-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlarrrrr gelinlikte kullanılan danteller de şimdiler de gri simli olan danteller var,çoğu gelinlikçi de görmüşsünüzdür.Ben önce öyle kenarında gri simli olsun demiştim dantelim ama sonra çok basit durdurur gibi geldi,karar veremiyorum ya.Çevremdekilerin kimi ışıl ışıl parlar diyor kimi de basitleştirir düz dantel olsun diyor.Ne dersiniz?
gelinlik işine girmiş olanlar
gulsunn,pınarpin ne dersiniz sizinkiler nasıl?

Biricik 2. daha güzel diğerinden. Ada şuan pekte fikirli olduğum söylenemez gelinlik olayında ama sanırsam simler hafifletir gibime geldi benimde.

ereğli yavrım gene var be topuk. 5 parmak baktım şimdi kaydirigubbakcemile3 zaten daha fazlanın üstünde duramam

ay bu arada manken oturdugu için etek o kadar geniş duruyo, benimki böyle deil ve griye çalan beyaz, kolumun yarısından fazlasında dövme var, o yüzden böyle sade bişey tercih etmek zorunda kaldım, çok abes durcaktı yoksa.

adacım simli derken??? benimkinde kulanılan dantel kendinden taşlı ve boncuk işlemeli.. ne demek istediğini anlayamadım?? yada görmedim öyle bir dantel canım ya....

ya rabbı Şu mubarek cuma gÜnÜnÜn hÜrmetıne duası mutlak kabul olanlardan eyle bızı

ekmeklerının peŞınde olanlara gÜÇ ver kazanÇ ver.

Ordumuzu karada denızde ve havada daıma mansur ve muzaffer eyle azız

vatanımıza gÖz dıken dÜŞmanlara fırsat verme onları kahhar ısmın ıle kahr eyle

yarabbı az verıp kapı kapı gezdırme Çok verıp azdırma

sen bızlerı bela ve musıbetlerden muhafaza eyle hastalara Şıfa dertlı

lere deva borÇlulara eda nasıp eyle

dÜnyada selamet ahırette saadet eyle bızı evlatlarımızla ımtıhan etme

ımanımızı kuranımızı ırzımızı ordumuzu yurdumuzu muhafaza eyle

zalımın zulmunden Şerırın Şerrınden arazı ve semaı her tÜrlÜ felaket ve

musıbetlerden azız mılletımızın hayatına kast eden bÖlÜcÜ yıkıcı cereyanlardan

kutsal vatanımıza ve yÜksek secıyelı mılletımızı sen muhafaza eyle bu duaya

amın dıyen arkadaŞlarımın ıÇındende her ne nıyet ve dılek geÇıyor ıse onlarada nasıp eyle
yarabbı amın amın amınn

hayırlı cumalar ve gÜzel hafta sonları dostlar... Selam ve dua ıle...

X