Cezalar yaptırım değil...

olmaz mı çok güzeldi ben izledim mila ve justin baş rolde

hangisini diyosun:26:

İşte bizi +18li aşksız filmler ile bol aşklı +18siz filmler kezban yaptı. Aşık olup sevişmeli film istiyoruz

aşık olunca +18 olmuyomu

demekki cinsellik yaşayanlar hep mantık evliliği yapanlar aşk evliliği değil ilahi çok güldürdün beni parisli kezban

Ben Ekşi'de de yazarım.Problem?

Bir aralar biz de yazardık :)

Problem yok aslında, nasıl ki orada buradaki kezbanlar mevzu ediliyor, burada da oradaki troller konu edildi biraz..

Yoksa ekşi sağlam yazarların olduğu bir topluluktur. Bunu kimsenin yadsıyacağını sanmam..

Biz seçim stresini atıyoruz lila. Çok gerildik kaç gündür. Yarın akşam tartışırız geriliriz yeniden. Sal sen de kendini. Rahatla.

Ben rahatlayamıyorum malesef,çünkü bir şey değişecek gibi durmuyor.Umarım yanılırım

aşık olunca +18 olmuyomu

demekki cinsellik yaşayanlar hep mantık evliliği yapanlar aşk evliliği değil ilahi çok güldürdün beni parisli kezban

Oluyor ama bilinçaltımıza işleyen türk filmlerinde aşklar hep sevişmesizdi. Sevişme dediğin tecavüzdü. Oyhhh dram kabuslarım.

Diyorum ki artık filmlerde aşık olanları seviştirsinler sahneler de açık olsun

aşık olunca +18 olmuyomu

arkadaştan öte bir kanalda yayınlandı da rtük kaldırdı

Hadi sevişelim diyosun yani

bulduysan bize söyle canım bizi niye mahrum bırakıyosun
öyle filmler kolay bulunmuyo

benseni hiç mahrum bırakırmıyım kuzum aşk ve küller başta sonracıma günahkar, 9 buçuk hafta, aşk sarhoşu aklıma gelenler

benseni hiç mahrum bırakırmıyım kuzum aşk ve küller başta sonracıma günahkar, 9 buçuk hafta, aşk sarhoşu aklıma gelenler
teşekkürler tatlım
bunları öğrendiğim iyi oldu ben de izleyecek ateşli filmler arıyodum

Bunlar ne canım erotik film mi yoksa normal filmin biraz daha açıklısı gibi mi

sen orayı kk gibi serbest sandın heralde yok bu özgürlük bize yaramadı bacım
bu topik uçtu, mune heç iyi yapmadınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…