Çeyiz ; Yemek takımı , Tencere Takımı Hangi Marka ?

çok üzüldüm ya :/ ama enza bununla ilgilenecektir. nazar çıkıyor diyelim daha kötüsü olmasın

çok güzel bir bilgilendirme oldu benim için çok teşekkür ederim
ben hep tencere setlerine baktıgım için tavalara bakmak aklıma bile gelmedi. şimdi söylediklerini araştıracagım ama tencere setlerine bakarken hiç yazdıgın indirimler gözüme çarpmamıştı hangi sitelerde indirim var onu da yazarsan çook mutlu olacagım

söylediğin markalar Enplusta satılıyor canım, http://www.enplus.com.tr/ burdan takip edebilirsin ama bazı şeyler için gidip birebir konusmakta fayda var. indirimsiz ürünlerde de yardımcı oluyorlar toplu alısverişlerde. Tencere takımında 500 TL civarına düşmüş WMF takımları çok beğenmiyorum. Yani daha üst kalite bi takımı aryıldızda yada korkmazda alabilirsin aynı fiyata. ama anlattığın WMF marka tavalarda kullanılan teknolojiyi beğeniyorum. Aklına takılan bişi olursa yardımcı olmak isterim, görüşürüz :)

Çok teşekkür ederim mavibeyazcım ben enplus ın mağazasına da gidip bir bakayım o Zaman. Görüşmek üzere :)​

çeliklerde korkmaz ve hisar. düdüklü tencerede fissler veya tefal. teflonlarda tefalin expertise serisi. porselende karaca, hisar, korkmaz, kütahya, güral, noble life, jumbo. bone chine olanlar çok daha sağlam ve şık oluyor.

Merhabalar size bir şey sormak istiyorum.
Çeyiz topiklerinde gezerken dikkatimi çekmişti.
Çelik tencerelerinizi hisardan almışsınız, benim de almayı düşündüğüm model olur kendileri :)
Kimdi bilmiyorum ancak birkaç gün önce bir arkadaş daha 1 kere kullandığı hisar tencerelerinde pas gibi lekelerin oluştuğunu yazmış. Sizde de böyle bir sorun var mı acaba?

hayır böyle bir sorunla karşılaşmadım. ben k.validemin tavsiyesi ile çelik tencerelerimi ilk kullanımdan önce içinde bir miktar süt kaynattım. daha sonra elde deterjanla yıkadım. aklında olsun.

Bernardo almada ne alırsan al canm . 3000 TL aldığım yemek takımım ilk kullanımda elde yıkamada deseni aktı gitti.. Mahkemeye verdm kazandım hala süründürüyorlar..pazardan alın marketden alın ama asla bernardo almayın

Tek önerim BERNARDO ALMA!! aynen bende tabakların renginin atması sonucu mahkemeye verdim. Sattığı malın arkasında durmayan iğrenç bir marka . Hakkaten sosyete pazarından daha kalitelilerini alırsın o kadar söylüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…