Çeyiz için nevresim takımı /bornoz alışverişi

O marka değil ama ben de beyaz nevresim kullanıyorum. Yatak kenarına renkli bir battaniye ya da pike seriyorum hoş duruyor..ve uyuması keyifli hem serin hem sıcak nasıl oluyorsa

14 senelik karaca celik setim var , catal bicak setim var caydanliklarim herseyim karacadan. Granitlerim karacadan nolduda bozuldu sizin urunler acaba merak ettim pas parlak benim celikler. Lekesi bile yok

bunu kullanmadım ama otellere satan markalardan da alabilirsiniz bu tür seviyorsanız. benim de takımlarım böyle

Karaca home pişmanlıktır ben 2 senelik evliyim ve belki evlenirken 40-45 takım nevresim aldım çünkü takıntılıyım her gün değişecek dönüşümlü bir şekilde kullandığım halde renkleri soldu geldikleri hali görseniz şok olursunuz ama seri beyaz diyorsunuz orasını bilemem kalite olarak İstikbal ve Yataş’ın takımları benim daha çok hoşuma gitmişti

45 takım nevresim mi

Aynı şekilde benim de Çelik bıçak takımım falan vardı bildiğiniz paslandı dikkat ettiğim halde nevresimler de bir kaç yıkamada soldu ben Karaca da sadece görüntü olduğunu düşünüyorum kaliteyi göremedim henüz

45 takım nevresim mi
Odamda sadece nevresim ve pikelere ait bi dolap var aynı şeyde 2. Gün yatamıyorum temizlik hastası değilim bu arada sadece buna takıntım var ortam temiz olmasa bile yatak temiz olucak her gün değişecek yoksa uyuyamıyorum gittiğim misafir evine bile kaç gün kalacaksam yanımda götürüyorum

14 senelik karaca celik setim var , catal bicak setim var caydanliklarim herseyim karacadan. Granitlerim karacadan nolduda bozuldu sizin urunler acaba merak ettim pas parlak benim celikler. Lekesi bile yok
Benim çelik tencere setim 5 yıllık ancak dediğim gibi ilk 6 aydan sonra dipleri kap kara oldu ve kesinlikle geçmiyor. Sürekli içinde yağı ya da suyu olmasına rağmen kısık ateşte dibine tutturuyor. Cam kapakları vardı birininki ocağın üstünde patladı aklım almadı nasıl olduğunu. Diğer kapaklarım ama sapa sağlam bilemedim o niye öyle oldu. Tutma yeri zaten kargodan yamuk geldi eşim de düzeltiyim diyince kapağın tuttuğumuz yeri elinde kalmış O zaman bir sürü sıkıntımız vardı cenaze vs o sebeple uğraşmadım sonra da unutuldu ancak şu anki aklım olsa hepsini iadeye ya da değişime yollardım. Hatır kahve makinem vardı kesinlikle bozuldu ancak servis kabul etmedi çünkü çalışıyor görünüyor. Çalışıyor ancak kesinlikle kahveyi pişirmiyor sadece ısıtıyor benim düşüncem derecesini yükseltmiyor. Sütlü olmasına rağmen hiç sütlü yapmadığım halde Bilmiyorum çok mutsuzum. Ahşap uçlu çelik çatal kaşığı vardı, çatal kaşıklarda bir şey yok ancak bıçaklar paslandı. Çok bahtsızım ya da ben kullanamıyorum sanırım

Yeni çıkardıkları çelikler gerçekten iyi değil çelikte hisar ve korkmaz’ı tek geçerim

Annemin 30 yıllık çelikleri mis gibi benimkiler döküldü. Acaba eskiden çelik tencereler daha mı iyiydi? Anneminkiler benimkilerden daha ağır. Ben de Tefal 3x ingenio kullanıyorum mis allah MİS. Keşke başka hiçbir takımla uğraşmayıp direkt bu setle başlasaydım dedim.

Ben de bütün çeyizini karacadan tek kalemde aldım fakat bin pişmanım şuan ki aklım olsa hiçbir şey almazdım bi sürü para verdiğim halde hepsi berbat ki ben çok temiz kullanmaya çalışıyorum.

Bornozu Denizli den bir dükkandan almıştım hala taş gibi.
Otel şeysi beyaz nevresimlerinden kullanıyorum bir süre sonra tiftiklendi. Hala kullanıyorum ama günlük tabi.

Ayrıca Karaca'nın tencerelerini de ilk evlenirken almıştım hala kullanıyorum. Fakat daha sonra bir alana bir bedavadan 2 tane daha aldım çok fark var. Bir kere daha ince çeliği, leke yaptı içi. Fissler den düdüklü almıştım onun da içi dışı karardı. Artık markalara güven de kalmadı.

Karacadan bir adet yatak örtülü nevresim takımım var uyku seti diye geçiyor sanırım. Başka da bir şey almadım. Severek kullanıyorum. Bornoz takımını danteladan bambu almıştım. Onu da hala beğenerek kullanıyorum. 6. Senesi.

Bende 3-4 tane var nereye soksam bilemiyorum dürüp gözüme sokasım geliyo bazen kalabalıktan. 45 takım için evimin 8+4 falan olması lazım
Ay ben misafirliğe giderken 3-4 takım götürüyorum bu oteller için de geçerli vallahi rahat olamıyorum deli gibi yatağa bile giremem o gün evlenmeden önce de öyleydi bende kendime bi açıklama bulamıyorum dhdhd

Karaca dışında öneri yapmak istiyorum. Bornozları ve havluları özdilekten aldım. Bornozlarım hala taş gibi. 2 yıllık evliyim bu arada. Havlularımda belki benim yıkamamdan kaynaklıdır bilemiyorum biraz yamulmalar mevcut.
Nevresim takımlarımın hepsi pamuk saten. Özdilek ve hoby diye bi markadan almıştım. Özdilek iki üç yıkamada renk attı. Nevresimleri 60 derece ön yıkamalıda yıkarım bu arada.
Bide taç marka pamuk saten nevresim takımı hediye gelmişti. Ben hayatımda böyle bir nevresim takımı görmedim. Ay mutlaka alın, aldırın. Diğer kullandıklarım pamuk satense bu ne dedim. Onu kullandığım zaman yataktan çıkasım gelmiyor.
Bide cildim çok hassas. Yüzümde rozacea var. Nevresimim pamuk saten bile olsa yastığım mutlaka ipek saten olmalı yoksa hemen kızarıyor. Ama taçın ve linensin pamuk saten kılıflarında çok rahat ediyorum.

Karacadan bornoz takımı alıp çeyizime memnun kalmadım açıkcası söküldü daha ilk yılında rengi bi değisik oldu cok yıkamamama rağmen. Nevresimibi hiç kullabmadım nevresim olarak cotton box tan aşırıı memnunun pamuk saten serilerinden bi efsane gerçekten kalite olarak asla sökülme yırtılma yapmadı 60 derecede yıkıyorum yinede öyle zarar görmedi yani hala taş gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…