-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

nasıl olsun cnm yorgunum biraz yatak içinde oturuyorum pcde hemen dibimde k.kye bakıyorum
senin durumlar ne alemde ailen karar verdimi

iyi geceler kızlar
geçmişi okuyamadım
sondan devam edeyim :) eyoko nevresimimiz aynı canım beyazı :)
güzel günlerde kuıllan cicilerini
deryam nasılsın bebeğim kızlar nasılsınız

ne güzel ani oldumu daha güzel oldumu benim gibi bööyle bekleyenlere allah sabır versin cnm

amin cnm inş
benim tanışmada öyle oldu cnm hiç aklımda yokken çıktı karşıma
eltim şuanda çalıştığım yerde işbaşı yapmıştı işr girdiğinin 2.ci haftası kaynım senin gibi sessiz tanışmak istermisin dedi annenle babana söyle kabul ederlerse görüşün dedi 2 kasım 2008de tanıştık ve bugüne geldik 17 ekim 2009da sözlendik 6 aralık 2009da nişanlandık kısmetse 12 hazirandada evleniyoruz

ne güsel ya benimde aniden çıktı karşıma hemde imkansız dediğimn bianda allahın takdirine çok inanıorum en kötü günümde çıktı anneler gitti geldi annemler çocuğu görmedi onu görünce karar vericekelr

ne güsel ya benimde aniden çıktı karşıma hemde imkansız dediğimn bianda allahın takdirine çok inanıorum en kötü günümde çıktı anneler gitti geldi annemler çocuğu görmedi onu görünce karar vericekelr

zamanı geldimi bi şekilde karşına çıkıyo bi şekilde cnm bide bu konuda çok çekingen biriydim hep kaçıyodum kendim bulamazdım kesinlikle ark tavsiyesiyle olurdu ancak öylede oldu seninkide ilginç hatırladığım kadarıyla daha önceden tanıyomuş ve beklemiş seni

X