-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hatige banyo takımlarını güle güle kullan cnm
b iricik nevresimler süper ya özdilek nerde bulurum burda acaba
nisanım güle güle kullan
selam kızlar bu arada
dün abim taşındı ona yardıma gittik akşam 9 da yattım sabah 09:15 de kalktım :roflol:

sağol cnm
netten sipariş et her desen var nasılsısempatiksalakcinni

hatige banyo takımlarını güle güle kullan cnm
b iricik nevresimler süper ya özdilek nerde bulurum burda acaba
nisanım güle güle kullan
selam kızlar bu arada
dün abim taşındı ona yardıma gittik akşam 9 da yattım sabah 09:15 de kalktım :roflol:

çilekcim çok sağol canım :)) opuyorumnanaktan

hatige rica ederim cnm
biriciğim nettende bişe almaya korkuyorum bi kere limangodan aldım sorun yaşamadım ama diğer siteler hakkında bilgim yok.
nisanım üzülme bitanem
sloganımız ne
Zaman Geçmeye Mahkum :roflol:

selam kızlar nasılsınız bakalım hafta sonum öyle yoğun geçti ki giremedim.Umarım her şey yolundadır.Öpüldünüzzzz

hatige rica ederim cnm
biriciğim nettende bişe almaya korkuyorum bi kere limangodan aldım sorun yaşamadım ama diğer siteler hakkında bilgim yok.
nisanım üzülme bitanem
sloganımız ne
Zaman Geçmeye Mahkum :roflol:

bende şimdiye kadar hiçbişey almadım cnmbilmiyorumkismilegörüpte almaya benzemez
heryerde vardır özdilek cnm bulursun
slm adaaaa.s.

ben evlendim! antalyadayız şuan aşkımla, mükemmel bişey evli olmak, bir an önce darısı başınıza hatunlar, sizi özledim, yemeğe inmeden bi bakıym dedim ama terkedilmiş burası:bbo: yok kimsecikler

aaaaa ne güzel mutluluklar dilerim canım Allah'ım mutluluğunu daim etsin.Benim de düğün gününü de sayarsak kaldı 54 günüm,geçse bir şu günler gelse 24 nisan......:kedi:

canımmmm opuyorumnanaktan

biricik,nisan,çilek,ereğli,hatige,gulsunn,spedyy,esra, ve daha yazmadıklarım nerelerdesinizzzz

dün sevgilimle bahaus'a gittik ordan resimde ki kirli çamaşır sepetinin kare olanından aldık.29.90 Tl.ye katlanılabilir olması da süper bir şey,içinde bir şey yokken katla koy banyoda bir yere

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

Ada kuş bırdayım:KK70: Napiyosun kuş?j
Çilek gene mi sen kaydirigubbakcemile3
Fıstıklarrrrrrrrrrrrrrrrrr nasılsınız?j

oooo herkes buradaymış nabersiniz kızlarrr :-)
müjde evlenmişmi :KK70: tebrik ederimm :KK70:
Adacım çok güzel güle güle kullan ama nasıl katlanılır anlayamadım :KK70:

adaaaaaa... canım sepetini çok beğendim.. bende bunlardan alcam ama içinde beyaz ve renkli diye ayraç olmasını istiyorum:)))))

X