanlar diyor ki yemeyeceğiniz hiçbir şeyi cildinize sürmeyin. Bu nedenle de çok mantıklı. Cildine sürebileceğin en zararsız ürün zeytinyağı. Saçına sür eline sür. Kayganlaştırıcıların içinde türlü türlü kimyasallar var.

Son düzenleme:
Doğru ama onlar zaten insan için uygun hale getirilmiş kimyasallar.Yediğimiz şeyler belki yüzümüzde alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.Herkes her şeyi süremez.Ben cesaret edemezdim valla.
Of konuyu nerden getirdim buraya,seçime odaklanalım

Son düzenleme:

Baskıdan vajinismus oluyoruz sanıyorsun ordan getirdin. Sana daha açık bir şey söyliyim ben vajinanın fizyolojik olarak penis almaya müsait olduğuna hiç inanmıyordum. Jinekolog beni buna ikna edince rahatladım mesela. psikiyatristten daha etkili bir yöntemdi. diğer sorunum da ben her şeyden iğrenirim. Mesela cinselliği ben göze parmak girmesi nasıl iç gıcıklayıcı bir şeyse öyle tanımlıyordum. Canım da çok tatlıdır zaten. Bunu da psikiyatristle çözdük.

Neyse bu kadar şey yeter bu konu hakkında. Oyum sarıgüle verdim geldim.

Son düzenleme:

Oyumu kullanmaya gidiyorum. Bu secimin bizim icin cok büyük önemi var amcam Muhtar oluyo ahahahha mahalli idare amiri :)

Vay elmi sen nerelerdesin ya nasıl oldu cezalar sıfırlandı yeni bi sayfa açalım artık

Daha oyumuzu kullanmadık herkese hayırlı uğurlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…