-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

balim girip cikiyorum sen yoktun kizlara yazdim dedim fazla giremiyorum.canim hepi topu 60 gunum kaldi ve ben bir anda bir hengamenin icinde buldum kendimi,gelinlik modeli secmeler,altina ic camasiri bakmalar,salon koltugu kumasini begenmeler,davetiye tasarimi yapmalar oooooo ve daha sayamadigim bir suru seyler,zaman cok hizli bir sekilde geciyor ve sanki o gelmek bilmeyen nisan ayinin 24 u yarin gelecekmis gibi heyecana kapiliyorum artik iste bu yuzden aranizda pek olamiyorum,ayrica canim dedigim gibi benim indirimimden almamiz icin sana buradan almak gerekiyor,bak soyle de yapabiliriz gelirsin odemeyi falan yapariz tasimasi gozunde buyutuyorsan ben 1 sonraki gun karsi da maltepe magazaya senin adina gondereyim sen de oradan gidip alirsin ama buraya gelip odemesini buradan yapmalisin bir sekilde,kimbilir belki de senin geldigin vakit karsiya gecen magaza arabasi olur ve seni de onlarla gonderirim hic belli olmaz,ama tasimak sorun dersen hic aklin kalmasin canim ben direk sevim hanima gonderir senin oradan gelip urunu teslim alacagini ve odemesini yaptigini belirtirim,benim sana yapabilecegim kolaylik simdilik bu kadar bebegim

Son düzenleme:
gulsunnn balim naber ya offf ben hala 1. model mi yoksa 2. model mi karar veremedim,gidip deneyecegim de ne zaman bakacagim onu da bilmiyorum,bugun yine Nedim'le evimize gittik,mutfak fayanslari yapilmis super olmus bu arada onlari kontrol ettik falan ayyy yani bakmadim bugun ve cumartesi kadin provada bekliyor

iyi geceler kızlar:))

adacım, hmm gidn bakalım siz sık sık evinize:)))

yaa bizimkinin hala suyu bağlanmadı ve temziliği nasıl yapcaz.. nasıl yetişcek bilmiyorummbilmiyorumkismile

Son düzenleme:
adacım, canım git dene ve içine hangisi sinerse kararını ona göre ver.. aynada bak.. otur kalk....
dene yani iyice..:)))
ikisininde farklı özellikleri var çünkü... keşke daha fazla yardımcı olabilseydim şeker yaaaaa

günaydın kızlar
kabus dolu gecelerimin 4.süne uyandım
4 5 gündür sıkıntıllı uyiyip erken uyanıyorum
çok daraldım artık geçsin şu uyku belasımafoldumben

günaydınnnn çeyizci güzelleri:)))

lepicim olur arada böyle.. güzel şeyler düşünerek uyumayı dene bakalım..

yada canını sıkan kafana taktığın bir problemin mi var canım??

napıosunuz kızlar
bugün içimde bi sıkıntı var zaman hiç geçmicekmiş gibi gelio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…