-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Aa gördüm nisancım ben yanlış albüme bakmışım meğersem:d Güzel kuş izin verdim giy :roflol::roflol::roflol:

sipidy canım bunlar biraz pahalı değil mi? bana öyle geldi. ama kırmızı istiosan illa olablir. ben çelik kettle ve ekmek kızartma makinesi aldım 140 lira. tefalin.ki ben buna bile pahalı die düşünmüştüm

sipidy canım bunlar biraz pahalı değil mi? bana öyle geldi. ama kırmızı istiosan illa olablir. ben çelik kettle ve ekmek kızartma makinesi aldım 140 lira. tefalin.ki ben buna bile pahalı die düşünmüştüm

Canım Hepsi aynı takım olsun istiyorum canım onun için. boshayallersmile

tefalin çetlik kettle ımı 140 em yoksa ikisi birlikte mi

spit yavrum bana da pahalı geldi ne yalan diyim
ekmek kızartmaya da gerek yok bence tost bak. varken
ama sen uygun görmüşsün ozaman sana güle güle kullan derim şimddien

tefalin çetlik kettle ımı 140 em yoksa ikisi birlikte mi

spit yavrum bana da pahalı geldi ne yalan diyim
ekmek kızartmaya da gerek yok bence tost bak. varken
ama sen uygun görmüşsün ozaman sana güle güle kullan derim şimddien

Canım Almışşken oda olsun
pahalı olabilir ama diğerlerine baktım beğenmedim.

slm kıslar nasılsınız gelinlik modelleri eklemişiniz hepsi çok güzel bizde dün annemle dışarı çıktık evkurdan uyku seti ve bornoz takımı aldık daha gelmedi gelince eklicem resimlerini ablamın bi ark günlük çatal kaşık seti aldık 12 kişilik
pınarım nasılsın cnm nasıl gidiyo hazırlıklar beyaz eşyaların gelmiş eve ne güzel

canım sen beğendiysen al tabi. içine sinsin. ben de almıcaktım ekmek kızartma makinesi. fakat ikisi bir kampanya olunca aldım160 dı ikisi. 140 bıraktılar. hem ben de severim kızarmış ekmeği

lepi bak bunlar ekllim resimlerii

5339.jpg

5361.jpg

Anladım Modelleri Güzel ama Renkleri yok sanırm.
MEslea Bazı ürünlerde sanırım KıNG te kırmızı seri var ama fiyat hemen hemen aynı.
Bende SEverim Kızartmış ekmek+yağ]

Canım Almışşken oda olsun
pahalı olabilir ama diğerlerine baktım beğenmedim.
anladım canım
senin kararın tabiolumunekankayizsmile

slm kıslar nasılsınız gelinlik modelleri eklemişiniz hepsi çok güzel bizde dün annemle dışarı çıktık evkurdan uyku seti ve bornoz takımı aldık daha gelmedi gelince eklicem resimlerini ablamın bi ark günlük çatal kaşık seti aldık 12 kişilik
pınarım nasılsın cnm nasıl gidiyo hazırlıklar beyaz eşyaların gelmiş eve ne güzel

şimdiden güle güle kullan canım

bayanssulusmileiyiakşamlar kızlar
iyi akşamlar

canım sen beğendiysen al tabi. içine sinsin. ben de almıcaktım ekmek kızartma makinesi. fakat ikisi bir kampanya olunca aldım160 dı ikisi. 140 bıraktılar. hem ben de severim kızarmış ekmeği

lepi bak bunlar ekllim resimlerii

5339.jpg

]
bun biliyorum çok da beğeniyorum ama şimdi bukdar ucuz değil yanlış hatırlamıosam
sen iyi almışsın canım

sağol canımm
tam gaz devam ediyo hazırlıklar .dün gittim gördüm küçük odamın koltuğuda yeni geldi, salondan daha güzel oldu valla küçük odam çok şeker oldu.
yarın bikaç temizlik işi var evde onları yapıcas halı alıcaz sonrada .

anladım canım
senin kararın tabiolumunekankayizsmile

şimdiden güle güle kullan canım

iyi akşamlar

bun biliyorum çok da beğeniyorum ama şimdi bukdar ucuz değil yanlış hatırlamıosam
sen iyi almışsın canım
saol lepicim aldıklarımızı en güzel günlerde kullanmak dileğiyle inş
lepim ben senin akletlerini göremedim:KK43:( han kendin süslemişinya ekleyebilirmisin cnm çok merak ediyorum

sağol canımm
tam gaz devam ediyo hazırlıklar .dün gittim gördüm küçük odamın koltuğuda yeni geldi, salondan daha güzel oldu valla küçük odam çok şeker oldu.
yarın bikaç temizlik işi var evde onları yapıcas halı alıcaz sonrada .

ne güzel cnm herşey tamamlanıyo

X