-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

sağolun kızlar ben bi de uzun arkası çapraz önden yırtmaçlı gecelik istiyom niyeti bozdum uleynnnnnnnnnnn

ereğli kız evin güzel canım sıkma canını artık güle güle otur

asgd, esra8608 naber yaw.
em4561saol bebemmm çok daha güzeli sana nasip olsun.
Bende edinmek istiyorum ayıp şeylerdenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ama almaya utanıyorumm :roflol:
Kızlar strawberry yüzünden 400ü geçmiş kart ekstrem çocuk aradı diyoki senin canıma kastın mı var iki gündür kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Seviniyodum ne güzel bu ay fazla dayamadım nişanlıma diye:gitme::gitme: Artık para biriktircezz düğün haziranda sanırsam. Neysem napiyonuz başka?j

zeynebim bilseydim yeni yıl hediyesi öle bişey gönderirdim sana :)
nasıl bşiy nan
zeynep bak bıde zayıfmıssın hep boyle kalcak degılsın ya azcık kılo alınca kendine gelir onlarda merak etmee güven bana
inşallahhhhh
eşşeksırnaşık şey:roflol: birgün kulaklarım inlerse anlıycamki o sensinnnnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile2
:jeyyar:
kızlar gecen bolumlerde bıhterın sıyah saten geceliğini gördünüzmü o neydi nan öyle çok şıktıı
eveeeeeeeeeeet çok güzeldiiiiiiiiii
kıslar ağrım başladı benim ben gidiorum çok oturdum bugün hepinisi çok öptümmmmmmmmmmmm
Şeniz
zeynep sultan gittin mi kıs yoksa kızdın mı naptın???

eve baskın oldu yurttan iki arkadaş gelmiş süprisss korktum ya zar zar zil çaldı kızlar da uyuyordu(3kişi kalıyoruz) birini kaldırdım korkuyom diye baktım bizim çatlaklar gelmiş acil kitap lazımmış da deliler yaa sırnaşık şey

ereğli iyi canım ya bıraktıgın gibi :) ayıp şeylerden al ala ne utanıyosunuz yaa parmağında yüzüğün var gir al :):)

X