-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

günaydın kızlarrrrr
bende hafta sonu biricikin bahsettiği brillanttaki ind.3 tane tek kişilik nevresim aldım misafire fln diyerektennn bide arçelikte ind. vardı tiryaki 49 tldi ondan aldım fiyat uygun bulunca zıpladım hmn duruma göre kullanmayacak gibi olursam annem kullanırrr die =))

Zor tabi güzelim ya ben 3 ay gezsem yinede istediğim bi gelinlik bulamam :KK70: Zaman yetmez :KK70:

hayırlı olsun canım... başladınmı gerisi geliyor zaten, dolaşırken kafan yukarlarda sürekli birşeyler bakıyor olursun.:))))

Levrekcim hoşgeldin :-) oh oh güle güle kullan aldıklarını :-) bi ben alışveriş yapmamışım bu hafta yavs :KK70:

günaydın kızlarrrrr
bende hafta sonu biricikin bahsettiği brillanttaki ind.3 tane tek kişilik nevresim aldım misafire fln diyerektennn bide arçelikte ind. vardı tiryaki 49 tldi ondan aldım fiyat uygun bulunca zıpladım hmn duruma göre kullanmayacak gibi olursam annem kullanırrr die =))

Hadi canım seninde hayırlı olsun Güle Güle kullan sempatiksalakcinni

Zor tabi güzelim ya ben 3 ay gezsem yinede istediğim bi gelinlik bulamam :KK70: Zaman yetmez :KK70:

aynen yani 1 haftada olur ama Tam olmaz işte
birinden birisi eksik olur amn benim annemde öyle diyrdu
20 gün kala nişanlık için dikime gideriz diyordu ama ben varken 3 ay önce gittik olumunekankayizsmile

hayırlı olsun canım... başladınmı gerisi geliyor zaten, dolaşırken kafan yukarlarda sürekli birşeyler bakıyor olursun.:))))

Evet öyle oluyor şimdi herşeye bakıyorum :umursamaz:

hilal cim sakın son haftalara bırakma..şimdiden hallet ki son haftalarda rahat edesin.. yoksa evini düzmeye vakit bulamazsın.. kendine ve ailene zaman ayıramazsın..zaten gelinliğine şimdiden karar ver.. çünkü en yoğun dönemlerde senin düğün..eşyalarıda yavaş yavaş seçin.. sonra çok sıkışırsınız.. ve fiyatlar marttan sonra hızla yükseliyor.. bilgin olsun cnaım..

gülsncm biliyorum canım yaaa gelinliğimi şimdiden hazır etmek istiyorum ama ya daha çok yeni modeller çıkarsa die korkuyorum.Eşyalarada nişanlıma söledim bu hafta yada önümüzdeki hafta başlicaz evet zaten mayısın 20 sinde filan çeyizim gidicek 30 unda üni sınavlarım var ondan sonraki hafta düğünüm :KK70: offf ben böle düşündükçe çok heycanlanıyorum strese giriyorum

canım benim 3 ay içinde ne kadar yeni model çıkarki.. hiç bu şekilde düşünme bence..herşeyi planlı yap.. o zaman sıkışmazsın. biz öyle yaptık.. şimdiye kadar herşey yolunda..

bende öle düşünüorum cnm bi arkadaşımın kardeşi evleniyo londrada istabula gelinlik alamya geldi 1 gün içerisinde aldı valla şok oldum bakırköyden daha önce yapmılmış gelinliği onun üstüne göre değiştireceklermiş fln 2500tl'ye gerçi ben hiç beğenmedim ama kız 1 günde halletti yaaaa

Levrekcim hoşgeldin :-) oh oh güle güle kullan aldıklarını :-) bi ben alışveriş yapmamışım bu hafta yavs :KK70:
hoşbulduk cnmmm
saolasın cnm benim yapma boşver yaa benim paralarım suyunu çekti bakalım napcam bu ayboshayallersmileboshayallersmile

Hadi canım seninde hayırlı olsun Güle Güle kullan sempatiksalakcinni

teşekkürler cnm sendeee güle güle kullan
ayrıca lal seriside süper ama keşke aynısının fuşyasınıda çıkarsalarryerimseniben

Sipit cnm aklımda kesinleşmiş bi model hiç yok :S yani görüyorum beyeniyorum sonradan fikrim değişiyo yok şurası olmaz yok burası olmaz. :KK43:

Gülsncmmm evet canım herşeyi planlı yapmak gerekio son 1 ay sıkıştığımı düşünsene ayh kabus gibi :KK43:
aslında haklısın 3 ayda ne model çıkabilirki ama çok huysuzum bu konuda güvenemiyorum kendime gittim bu olsun dedim eve geldim vazgeçtim :KK70: üff naparım :KK70: daha abiye kıyafette bile vitrinde görüyorum çok güzelmiş diyorum içeri girip deniyorum yok beyenmedim diyorum :KK70:

Levrekcim ay yok 1 günde halledemem yav :KK70: demekki o kız çok kararlı biri :KK70: ben çok değişkenimdir kıyafet konusunda :KK70:

Canım Bende nişanlık için aynısını yaptım acaba değişir mi başka model çıkarmı dedim.
ama o model Kimsede olmadığı için ilk giyen ben olucam onun için başka modele gerek yok.
Kendi kafandan bi model çıkartabilirsin üstü şöyle olsun altı böyle diye

offff çok zor şeyler çoook... spedy in dediği gibi. birinin üstü, birinin altı, birinin danteli... brinin kolu... bu şekilde çıkar zaten beğendiğin gelinlik ortaya.. yoksa ayy tamamını beğendim vet bunun aynısı olmuyor maalesef..
birde canım sana tavsiyem,, sen zevkine güvendiğin samimi bir arkadaşınla çık, gez, bak beğen, kararını ver, sonrasında kayınvaliden ile git ve göster, yoksa kafan çok karışır...

günaydın kızlarr

hilal sn güne bırakma kız
harap olursun ben diyim sana
al ıcır zıvırını kınalığını ayakkabılarını falan
seç halılarını
ben son güne kalsam içim içimi yer

sipit cnım lal serin hayırlı olsun bişinçli çeyizcim benim:))
nisancım baktım canım aldıklarına güle güle kullan kaynanan gibi bi kaynana bende de olaydı ya ah ah:KK70:

bence de Sana net destek olabilecek birisi ile git canım ben Hakanla gidip gezdim :)))

lepi aynen ama çok zevkli şimdi herhalde bi süre büyük bişeyler almam yani nişanı atlatırım ondan
sonra daha kapsamlı nişandaki takılarla falan çıkarız.

Sipitim ben diktirmek istemiyorum gelinliğimi =( bi kç gelinlik denedim soruorum işte şurasını değiştirsek vs. yeniden dikmek gerekir diolar fiyat hiç önemli değil ama nişanlığımda yaşadığım sorunu tekrar yaşarsam çok çok üzülürüm.O yüzden gelinliğimin modeli ilk defa bende görülmicek gibi hissediyorum.

Gülsuncm çok zor işler hakkaten :KK70: ben bu kadar stresli olduunu tahmin etmiyodum :KK70: Zaten gidip direk kayınvalidemle gezmem ama en büyük isteğim nişanlımla gidip araştırmak :KK70: Gerçi bizim zevklerimiz zıt ama ne olcak bilmiyorum :KK70: Mobilyada da öle olucak en son büyükler görücek.

Lepik kuşummm son güne bırakmicam canımcım onlar boş boş konuşuolar :KK70: bir sürü iş var yapılcak :KK70: zaten sınav zamanımda yaklaştı çok stresliyim bide son güne bıraksam bu işleri ne olur halim :KK70:

bence de Sana net destek olabilecek birisi ile git canım ben Hakanla gidip gezdim :)))

lepi aynen ama çok zevkli şimdi herhalde bi süre büyük bişeyler almam yani nişanı atlatırım ondan
sonra daha kapsamlı nişandaki takılarla falan çıkarız.

oh takılardan götür:)

saol canımkaydirigubbakcemile3
:nazar:
güle kız maşallah size:KK70:

hilal_im: Lepik kuşummm son güne bırakmicam canımcım onlar boş boş konuşuolar :KK70: bir sürü iş var yapılcak :KK70: zaten sınav zamanımda yaklaştı çok stresliyim bide son güne bıraksam bu işleri ne olur halim :KK70:

valla bilmem hilal ben
son güne bırakırsan
ayakkabın kırmızı
saçın karman çorman
gözlerinin altı yorgunluktan mor mor
düğün yaparsın hahasempatiksalakcinni

Hilal Canım Sende Zamanı uzun tut mesela hemen git başla ve deki 15 Gün önce alıcam
Bide birebir meslea model beğen. aynısını dikmek zorunda. Dikemedi mi y6eniden heryerini düzeltir.

Yine de istemiyorum dersen Kesinlikle Ftihe bak mükemmel dikilmiş ürünler var.
Hatta hemen anlaş sezon açıldı mı 500 YTL olan 900*1000 YTL oluyor

Lepi aynen Vallahi nişandaki Takılarla bakıcaz

X