-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Yo yooo mağazalar feci kazık bizim burada. Pazarda orjinal çakmaları varken mağzada pek cazip gelmiyor hem. Ortalık yerkaydirigubbakcemile3 ondan.

amanın bunlar ne yok canım bu kadarına da gerek yok zemuszemus
benimde bir tane victoria secret babydollüm var parlement mavisi altında tangası var bir kadın kaçak getirmiş 15 milyona almıştım :jeyyar: aslında rengi bana göre değildi pek ama en küçük beden o renkte vardı
ben bir de onları nevresimlerin rengine uyduruyom da delikafadulden

eregli canım sen ereğlide oturuyorsun galiba?
bende zonguldaklıyım.annem buara ereğliye taşınalım diye tutturmuş durumda babamı kandırıp emekli yapmaya çalışıyor.orda ev fiyatları nasıl canım?

kizlar biz nisan alisverisini yaparken sevgilim bana bu geceliklerden beyaz renk olarak tam set aldi sonrasinda da bir gun yine kapalicarsi ya gittigimiz de siyah renk acayip sexy takim aldi zaten sonradan aldigimiz o siyaha bittim :) bir an once giysem :kedi:
kendi ceyizimde de mordan bordaya,eflatundan kreme bayagi bol cesit var.Ben biraz gecelik,pijama duskunuyum sagolsun bunu bilen butun es dost hediye olarak bunlardan aliyor kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile5

ayy bende bende banada alsalar keşke ben millete çaktrmıyorum yakın arkadaslarım dısındakıler pek bilmezler uslu kız sanıyolar beni

asgd yooo ne güvercini
zeynep evvt ereğliliyim ben. Mevkiisine göre değişiyor tabii fiyatları ama zonguldakla aynı hemen hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…