-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar naber,umarım keyifler iyidir.Biz dün nişanlımla arkadaşının nişanına gittik,orada nişanlımın çocukluk arkadaşı gurubunun hanımları da gelmişti,hepsiyle tanıştım çok keyif aldım acayip hoş bir duygu kızlar sevdiğin insanın ortamına tamamen girmek onun en küçük anılarının bile konuşulduğuna şahit olmak.Gruptan bekar 3 arkadaş kalmışlar gerçi bu 3 kişinin 2 si nişanlı biri benim ki,diğerine de birini bulursak tamam diyorlar kaydirigubbakcemile3 sırada bizim düğünümüz var ve heyecanla düğünümüzü bekliyorlar.Nişan bitimi arkadaşı ve eşi bizi eve bırakmayı teklif ettiler,sahilden gittik,yol üzerinde meşhur salepçimiz var orada durduk,arabada saleplerimizi içtik,muhabbet ettik.Hıımmm söylemeden geçemeyeceğim nişanlımın ablası ben yokken hep bizimkiyle gidermiş böyle nişan düğün oldu mu aman dün bir afra tafra ama dedim bizimkine yok öyle şey biz gideceğiz artık bir çift olduğumuzu bilmeli insanlar yerimseniben ve sonuç görümcem yine tavırlı ama ne yapayım,ben her yere kardeşimi götürüyor muyum peşimizde di mi ya :) Güzel bir gece geçirdik neyse ki.Bugün de akşam 17:00 de ilk gelinlik provam var kızlar,acayip heyecanlıyımmmmmmmm...

kızlar naber,umarım keyifler iyidir.Biz dün nişanlımla arkadaşının nişanına gittik,orada nişanlımın çocukluk arkadaşı gurubunun hanımları da gelmişti,hepsiyle tanıştım çok keyif aldım acayip hoş bir duygu kızlar sevdiğin insanın ortamına tamamen girmek onun en küçük anılarının bile konuşulduğuna şahit olmak.Gruptan bekar 3 arkadaş kalmışlar gerçi bu 3 kişinin 2 si nişanlı biri benim ki,diğerine de birini bulursak tamam diyorlar kaydirigubbakcemile3 sırada bizim düğünümüz var ve heyecanla düğünümüzü bekliyorlar.Nişan bitimi arkadaşı ve eşi bizi eve bırakmayı teklif ettiler,sahilden gittik,yol üzerinde meşhur salepçimiz var orada durduk,arabada saleplerimizi içtik,muhabbet ettik.Hıımmm söylemeden geçemeyeceğim nişanlımın ablası ben yokken hep bizimkiyle gidermiş böyle nişan düğün oldu mu aman dün bir afra tafra ama dedim bizimkine yok öyle şey biz gideceğiz artık bir çift olduğumuzu bilmeli insanlar yerimseniben ve sonuç görümcem yine tavırlı ama ne yapayım,ben her yere kardeşimi götürüyor muyum peşimizde di mi ya :) Güzel bir gece geçirdik neyse ki.Bugün de akşam 17:00 de ilk gelinlik provam var kızlar,acayip heyecanlıyımmmmmmmm...

ne güzel yaa boshayallersmile

papatyaa88 tatlım bu güzel heyecanları dilerim sen de yaşarsın,gerçekten çok güzel bir duygu :)

boshayallersmile

tamam haklısınız da......işte o da kısmı beni geren,çıktım hava aldım,bir çay içtim aşağıda kendime geleyim falan dedim yok içim neden bilmiyorum ama rahat değil.ama söylediklerinizin mantıklı olduğunun farkındayım da of kızlar kalbim nasıl fena çarpıyor,resmen yüzüm falan kızardı,ay ağlamak istiyorum.allah o görümcemi nasıl biliyorsa öyle yapsın,gerçi yapıyor da zaten bir türlü mutlu olmuyor işte :KK43:

canım benim allah yardımcın olsun ne bet bi görümce b u ya kıskançlığa bak seni çıldırtmak istemiş keyiflenmesine izin verme aa ne tatlı bi arkadaşın var falan de samimi ol kızla nişanlınadsa yansıtma adamın aklına sokma durup dururken farkında bile deildir hem o seni seçmiş kızın edepsizliğine bak ya tam birbirlerine layık 2 arkadaş :eek:klava:

papatyaa88 tatlım bu güzel heyecanları dilerim sen de yaşarsın,gerçekten çok güzel bir duygu :)

amin canım senin adına çok mutlu oldum çok güzel şeyler yaşamışsın allah tamamına erdirsin mutluluğunu alçak görümcenin hain planlarıyla gölgeleme nasıl sinir oldum ona varya :eek:klava:

hayırdır kuzu niye sinirlendinsempatiksalakcinni
ben bişey yapmadım planım suya düştü ama birazdan gidicem gezmeyesositososito

nere gitcen annem otur topiğinin başında iki lakırdı edelim nasılsın bakıyım bugün okul yoook ben çok mutluyummopuyorumnanaktan

X