-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar naber,umarım keyifler iyidir.Biz dün nişanlımla arkadaşının nişanına gittik,orada nişanlımın çocukluk arkadaşı gurubunun hanımları da gelmişti,hepsiyle tanıştım çok keyif aldım acayip hoş bir duygu kızlar sevdiğin insanın ortamına tamamen girmek onun en küçük anılarının bile konuşulduğuna şahit olmak.Gruptan bekar 3 arkadaş kalmışlar gerçi bu 3 kişinin 2 si nişanlı biri benim ki,diğerine de birini bulursak tamam diyorlar kaydirigubbakcemile3 sırada bizim düğünümüz var ve heyecanla düğünümüzü bekliyorlar.Nişan bitimi arkadaşı ve eşi bizi eve bırakmayı teklif ettiler,sahilden gittik,yol üzerinde meşhur salepçimiz var orada durduk,arabada saleplerimizi içtik,muhabbet ettik.Hıımmm söylemeden geçemeyeceğim nişanlımın ablası ben yokken hep bizimkiyle gidermiş böyle nişan düğün oldu mu aman dün bir afra tafra ama dedim bizimkine yok öyle şey biz gideceğiz artık bir çift olduğumuzu bilmeli insanlar yerimseniben ve sonuç görümcem yine tavırlı ama ne yapayım,ben her yere kardeşimi götürüyor muyum peşimizde di mi ya :) Güzel bir gece geçirdik neyse ki.Bugün de akşam 17:00 de ilk gelinlik provam var kızlar,acayip heyecanlıyımmmmmmmm...

aman aman sizden uzak allah yakın olsun cadııı zamanla anlar hatasını

Selam kızlar

Adacımm mutlu olmana çok sevindim cnm :) Boşver görümceni sen keyfine mutluluuna bak :-) boş şeylerle kafanı yorma :-)

aman aman sizden uzak allah yakın olsun cadııı zamanla anlar hatasını

canım diğer mesajlarıma ve buna verdiğin samimi cevapların için teşekkür ederim,çok sağol

Adacımm mutlu olmana çok sevindim cnm :) Boşver görümceni sen keyfine mutluluuna bak :-) boş şeylerle kafanı yorma :-)

çok sağol canım teşekkürler,boşverdim artık

Son düzenleme:
kızlar napıosunuz? bugün gelinlik siparişi verdik. dikilcek. ama resim yok. orda beğenmiştik. onun aynısını dikicekler. ve etek uçlarına da dantel geçilecek. temmuza kadar yavaş yavaş olur artık
bi de foto albümü sorduk. açık hava da aynı paraymış. 400 dedi. yaparsak çekim burda olucak. Atatürk köşkü trabzon çok güzel bi yer. inşallah yaparız orda. çok da güzel yemyeşil doğası
8557.jpg

adaaa canım ne kadar güzel sevdiğinin ortamına girmekk ..ahh ahhh canım mutlu olmana çokk sevindimm .sevgili görümceciğinde zamanla alışıcak artık kardeşinin "ADA" adlı bir güzelliğe ait olduğuna ....:)

X