-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

derya sağol canım aydınlattın saflığım tuttu :)
zeynepp zaten çıkıcak yorma kendini bi tane daha takim diye ayyy kızlar geyiğe taşıncak konu ya neyse sustumm sekerler

derya sağol canım aydınlattın saflığım tuttu :)
zeynepp zaten çıkıcak yorma kendini bi tane daha takim diye ayyy kızlar geyiğe taşıncak konu ya neyse sustumm sekerler
ay ben onu çıkaramam yaaaaa mafoldumben
of zeynep cnm küçük die sütyen taksan ne değişcek ha söle bakem ne değişcek

deşmeyin yaramı tamam bak ağlarım :çok üzgünüm:

ben böyle gecelikler almay utanıyorumya alamam heralde:kedi:
ben bile bu halimle utanmadan alıyom kı nereme giyceksem :umursamaz:
zeynep döverim seni hee delümüsün be kızımm beee

tamam sustum siz beni anlamıyonuz:çok üzgünüm:
zaten göğüs bedenim kk ya ilan oldu konuyu değiştirellim yav

ay daha nereye büyüyor ya büyümez ufffff:gitme:
bebişime süt olsun da başka bir şey istemiyorumm

kızım niye öyle diyosun evlendikten sonra büyüyenler var hem bebiş oluncada büyüyenler var takma kafana birazda ondan böyle takıntı yapmıssın bşi ara benimde öyleydi amann dedimm çok takıyodum napim kafaya takınca büyüyolarmı yapcak bişey yok evlenince falanda yaşayıp görcez büyüyolarmıymış nasipse

ben biraz topluyum bide kötü dururyaa hiç yok öyle geceliğim saten alınanlar hariç onlarında modelleri açık oluyo

tümm kk biliyo ben mi bilmiyom bi zeynep tamam kapatalımm takma canım gerçekten bak samimyim zayıfmısın sen ben kilo verince direk onlar süzülüyo sennde öyledir belki

kızım niye öyle diyosun evlendikten sonra büyüyenler var hem bebiş oluncada büyüyenler var takma kafana birazda ondan böyle takıntı yapmıssın bşi ara benimde öyleydi amann dedimm çok takıyodum napim kafaya takınca büyüyolarmı yapcak bişey yok evlenince falanda yaşayıp görcez büyüyolarmıymış nasipse

ben hep taktım hep takıyorum hep takcam galiba
neyse ya napim beni sevende böyle sevsin dimiiii
yazık adama üzülüyorum kı hayal kırıklığına uğrar insan sırnaşık şey

gene geldimmm kızlar benim de bohçada alınmıştı bunlar
geçen gün ben de siyahlı morlu kısacık gecelik ve içine tanga aldım ama resim yok

7186.jpg

7188.jpg

X