-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

klasik nası bişi istiyosun, ben çok bakındığım için davetiyelere, model ekleyebilirim istersen fikir olması açısından :kedi:

Çok detaylı bakmadım inan.
Bi ara ikimizin Resmini yaptırmayı düşündüm yanına da yazarım diye.
ama işte gidip bakıp beğenicez kaydirigubbakcemile2

kızlar netten davetiye alan var mı ya? hoş modeller var
benimki istemedi çöp adamlı davetiye gösterdim dediki ciddi ciddi adamları çağırcaz olur mu çoluk çocuk işi dedi. halbuki beğenmiştim. galiba klasik ama şık bi davetiye bulmam lazım

istiridye kabuğu şeklinde davetiyeler var, onlardan düşünebilirsin, hem klasik, hem sade, hem şık, hem de çok bilindik olmayan bişey :asigim: ben espirili model düşünmeseydim kesinlikle istiridye model bakardım opuyorumnanaktan

istiridye kabuğu şeklinde davetiyeler var, onlardan düşünebilirsin, hem klasik, hem sade, hem şık, hem de çok bilindik olmayan bişey :asigim: ben espirili model düşünmeseydim kesinlikle istiridye model bakardım opuyorumnanaktan

evet olabilir canım. nerelerden baktın davetiyelere

jülide davetiye diye arat google da, o sitede her tür model var, diğer siteleri de aklıma geldikçe söylerim :ecrin_bebek:

davetiyeler. net sitesinde de birçok model var

Son düzenleme:
adaer
bürcüğümm
hoşbuldumm kızlar sağolunnn
bana yaza kadar çeyiz flan yok güzel güzel şeyler ekleyip içime şeytan kaçırmayın he:eek:klava:
yarın taşınıyorum inşallah dünden beri koli yapa hyapa bi hal oldum ooooy belim sırtım koptu bugün nineler gibi indim merdivenlerden :roflol:
bir de yarın yerşesem hayırlısıyla
evlenince oturduğum yerde kalırım ben heralde taşınmak çok yorucu ya bide bu sadece öğrenci haldeyken böyleyse amaaan gerçi devlet baba bizi nerelere gönderecek allah bilir ordan oraya sürükleniriz ooof off:çok üzgünüm:
ne alakasız bi konuda ne çok konuştum ben yakafamçokkarıştı
kızlar davetiyeye bencede çok masraf yapmaya gerek yok sade olsun şık olsun ufak bir esprisi olsun yeter sositososito

slm kızlarrr...
müjde niye kız kim yolladı

slm bebiş! yaa bnm nişanlım mimar, orda inşaat yapan bi türk firmasnda çalışıyo zaten, 4 yıl ordaydı. ama biz bu 4 yılın sonlarnda tanıştık ztnopuyorumnanaktan orda inşaat yapmışlardı, btmişti ve dönmüştü, bazı sornlar cıkmş, geri gtti maalesef. 1 ay daha orda ama uzayabilirde off cok kötym yaa mafoldumben nikaha gelcek geri gtcek kaydirigubbakcemile3

X