-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

şaka bi yana herkes sevdiğine kavuşsun yaa:asigim:
bunu ilk defa öğrendim valla sağdan sola geçiyo demeksempatiksalakcinni
biz bu sene inşllh takcaz:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

inşallah kuzum inşallah takarsınız bu sene opuyorumnanaktan ay ne dicem size! soy adım değişrken adımı da deiştrsem ne güzel olurkaydirigubbakcemile3

amin canım aminnnnnn
hepimiz kavuşalım sevdiğimize:asigim:biricik kız sen yok mok diyon ama konuşmalarından sanki istediğin biri var gibi onu mu bekliyon yoksa gelsin diye he dökül bakalım bizde dualrımızı ona göre edelim dimi canım

yokbee kimse yok valla olsa tükkan senin:roflol:
et bakem duayı:sm_cool:

yüzükde sağdan sola geçerken sağ elde iz yapıyo yaa orayı napmak lazımki zamanla düzelir zannımca kızlar benim bi huyum var minibüse otobüse binim veya biyerde otururken insanların ellerine bakarım nişanlımı evlimi bayan erkek farketmez yüzükleri nasılmış diye mannakmıyım neyim

:roflol::roflol: eniştede organiğe delimi nan bunlar diyip bizi kovalar heralde sonraa:sm_cool::roflol:
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
okuldayım şimdi ekleyemem ki kız kaydirigubbakcemile3 ders de ispanyolca hatta kaydirigubbakcemile3, bu sene kalmazsam iidir, alışverişten cık okula gel kaydirigubbakcemile3 cık bi daha alışverişe
sınıfta kalda hepten alsınlar seni:roflol: :roflol: :roflol:
yüzükde sağdan sola geçerken sağ elde iz yapıyo yaa orayı napmak lazımki zamanla düzelir zannımca kızlar benim bi huyum var minibüse otobüse binim veya biyerde otururken insanların ellerine bakarım nişanlımı evlimi bayan erkek farketmez yüzükleri nasılmış diye mannakmıyım neyim

annem gibiidelikafadulden delikafadulden delikafadulden

tamam canım RABBİM karşına gönlüne göre birini çıkarsın tez vakitte .dularım seninle bak bundada anlaşalım dualar müşterektir sende bana et :) :mymeka:

ne demek cnm sende en kısa zamanda kavuşursun inşllh sevdiğine sorunsuz dertsiz bi şekilde en güzeliyleolumunekankayizsmile

geçer canım zamanla.eskiden belki hala bile yapıyolardır bilmiyorum kadınlar oğullarına kız ararken önce ellerine bakarmış evlimi nişanlımı diye ona göre takılırlarmış peşlerine ..sende onlardanmısın kıs simdiden oğlun için alıstırmamı yapıyon:sm_cool:

:roflol::roflol: eniştede organiğe delimi nan bunlar diyip bizi kovalar heralde sonraa:sm_cool::roflol:

sanmam canım gülmekten artık altımızamı ederiz nederiz bilmem aslında nikah salonlarında gelin odalarına elinizde bi kalemle gidip mümkünse ayakkabınızın altına adımızı yazabilir miyiz diceksin haftada 7 gün 41 kez yapcan bunu ozaman dileğin tez vakitte kabul olur kaydirigubbakcemile3

kız o bende de var ahahahhahaha tek manyak ben diilmşm, baya baya inceliyrm hatta bi gün biri farkedip bişe dicek die korkuyrm

sanmam canım gülmekten artık altımızamı ederiz nederiz bilmem aslında nikah salonlarında gelin odalarına elinizde bi kalemle gidip mümkünse ayakkabınızın altına adımızı yazabilir miyiz diceksin haftada 7 gün 41 kez yapcan bunu ozaman dileğin tez vakitte kabul olur kaydirigubbakcemile3

işimiz gücümüz yok gelin peşinde koşcaz heee
en sonunda bakırköye atarlar orda biriynen evlenirik:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ay gözümde canlandı biz biricikler hergün buluşup taki bizimde isteme olayları başlayana kadar nikah nikah gezip kanka burda iş kalmadı diğer nikah dairesine geçelim diye devam edip yolda gelin durduruyomusuz ...
yada mıllet gelın arabasının önünü keser ya para için bizde durdurup gelinin ayakkabısını isteyip adımızı yazıp geri veriyomusuz:roflol::roflol:

X