Cezalar yaptırım değil...

canım bazıları güzel yazıyo ama bazıları da küfürden ne yazdığı belli olmayan tipler
konuya göre değişiyı aslında yazılar
ama buraya da çok haksızlık yapıyolar
bütün kkyı kezban ilan ediyolardı en son baktığımda
ciddi diyorum ama küfür yoksa kesin alaycılık var ben hep bunu gördüm düzgünce derdini dile getireni görmedim varsa da tenzih ederim onları.
Aynen biraz öncede örnekte gördüğümüz gibi kendileri çok akıllı zeki zaten üsten üsten yazmalar :KK14:

yapacak işleri yok çogunun kesinlikle:KK6:

Arayan her şeyi bulur.
her baktıgımda bunu gördüm daha da bir şey aramaya gerek duymadım. varsa düzgün yyazanlar tenzih ediyorum

gönderme kocanı oaralara sonra böyle bizim gibi +18 filmlere muhtaç olursun:KK53:

gülmeyin klas benim göbek adım :KK51:

seni beğenemedim burdan sözlü beğeniyorum :KK16::KK16::KK16:
sağol canım:KK54:

Size doyum olmaz. Benim uykuşlar geldi. Ş eklemek bağımlılık yaptı :KK76:

Yarın sabah erken kalkıp oyum sarıgüle veriyooooom. :KK76::KK76:

ciddi diyorum ama küfür yoksa kesin alaycılık var ben hep bunu gördüm düzgünce derdini dile getireni görmedim varsa da tenzih ederim onları.

yapacak işleri yok çogunun kesinlikle:KK6:

bence oranın dili öyle biraz alaycı
çoğu da öyle yazıyo o yüzden bana öyle geldi yani
yoksa sıkı takip etmiyorum
merak edersem bakıyorum

Bu gecelik ben kezbanlık limitlerimi doldurdum sanırım. Ama devam edeceğim. Vajinismusta zeytinyağı çok yardımcı bir tedavidir. Denenmiştir. KK sağolsun. :KK31:

Ekşiyi çok seviyorum. O topikle dalga geçilen yerde de çok güzel bir cevap vermişliğim var o uyuzlarla :KK1:
Kadınlar o kadar baskı altında yetişiyor ki,sarmada kullanacağı zeytinyağını nerelerde kullanıyor.Ben dalga geçmiyorum, üzülüyorum.:KK31:

X