-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

slm bebiş! yaa bnm nişanlım mimar, orda inşaat yapan bi türk firmasnda çalışıyo zaten, 4 yıl ordaydı. ama biz bu 4 yılın sonlarnda tanıştık ztnopuyorumnanaktan orda inşaat yapmışlardı, btmişti ve dönmüştü, bazı sornlar cıkmş, geri gtti maalesef. 1 ay daha orda ama uzayabilirde off cok kötym yaa mafoldumben nikaha gelcek geri gtcek kaydirigubbakcemile3

anladım canım sıkma canını sayılı gün çabuk geçer inşallah.ayrılıklar ilişkiye güzel gelir özlem arttıkça kıymetlenir sevgili :) şair gibi konştum sıkma canım canını sağ salim gidip gelsin gerisi önemli değil tatlım :eek:

anladım canım sıkma canını sayılı gün çabuk geçer inşallah.ayrılıklar ilişkiye güzel gelir özlem arttıkça kıymetlenir sevgili :) şair gibi konştum sıkma canım canını sağ salim gidip gelsin gerisi önemli değil tatlım :eek:

ya öle ama bide ırak, malum karışık ortalık sürekli çatışma kavga mayın bomba, başka biyere gitse bu kadar sorun etmezdim, bu da üzüyo beni

zaman geçmeye mahkum müjde
takma desemde takarsın mutlaka
hakkında hayırlısı
allah büyük sabrını veriyo müjdecim

çilek hoşgeldin canımm naber
müjde haklısın canım ama herkez bi şekilde yol bekliyo dayanmak zorunda kalıyo insan ALLAH yol bekleyen herkezin yardımcısı olsunn

çilek hoşgeldin canımm naber
müjde haklısın canım ama herkez bi şekilde yol bekliyo dayanmak zorunda kalıyo insan ALLAH yol bekleyen herkezin yardımcısı olsunn

okul olmasa ben de gtcektm, bi de kötü yanı, ankaradan gtti, 3 gün icin oraya gtmşti ankaraya, orda karar verildi ve gtti, vedalaşamadık bile mafoldumben

müjdecim o zaman bize de Allah kavuştursun demek düşerkaydirigubbakcemile3 bizde senin sevgilin oluruz :) gelene kdr
asgd cnm selam iyiyim sen nasılsın?

anladım canım nikaha gelcek ya ozaman görüşürsünüzz canımm üzme kendini

aman gelcek dediğin 2 gün icin gelcek, halbuki ne planlarımız vardı yaaa. hepsi mahvoldu, simdi bana nikaha da gelemiyorum erteleyelim falan derse, btn hevesm kursagmda kalır, sonra da gelmesin zaten, gerek yok o saatten sonra...

müjdecim o zaman bize de Allah kavuştursun demek düşerkaydirigubbakcemile3 bizde senin sevgilin oluruz :) gelene kdr
asgd cnm selam iyiyim sen nasılsın?

:enbuyukkk: ay allah kavustrsn hepimizi, bi günde mahvoldm bn burda mafoldumben stresten yne zayflicam gelinlik de byk gelcek kaydirigubbakcemile3

aman gelcek dediğin 2 gün icin gelcek, halbuki ne planlarımız vardı yaaa. hepsi mahvoldu, simdi bana nikaha da gelemiyorum erteleyelim falan derse, btn hevesm kursagmda kalır, sonra da gelmesin zaten, gerek yok o saatten sonra...

müjde sizin düğün ne zamandı ki şimdi
gelip nikah kıyıp tekrar gidecek nasıl yani?sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
müjde sizin düğün ne zamandı ki şimdi
gelip nikah kıyıp tekrar gidecek nasıl yani?sempatiksalakcinni

bizim düğün 26 haziranda ama haftaya nikahım varmafoldumben, tekrar gdicem diynce nikah nolucak ddm, gelicem nikaha canım tabiki ddi. ama bilmyrm gelmicek gibi gelio bana selam hilal hoşgeldin!

X