-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

delisin valllaaaa düştüğümüz hallere bak yaaaaa:roflol: :roflol: :roflol: :roflol::sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

kız o bende de var ahahahhahaha tek manyak ben diilmşm, baya baya inceliyrm hatta bi gün biri farkedip bişe dicek die korkuyrm

:roflol::roflol::roflol:

işimiz gücümüz yok gelin peşinde koşcaz heee
en sonunda bakırköye atarlar orda biriynen evlenirik:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

bugün performnsımız çok yüksek haaa:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

RABBİM gülmekten ayırmasın:sm_cool:

amin canım kızlar ben yemekteyize bakmaya gidiyorum kk dan bi arkadaşın kardeşi varmış hatta o da şarkı söylüyomuş merak ettim gidemde bakem gelince görüşürüz

valla ben böyle diyorumyaa beni 30 yaşında sanıyolar 20 deyince manyak mısın diyolar :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

evde kalmış kız kuruları gibiyiz töbe yaa
organik tamam canım çok sağollubaya güldük sende katıldın canım görüşmek üzere:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…