-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

adacım geldim geldim naber nasıslınnn tatlım :)) ayyy dün bende ıkeadaydım bilseydim bahaus'ta var böle güzel sepetler alırdım geçip :)) nasıl katlanıyoo

adayı evlendikten sonra hiç göremicez bu gidişle
Ben çıkıyorum kızlar iyi akşamlar

ben gelddiiimhatce canım banyo setin çok güzel güüle güle kullan
adacım senin de kirli sepetn güzelmiş
ben de alcam ama ev yok koycak yer yok duruo

ben gelddiiimhatce canım banyo setin çok güzel güüle güle kullan
adacım senin de kirli sepetn güzelmiş
ben de alcam ama ev yok koycak yer yok duruo

lepicim çok sağol tatlışım :)) alırsın sende yaaa koycak yerde bulunur :))opuyorumnanaktan

valla damat bey güzel bir çiçek ve güzel bir kolyeyle geldi çiçek etkiledi haliyle annemi iyi anlaştılar annem çok beğendi aliyi süper bi ikili oldular annemle :)

valla güselim şimdilik bi sorun yok inş bundan sonrada çıkmaz dünden beri ayaklarım yere basmıo amcamınoğlu burdaydı ali erken gitti annemde dedi amcanınoğluyla inin gezin dedi amcamınoğluda hadi enişteyi arayalım gelsin gezelim dedi oda geldi ve muhteşem bi gün geçirdim ekleyebilseydim bi foto eklicektim avatara bakın bakaın enişteniz nası die ama yapamıom

ovvvv hayırlı olsun deryam=) kızlaaaar! hepinizi yazdım bu arada ayakkabıya, unutrmuyum hic? nişanlı olan olmayan kim geldiyse aklıma yazdım =) ama biricikin adı silinmedi :1shok: neyse bebekler ben kaçıyorum 5 dakikalığına girmiştim, hoşçakalın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…