Cezalar yaptırım değil...

Orada burası hakkında hiç yazmadım ama haklılar.Burada google translate Türkçe çevirisi gibi yazanlar var,vajinismusu zeytinyağıyla çözebileceğine inananlar var,din mücahitliği yapanlar var...Var da var.Öte yandan,son derece güzel yazan klas kadınlar da var.Ekşi'de de aynı şekilde her iki kesimden de insanlar var.Burayı farklı kılan kadınlara özgü olması.

Son düzenleme:

klas dedinizde buyrun ne vardı

Birebir katılıyorum .........

sana yağmurda su yok aşkı bulmuşun ne için var +18le

kocanla izle belki topiğe bebiş gelir

daha evlenemedim ki
kısmetse seneye düşünüyorum
ama evlenince de 5 yıl çocuk düşünmüyorum canım
evliliğimin tadını çıkarıcam keyfime bakıcam

iyi de her yerde her türlü insan var. bu onları haklı kılmaz. çünkü onlar kknın geneline söylüyor.
ve ben ekşiye her baktığımda bir tane adam akıllı yazı görmedim yalan yok. 10 kelime ettiyse 5 i küfür. bilmiyorum o kaliteli yazanlar nerede gercekten hiç görmedim.

Bu gecelik ben kezbanlık limitlerimi doldurdum sanırım. Ama devam edeceğim. Vajinismusta zeytinyağı çok yardımcı bir tedavidir. Denenmiştir. KK sağolsun.

Ekşiyi çok seviyorum. O topikle dalga geçilen yerde de çok güzel bir cevap vermişliğim var o uyuzlarla

daha evlenemedim ki
kısmetse seneye düşünüyorum
ama evlenince de 5 yıl çocuk düşünmüyorum canım
evliliğimin tadını çıkarıcam keyfime bakıcam

aha bekar çıktı bende bekarım bak tabi on keremi gelcez dünyaya biz senle film alışverişi yaparız bol bol bunlar filmi kendi çeviriyomuş

canım bazıları güzel yazıyo ama bazıları da küfürden ne yazdığı belli olmayan tipler
konuya göre değişiyo aslında yazılar
ama buraya da çok haksızlık yapıyolar
bütün kkyı kezban ilan ediyolardı en son baktığımda

Son düzenleme:

Aynen biraz öncede örnekte gördüğümüz gibi kendileri çok akıllı zeki zaten üsten üsten yazmalar

bu ne yaaa iki dakka gittim hemen kocişlere dönmüş muhabbet kocişi olanlar topiği terketsın

Arayan her şeyi bulur.

Ya benim kociş yurtdışında çalışıyor.

gönderme kocanı oaralara sonra böyle bizim gibi +18 filmlere muhtaç olursun

bende kociş diye yazıyorum yazdım biraz öncede sana

gülmeyin klas benim göbek adım

seni beğenemedim burdan sözlü beğeniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…