-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

üfff neyse sağlık olsunn :KK43: ne yapsın çocuk işi öle gerektirio demekki Allah sabır versin ikinizide

bizim düğün 26 haziranda ama haftaya nikahım varmafoldumben, tekrar gdicem diynce nikah nolucak ddm, gelicem nikaha canım tabiki ddi. ama bilmyrm gelmicek gibi gelio bana selam hilal hoşgeldin!

ya hakikaten kötü durum
müjde gelicem dediyse gelir belli olmaz sıkma canını
hem gelsin bişey olmaz şurda mart ayını ayrı geçirirsiniz
geldiğinde de nasılsa bi kaç ay sonra düğününüz
üzülme sen duanı et herşey olur inşallah kolaylıkla.

ya bu arada siz neden öyle erken nikah kıyıyosunuz?

ya hakikaten kötü durum
müjde gelicem dediyse gelir belli olmaz sıkma canını
hem gelsin bişey olmaz şurda mart ayını ayrı geçirirsiniz
geldiğinde de nasılsa bi kaç ay sonra düğününüz
üzülme sen duanı et herşey olur inşallah kolaylıkla.

ya bu arada siz neden öyle erken nikah kıyıyosunuz?

ya cünkü benim turistik bi otelde staj yapmam lazım yazın. ama evlennce bu iş braz zor, gdip antalyada 3 ay kalmam pek normal olmaz, hem de yeni evlykn hc olmaz. eğer evlenrsem, eşimden dolayı gidemiyorum die dilekce yazıp istanbuldaki herhangi bi otelde yapma şansım var normalde kabul edilmemesine ragmen. onu da yapmıcam aslında, tanıdık falan bi şklde ayarlarz. antalyadan mugladan falan bulamadık böyle bişey, bulsak ordan ayarlicaktk ama olmadı. bi an önce nikah olsn ki şu işleri halledym istedik, yoksa balaynda bn calışmak zornda kalıcam kaydirigubbakcemile3

hahaha :KK70: o zamn hemen evlenn :KK70:

ahh ahh gelse keşke de evlenebilsek... ya bide şu var, o gelmezse şimdi, sonrada evlenemeyz ztn, kalırsa kalır, ben bu işi halletmezsem düğün olucak sonra ben antalyaya mı gtcem çalışmaya? o da istemezki... bide biz onunla ben staj yaparken tanışmıştık otelde kaydirigubbakcemile3 adam kafayı yer valla gidersm... kendisi blr, gelmezse gelmesin...

kızlar ben bu pişirme kalıplarına bayıldımmm ( konu değişsin de müjdecik üzülmesin opuyorumnanaktan) ama tükenmiş internet sitesindeee mafoldumben

261122.jpg

bi de bunlardan alıcaksınız yanına, kocişlere kalpli kalpli sabah kahvaltıları hazırlıycaksınız, ayyy çok mu romantikim nee :kedi:

261123.jpg

selamlar kızlarr
bugün aldığım bi sürü mutfak malzemesini paketledik ama belim koptu yani .
yarın mobilyalarımız geliyor .
ama aşkım çalışıcak yarın
ben kaynana ve kayınpeder gidip karşılıycaz ve temizliğini yapıcaz
ayy yarın çok zor bi gün olucak bakalımmm

kimsecikler yok dedim hemen geldiler benim moralim bozuk nevresim siparişi verdiydim adam sipariş etmeyi unutmuş güya bi daha gitmicem oraya benim gibi müşteriyi kaybettiler:roflol: :roflol: :roflol:

X